Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:23:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138681 пъти)
 
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #180 -: януари 17, 2013, 16:50:15 »

Triplesec ето ставаме вече две бъдещи булки, които живеят София, но организират сватба във Варна /а може и други да има като нас/. Звънни да ги питаш, може пък с данните от личните ви карти или с копие от тях да има как някой друг да ви запази часа.
Активен
venichka
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #181 -: януари 17, 2013, 17:13:56 »

Здравейте на всички в този прекрасен форум.  heart
Аз също ще съм булка тази година - 20.04.2013 и много се вълнувам от предстоящите месеци на приготовления.
Чета ви от известно време и много полезна информация намерих  give_rose Понеже организирам нещата от Австрия, вашите мнения много ми помогнаха да се ориентирам сред различните фирми и професионалисти. Вече имаме записан час в ритуална зала- класически ритуал, ресторант сме избрали и капарирали - бизнес хотел "Аква", диджея също е капариран - DJ Sunny, а за фото и видео избрахме - Анивидео , снимали са сватбата на братовчед ми и много ми харесаха. Цветово сватбата ще бяло и зелено. До тук добре, на 3 март се прибирам в България и ще се заемам с пълна сила с декорации, торти и всичко останало.

Triplesec, за нашата сватва ни записа майка ми с копие на личните ни карти.
Момичета, препоръчайте ми гримьорка, четох за различни гримьорки, но може ли да дадете и координати. Чудя се къде да поръчам и тортата... някакви идеи ?
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #182 -: януари 17, 2013, 18:05:10 »


 Някой има ли преки впечатления от посочените или идеи за комплекси около Варна ?

И вила Марциана и Барите са подходящи, но на вас трябва да ви харесат най-вече. И на двете места правят изнесени ритуали. Барите е красиво за дневна външна сватба, но вътре наистина си е битово заведение.  Провери и по курортните комплексите, в Балчик също има доста хубави ресторанти с хотелска част, а и е много красиво ( Ботаническата градина имам предвид). Успех в подготовката!
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #183 -: януари 17, 2013, 21:04:22 »


 Stoyanov, че той целия град си е красив!  girl_wink

 Venny, ако те интересува в Ботаническата градина/ Двореца в Балчик съм виждала да правят изнесени ритуали на две места - в Нимфеума и една друга част, която реконструираха преди около 4 години ( мисля, че я нарекоха Градината на висящите дървета или нещо подобно). Наистина е несравнимо мястото! Във вилите на Двореца, може да се отсяда - поне младоженците. Иначе наоколо хотели и хотелчета има много вече...

 
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #184 -: януари 17, 2013, 21:24:11 »

Здравейте и от мен прекрасни булки ! smile
Чета ви от около седмица,постарах се да изчета всичко написано по темите ,които ме интересуват .
И още веднъж да кажа - ами прекрасни сте ! smile give_rose
Записвам се и аз в отбора на булките за 2013 ,като идеята ни е сватбата да бъде юни или юли.Като Ви слушам обаче,май нямаме много време,а може и сме позакъсняли.Но все пак получих пръстена си на 1-ви януари и все още "свиквам" с мисълта за годежа lol)))
Добре дошла в отбора на тазгодишните булки. Не се притеснявай - имаш време.
Аз получих предложението на Коледа, а вече имаме основните неща - ресторант, фото, видео и дж.
Една седмица проучвахме вариантите, спряхме се на няколко и с тях се срещнахме и избрахме.
Важното е да имаш някаква представа и другото се нарежда
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 17, 2013, 22:29:09 »

Lorelay,

Би трябвало да съм ти пратило лично съобщение с пощата ми smile
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #186 -: януари 18, 2013, 07:08:05 »

Venny, привет и Добре дошла.

Ние ще сме в комплек Вентура. Аз лично се влюбих в сватебтана им зала. Стила е специфичен, но си струва да го видиш! Поздрави. girl_wink
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #187 -: януари 18, 2013, 07:14:30 »

venichka,
 Добре дошла и ти! smile

Относно грим, имам лични впечатления от работата на Криси, която е доказан профисионалист, работи изключително бързо. Вики от Make-up pro Varna. Работи.... как да кажа, изключително старателно, внимателно, с усет и прецизност към най-малкия детаил. Работи бавничко- около час и полвина отива един грум при нея ( може и повече даже).В нета можеш да видиш работа и на двете. Аз и двете си ги харесвам, но в крайна сметка за сватбата избрах Вики.

Усмихнат ден!  give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: януари 18, 2013, 10:32:47 »

Venny, привет и Добре дошла.

Ние ще сме в комплек Вентура. Аз лично се влюбих в сватебтана им зала. Стила е специфичен, но си струва да го видиш! Поздрави. girl_wink

И аз много го харесах и се чудя за него.
Кога ти е датата?
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 18, 2013, 11:02:22 »

Здравейте! А как вървят кувертите в комплекс Вентура , Благодаря smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: януари 18, 2013, 11:14:55 »

С Вентура трябва да предвидиш че няма място за паркиране.
И другото неудобство е според мен за пушачите който трябва да слезнат до първия етаж.
Иначе залата е красива.
Не съм била на сватба но съм била там на коктейл.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #191 -: януари 18, 2013, 11:34:37 »

Доста булки 2013 се събраха girl_wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 18, 2013, 11:57:20 »


Хм ... значи не е много удобно във Вентура , Доста са булките да , И аз май ще съм една от тях  danceg
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 18, 2013, 14:03:05 »

А мнения за Рапонги? Някой бил ли е на сватба там?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #194 -: януари 18, 2013, 14:15:16 »

Когато търсех ресторант, единственото подходящо за нашата сватба ВЪВ Варна ми се стори Рапонги, но една позната ми каза че храната е доста зле там, а за нас беше важен фахтор това, затова отпадна, иначе съм чувала и че е трудно (незнам какво имаше предвид под трудно моята позната, може би скъпо?)цялото заведение да се  наеме, което значи че ще имате куп други хора около вас, мен би ме притеснявало това.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines