Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:20:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138649 пъти)
 
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 25, 2013, 13:15:51 »

Много благодаря за мненията smile Организирам малка сватба и не ми е ясно кое как да направим...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 25, 2013, 14:33:20 »

Някой да има мнение за фотостудио Photogeeks?
Давам линк към сайта: www.photogeeks.eu Има ги и във фейсбук.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 25, 2013, 14:57:22 »

Някакви отзиви за хотел Аква до жп гарата?
Не мен не ми харесва ,а и послединя път беше в синьо-незнам как е сега.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #258 -: януари 25, 2013, 15:50:50 »

Аз лично НЕ  харесвам изобщо ресторанта на хотел Аква,много ми е бизнес атмосферата,не ми е подходящо за сватби.
Днес ходихме до Романс,доближава се до  това,което търсим,но не съм сигурна.Някакви отзиви?През уикенда мислим да отидем и до вила Марцияна,но пък от друга страна не ми се ще да е е толкова отдалечено,но пък снимките на сайта им са страхотни и от тях лъха много свежест и е страхотна градината,но пък е изцяло на открито ,а и това голяяяямо разстояние.Помагайте,моля.Това сега ми е основна грижа,другото ще си дойде после от самосебе си мисля.
Активен
osinko
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #259 -: януари 25, 2013, 15:54:50 »

Нека споделя и аз до къде съм стигнала - фото избрано: Милена Великова, видео също - Краси Ламбов и съм безкрайно щастлива от избора си.  Bravo Сигурна съм ,че ще се справят перфектно. Утре ми предстои едно турне по ресторантите, стискайте палци да си харесам и да е свободен за моята дата   good . Препоръчаха ми за DJ Съни или Горчев. Накой да има впечатления за някой от тях двамата? Много ми е трудно да избера DJ...помагайте smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: януари 25, 2013, 16:00:34 »

Нека споделя и аз до къде съм стигнала - фото избрано: Милена Великова, видео също - Краси Ламбов и съм безкрайно щастлива от избора си.  Bravo Сигурна съм ,че ще се справят перфектно. Утре ми предстои едно турне по ресторантите, стискайте палци да си харесам и да е свободен за моята дата   good . Препоръчаха ми за DJ Съни или Горчев. Накой да има впечатления за някой от тях двамата? Много ми е трудно да избера DJ...помагайте smile
и Съни и Горчев водят хубаво.Горчев е по скоро водещ.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #261 -: януари 25, 2013, 17:02:13 »

и Съни и Горчев водят хубаво.Горчев е по скоро водещ.

Напълно подкрепям,Съни е и ди джей и водещ,Горчев е водещ и отделно има ди джей с него.И двамата са добри,имам лични наблюдения в/у работата им,даже са ни като варинт 2 ,ако Ди джея,който сме си набелязали е зает,но той е от Търговище и силно се надявам да е свободен,но ми се иска първо да изберем ресторанта,че да знае и той за какво точно иде реч като обстановка.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #262 -: януари 25, 2013, 21:04:32 »

А ти feelings, кого си избра за дж и водещ?
Edit: сега прочетох smile

А кой е този от търговище?
« Последна редакция: януари 25, 2013, 21:07:55 от Мрявка » Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 25, 2013, 22:14:55 »

 Тази година бях на една сватба във Варна и много ми хареса dj-a и набързо го резервирахме за нашата, от Бургас е. Иначе доста форуми изчетох и от тях знам че във Варна най-хвалените са Уили, Съни и Дидо.
Нашият ресторант е Хоризонт, а фото и видео са Фотев стил. Още не сме капарирали украса. Намерих моите покани при Даря на ул. Шипка:) Много са хубави! Точно това което търсех!
В момента има промоции на халки и може да избързаме и тях да поръчаме smile Времето неусетно минава и трябва да направя и един тур за роклята smile
 
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #264 -: януари 26, 2013, 11:50:30 »

Shiny, къде точно на Шипка е Даря?
Аз също съм на вълна покани и всяка информация ще ми е полезна.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 26, 2013, 11:52:16 »

Мрявка халките къде мислите да ги поръчвате, а поканите къде на шипка ги поръчахте ?(в едно малко магазинче до книжарницата ли? ) Момичета къде във Варна сте пробвали рокли и си заслужава да се отиде? Благодаря  smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 26, 2013, 11:58:51 »

Момичета а за Тито от Пертито какво ще кажете, на мен ми го похвалиха smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 26, 2013, 12:43:46 »

Здравейте дами,

От къде да започна... И аз май ще съм булка 2013 - още нямам пръстен, но вече сме се ориентирали за дата 13.09.2013 г. /петък/. Не ми се иска да чакам докато ми подарят пръстен, защото може да не остане никакво време за организиране.
Датата е много важна за нас - свързана е с лични изживявания, така че няма да се сменя. Лошото е от ритуалната ми казаха, че през седмицата ритуалите са до обяд... УЖАС! Чудя се дали ако имаме изнесен ритуал, няма да направят изключение и да стане следобед.
Друг проблем, който имаме, е че и двамата работим в София и от тук организацията е сложна... Както и да е, това ще го преодолеем.
По първоначален списък гостите ще са около 160 (УЖАС) - надявам се някои да откажат (колкото и ужасно да звучи това), все пак петък, Варна, точно преди първия учебен ден...
Та... Търся ресторант, който да ни събере, да има хотелска част, която да ни предложи някакви поносими цени за нощувка за гостите ни (те сами ще си поемат нощувките, а ако ли не, сами ще си намерят къде да спят).
Февруари месец ще си вземем един петък отпуска и ми се иска за два дни да обиколим ресторантите, да се договорим с ритуалната и да приключа...
Моля за съвети или коментари, тъй като ми се струва като малък кошмар и не знам как бих могла да го превърна в Деня на живота ми...
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #268 -: януари 26, 2013, 12:57:48 »

 amisega, първо честито!  give_rose

 Дори и да искаш изнесен ритуал, пак трябва да се мине за " истинския"  подпис в гражданското, защото нямат право да изнасят книгата навън!  sad  Това съм го виждала да се нарушава само веднъж,  в един доста по-малък град...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #269 -: януари 26, 2013, 13:09:10 »

amisega Моя приятелка сключи брак това лято с изнесен ритуал. Сутринта раничко отидоха и се подписаха с кумовете в обредния дом и след това тръгнаха да си се подготвят за сватбата. Не всеки би предпочел този вариант, защото все има какво да се прави в самия ден и се притесняват дали ще стигне времето, но всичко отнема не повече от 15-20 мин. Сещам се за " Хоризонт" , който е с капацитет от 250 човека, така че спокойно ще ви събере и има хотелска част. Вече за цените за нощувките не мога да кажа, но кувертите са приемливи. Държиш ли да е в града или може и в близките курорти да се състои събитието? Защото там е по вероятно да се намери всичко на едно място - ресторант и хотел.
Успех с организацията.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines