Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:24:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138690 пъти)
 
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #90 -: декември 04, 2012, 16:00:56 »

Най-накрая се свързах:) Не дават телефон, но прехвърлят разговора към лелката от ритуалната зала. Приятно ме изненадаха, като ми съобщиха,че твърде рано се обаждам, че бая ме бяха наплашили - някакви познати на познати, са записвали час за юли 2013,още през септември, за Варна, та се бях хванала за главата, да не би да е късно, но всичко вече е под контрол:)
Освен това, независимо по кое време на деня в събота, класичският ритуал е 130лв, за разлика от Варна, където се окааза,че след 16ч. те таксуват на скромните 400 лв. biggrin
Активен
teeri
Гост
« Отговор #91 -: декември 08, 2012, 00:47:36 »

Влизам само да насърча темичката:). Аз от тоооооолккова работа не мога да стигна до организацията по сватбата. Малко ми идва в повече и не съм сигурна, че сама ще се справя, но пък идеята и текста за поканите е готов:)smilesmile

Вие до къде стигнахте момичета?
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #92 -: декември 08, 2012, 08:13:02 »

И ние не до никъде...   girl_impossible Оказва се, че за нашата дата чак май..... на повечето ДЖ, на които се обадихме.... са заети...  huhhuh.gif, какво ще се прави  не знам...

Весели и усмихнати почивни дни! smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #93 -: декември 08, 2012, 09:12:39 »

А някои може ли да даде идеи  добри дж-и, които не пускат поп-фолк, и добри водещи, които водят и на английски? Какво ви е мнението за Тито от пертито?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #94 -: декември 08, 2012, 09:32:22 »

Ами tweety, то си е малко лудост с тези резервиранки, аз когато резервирах ресторанта имаше точно година до сватбата ни, и въпреки това нашата дата първоначална вече беше заета та се наложи да я сменим, след това малко по-малко от година по-рано се оказа, че и видеото вече има запитване за нашата дата и ако не бях побързала щеле да трябва да си търся ново видео и така разбрах, че година по-рано изобщо не е рабо, затова за по-сигурно дори фризьорката резервирах, сега проблема е, че имам мн изпити и нямам време да търся дж и водещи и вече се тревожа ,че добрите сигурно ще с заети докато дойде ваканцията...

А иначе исках да кажа за роклите, бях в тоз уж най-голям магазин за булчински рокли в мюнхен и... За мен поне беше разочарование, мн път за нищо, имаше мн рокли от проновиас до нонеймс всичко помежду с изключение на моя любим едди к, нямаха моята рокля, а всички останали които имаха имам чуството, че от всяка колелция бяха избрали най-грозноте да си доставят седяхме с моите момичета там 3.5 часа изпробвах над 20 рокли и просто всички бяха ужасни... Продавачката ми каза накрая да съм престанела с моя едди к, че като съм имала една рокля в главата разбира се, че нищо др нямало да ми хареса, а тя милата беше една откачалка украинка и говореше мн смешно ту на немски, ту на украински, ту на английски или направио едно изречение на всички езици Girl_hide, и разказваше, че била на сватба лятото във варна хаха колко малък е света biggrin и колко вкусни били доматите, та така пропътувахме 300км за да имаме избор от над 2000 грозни рокли, мн зле... И сега незнам какво ще правя, ако искам рокля от тук трябва да я поръчам минимум 6 месеца по-рано и вече малко по малко това време наближава, а имам да уча и нямам време за повече разкарваници.. Положението е извън контрол общо взето... angry
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 08, 2012, 18:47:14 »

Здравейте,

Включвам се, за да ви насърча малко. Не се тревожете, винаги булките имат усещане, че времето все няма да стигне. Аз например работя 6 дни в седмицата, извън града, следователно докато се приберях и всеки нормален магазин или агенция вече бяха затворени. С една нещастна неделя, себе си ли да погледна, вкъщи ли да пооправя или сватба да стягам. В крайна сметка всичко успях да организирам и се справихме. Естествено и с голяма помощ от милото. Аз съставях задачите и местата, където трябва да се ходи, а той действаше през деня. Така че горе главата, ако през деня сте заети, делегирайте малко право на помощ на бъдещия съпруг, сестра, майка, близка приятелка. Всеки се радва да помага за такъв специален повод  girl_wink А за ДЖ и други професионалисти, не се притеснявайте, един телефонен разговор, ако дата не е заета, никой няма да откаже срещата да е в по-късен час. Все пак като хора от бранша са наясно, че през деня малко трудно младоженците винаги да са свободни. Ние все към осем и половина, девет се срещахме. А ако наистина нещата са много напечени и имате тази възможност, всяка една сватбена агенция предлага и помощ в организацията, вие решавате точно за какво или цялостна. Та с две думи, винаги има притеснения, но накрая всичко си заслужава danceg Така че горе главата и с малко упоритост, всичко ще се нареди  good Стискам палци на всички и после да показвате снимки  girl_wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 11, 2012, 16:20:21 »

Здравейте и от мен!
Вече и аз съм част от отбора на булките за 2013г. smile
Намирам този форум за много полезен и се надявам да мога да помагам и аз с каквото мога (въпреки, че все още съм твърде неориентирана).
Винаги съм си представяла сватбата си на открито и вечерна, но за сега събитието ни е планувано за началото на юни.
Смятате ли че това е добра идея?
Бих се радвала на предложения за ресторанти.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #97 -: декември 11, 2012, 22:07:39 »

Лили, юни по принцип е чудесен за открита и вечерна сватба! good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #98 -: декември 12, 2012, 00:24:16 »

За съжаление ще изкажа противоположно мнение. Началото на Юни е  рисковано - справка и доказателства - последните 2г вали много в края на Май и началото на Юни. Да,  за предпочитане е, но винаги трябва да има резервен вариант. Ресторанта трябва да има и закрита част. Никой не може да ви даде прогноза за времето отсега. За ресторанти имам наблюдения от Слънчев ден. Така наречения рибен ресторант е на плажа, Юни няма да има много туристи и същевременно разполага и със закрита част. Но за съжаление, цените не на много ниски.
« Последна редакция: декември 12, 2012, 00:26:02 от Deliysky » Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #99 -: декември 12, 2012, 11:58:32 »


 Съгласна съм със закритата част! good Но имай предвид, че в София вали повечко! Знам, защото аз съм от Балчик, а живея в София и постоянно съпоставям прогнозите! Хората от средата на май, вече са по плажовете! danceg
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 12, 2012, 12:08:24 »

Според мен вероятността да вали началото на юни е много малка (лятото по морето вали изключително рядко!) На 02.06.2012 г. бях на сватба и искам да ви кажа, че беше адска жега!
НО това е едно от най-важните събития в живота на човек и си мисля, че все пак не трябва да се рискува със заведение, което няма втори вариант (закрит ресторант)  Wink Лили, по-добре се подсигури...избери ресторант, който да може да ви поеме, при лошо време Wink
 Offtopic Аз също планирах такава сватба, но в бургаско не намерих желаното място и се примирих само с изнесен ритуал....
Активен
Stilezza
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #101 -: декември 12, 2012, 12:36:36 »

Добър вариант за сватба на полуоткрито е Естрея Палас в КК "Св. Св. Константин и Елена". Терасата има козирка, така че няма да се намокрите, в случай че вали. Освен това има и закрита част - само трябва да се провери дали няма да я дадат за втора сватба  smile. Други плюсове: приятна градина за изнесен граждански ритуал, непосредствена близост до малкия манастир /за църковния ритуал/, сравнително добро обслужване и цена. Но там има и един съществен минус: поради туристическия сезон, музиката трябва да се намали и на практика сватбата да приключи около 23:00 ч. Нашата празненство преди 2 години беше там и гостите тъкмо се бяха почерпили и падаха големи танци:) Та се наложи да се преместваме на друго парти място. Надяваме се да сме помогнали Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 12, 2012, 13:44:31 »

ДА, проблема с курортите е ясен - купона тече до 00 часа.
Тъй като искам сватбата да е вечерна, трябва да се търси място където не правят проблеми за шума. Някой да има впечатления за вилите в морската градина? Буров, Рома?
Сега много популярна е и вила Марциана, но ме притеснява разстоянието. Много бих се радвала ако някой каже как се е справил с транспорта. Все пак не бих желала са остане неизпит алкохол случайно biggrin
Относно изнесените ритуали, аз не ги харесвам. Идват ми яко театралничене.
За сега плана е да подпишем предварително, примерно през някой ден от седмицата преди сватбата, а на деня на тържеството (събота) да има само църковен брак и купон в ресторанта.
Събота ще ходя да огледам вила Буров, ако някой се интересува ще споделя мнение.

Разгледах снимки на Рибения ресторант с интернет. Не добих много представа, но ми се струва че е малък. Дали ще събере около 100 човека? Мисля, че съм гледала снимки от сватба там и пак ми се стори тясно. Естествено, разбирам, че от снимките не се добива реална представа. Идеята да е почти на пясъка е доста примамлива, но пак сигурно ще има проблем за шума след полунощ :/
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #103 -: декември 12, 2012, 14:22:58 »

Някой да има впечатления за вилите в морската градина? Буров, Рома?
Сега много популярна е и вила Марциана, но ме притеснява разстоянието.

Здравей, Лили! Вилите Буров и Рома са чудесни и е много красиво, на са за по-малки сватби. Вила Марциана (в с. Падина) е страхотна, но е много далеч от Варна и не е удобно за гостите. Дано съм бил полезен с инфото и успех в организацията! smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 12, 2012, 14:51:24 »

Много странно, в сайта на вила Буров им пише друго, може би за това съм се заблудила
"Ресторантът разполага общо с 250 места, от които 84 места са на закрито."

« Последна редакция: декември 12, 2012, 15:11:45 от Lillly » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines