Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:16:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138723 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #315 -: януари 29, 2013, 10:44:30 »

А някой знае ли, някой от всичкоте тези водещи води ли и на английски?
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 29, 2013, 11:33:02 »

iskrichkavn от кой сайт си поръча роклята, а оркестъра кой е smile Благодаря!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #317 -: януари 29, 2013, 12:08:07 »

Момичета, когато търсех информация за дж, попаднах на ето този сайт:
http://svatbavarna.blogspot.com/search/label/DJ%20-%20дисководещ%20сватба%20Варна
От там добих представа за водещите във Варна, някои не ги бях чувала.
Полезно е, защото има и техни контакти.

П.П надявам се да не се счете като реклама  good
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 29, 2013, 12:16:32 »

iskrichkavn от кой сайт си поръча роклята, а оркестъра кой е smile Благодаря!
Здравей! Роклята е от dhgate.com
Оркестъра са от Иванова чешма.
Аз да попитам, другата седмица ще се хващам да обикалям за торта, прочетох някъде за стола на "ВиК" и като им разгледах страницата във фейсбук, направо ахнах - и от тортите и от кетъринга (който ще ми трябва за "трите къщи"), който правят.. Някой има ли впечатления?
Активен
osinko
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #319 -: януари 29, 2013, 12:36:28 »

Lillly имаш ли координати на Горчев?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 29, 2013, 13:05:05 »

Lillly имаш ли координати на Горчев?
Лично негов не. От сватбена агенция Пертито ми отговориха за неговите ангажименти.
Не смятам, че ще излъжат: http://pertito.com/bg/products/11.html
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #321 -: януари 29, 2013, 13:15:25 »

Здравей! Роклята е от dhgate.com
Оркестъра са от Иванова чешма.
Аз да попитам, другата седмица ще се хващам да обикалям за торта, прочетох някъде за стола на "ВиК" и като им разгледах страницата във фейсбук, направо ахнах - и от тортите и от кетъринга (който ще ми трябва за "трите къщи"), който правят.. Някой има ли впечатления?


Аз имам и то мн добри! Бях без думи жената е мн отзивчива, поръчах торта за за юбилей на три етажа и беше върха. Много вкусна и адски красива, а за цената въобще не може да се сравнява с други сладкарници, а ще поръчам нашата сватбена торта там.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #322 -: януари 29, 2013, 13:21:44 »

А ще може ли линк към тези вкусотии и красоти да разгледам и аз.Мрявка,не знам дали някой води и на английски,но предполагам,че като се обадиш и ще ти кажат
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 29, 2013, 13:34:22 »

А някой знае ли, някой от всичкоте тези водещи води ли и на английски?
Видях, че Антоанета Aлександрова - Тони има клип как води на английски http://pertito.com/bg/product-view/11/17.html. Не мога да изкажа мнение за нея, не съм била на нейни сватби.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: януари 29, 2013, 13:41:47 »

А ще може ли линк към тези вкусотии и красоти да разгледам и аз.Мрявка,не знам дали някой води и на английски,но предполагам,че като се обадиш и ще ти кажат
Като влезеш във фейсбук, напиши в търсачката Стол "ВиК", веднага излиза.
Offtopic feelings, получи ли ми личните, доста изчерпателен отговор беше, но не мога да се ориентирам пратих ли го или не  nea
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #325 -: януари 29, 2013, 14:18:30 »

 Offtopic
Получих и отговорих,но явно не се получило нищо,не получи ли отговора ми?Мерси,и ние сме в св.Атанасий,сега сме в дирене на ресторант,халките явно може и за по-натам да ги оставим,бавно напредваме,но пък за сега не сме правили компромис с нищо и сме доволни от това,което сме резервирали.А тези торти само във фейса ли могат да се видят,сайт нямат ли?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #326 -: януари 29, 2013, 23:42:06 »

и ние сме в св.Атанасий
И ние бяхме там good Църквата е много красива, свещениците много отзивчиви, а градината е уникална и доста подходяща за снимки give_rose   Ритуала е 25-30 минути т.е. не е над час, вътре има пейки за гостите, не да висят прави...абе всички се чувстваха много добре (и го казаха после) и го нямаше това нервничене, което най-често се получава в църквата особено ако улучиш дълъг ритуал blush

Ние бяхме изключително доволни give_rose
Активен
osinko
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #327 -: януари 30, 2013, 10:31:00 »

Момичета, аз пак имам няколко въпросчета. Опитвам се да си направя бюджета за основните пера в организацията на една сватба - фото, видео, ресторант, DJ, сватбена агенция. За първите 3 съм вече наясно, но за DJ и сватбената агенция нямам ни най-малка представа колко парички ще ми излязат. Затова ви питам - знаете ли колко струват DJ+водещ? Предстои ми среща с Горчев, за когото разбрах, че е само водещ, в този случей означава ли, че ще трябва да заплатя отделно на водещия и за DJ? Предполагам, че той ще си има човек с когото да работи, ама все пак за да не гледам ето така  shok , ако може да ми кажете как вървят цените. Другото за което се чудя е сватбената агенция по отношение на украсата в ресторанта колко пари ще ми иска за една сносна, добре изглеждаща и симпатична украса. В сайтовете на агенциите никъде не видях цени....споделяйте на вас колко ви искат?!!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: януари 30, 2013, 11:03:37 »

Дж+водещ са около 700-800 лв., зависи все пак и кои ще са де smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #329 -: януари 30, 2013, 11:08:17 »

Вариант е също да се избере дж, който е и водещ. До колкото знам Съни е такъв, ние избрахме Уили - той е и водещ. Нямам наблюдения за другите, но може да ги питаш предварително дали изпълняват и двете неща.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines