Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:19:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143452 пъти)
 
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 20, 2013, 18:29:40 »

Аз за събитието на 27-ми съм свободна, имам време и желание, само рокля нямам. А намирането ѝ се оказа трудна работа, понеже съм от макси моделите. Няколко близки с удоволствие си предложиха техните рокли, ноооо...ми стават само на едното бутче. biggrin
Ако се намери рокля - ще се снимам, за мен ще е удоволствие. А ако не се намери, пак ще отида, та дори и само за да придружавам една приятелка, която също хареса идеята.

Муцка, ако и ти дойдеш наистина ще си изкараме страхотно. Но проблема ми е роклята, аз наистина искам да се снимам. То има още няколко дни, дотогава може и да изскочи нещо.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 20, 2013, 18:36:11 »

Здравейте бургаски булкииии  smile Както вече писах в другата тема - имам си рокля, която съм сигурна, че на снимките в албума ми стои малко като чаршаф, но в действителност е страхотна  yahoo На 27.04 съм в Несебър  danceg Говорих с Делийски и дори май ми е намерил рокля, но ще видим сега дали с неговата или с мойта ще дойда....че мойта ми е дълга, а пък не искам да я скъсявам преди да съм си купила обувките  pardon Пък и е много омачкана понеже ми я пращаха и беше сгъната sad Много ще се радвам да се видим и запознаем с всички вас  Girl_hide Аз ще съм сама понеже не познавам друга булка от Бургас, а бъдещия младоженец още няма костюм...иначе с огромно удоволствие щях да го замъкна с мен  diablo
Росита, миличка говори ли с Делийски? Може все нещичко да се намери сигурно? Предполагам не всички минали булки са мини модели  girl_wink
« Последна редакция: април 20, 2013, 18:37:52 от Mucka<3 » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 20, 2013, 19:34:20 »

Муцка, да, говорих с Делийски, но нямаме успех в търсенето, изскачат само дребни размери. Един мой колега от телевизията каза, че ще попита негови хора в театъра за ретро сватбена рокля от реквизита, но още няма резултат. Ангажирала съм и майка ми да поразпита нейните колежки, които имат вече омъжени дъщери, ама и за там няма гаранция че ще стане. Преди малко една съседка ми донесе нейната рокля, но пък тя се оказа голяма. Уфф, да си имам късмета смотан...
Като каза чаршаф, направо ми иде да се омотая в един-два и така да се помъкна за снимките, хахаха
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: април 20, 2013, 20:14:28 »

Хаххаха....ако имаш сатенени може и хич да не си личи, че не е истинска рокля  funnytooth Ти само вземи чаршафите ние ще те омотаем там Wink
Без майтап стискам ти палци да се намери рокля smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #364 -: април 21, 2013, 03:57:04 »

Охо, можело значи smile . Момичета, радвам се, че ви разпалих интереса. В разговорите с всички вас, забравих да спомена няколко малки подробности, и за да не ме питат всички ще ги напиша тук в темата  - ако имате бели обувки, добре е да сте с тях. Специално роклите който аз ще намеря са ме предупредили, че са малко дълги. Която има рокля, да я носи. Ако ние и дадем друга, нейната може да послужи пък на друга участничка ( трябва да си помагате все пак). За разходката в стария Несебър може да си носите и по удобни обувки, важното е да не се виждат на снимките. Забравих да ви кажа, че е желателно да се появите с някакъв сватбен букет ( букетче), може и съвсем семпло. Тук почти не мога да помогна. Мога да ви насоча към една дама, която е обещала букети по 10-15лв.Грим и прическа не са нужни специални. Може по небрежна прическа и лек грим. На повечето споделих къде се намирам - хотел Вела, Слънчев бряг - това е мястото на събитието. Която иска да може да мине от там, на 23 и на 26 съм по свободен.За тези който не могат да дойдат по-рано - 27.04 - 10.00 да сте в лоби бара на хотела. Ако има нови желаещи - пускайте ми мейл на обявения в темата с вашето име и телефон за връзка. Успех на всички и весели празници.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #365 -: април 21, 2013, 04:18:29 »

 :offtopic:Още по назад в темата, преди да напиша за Сватбения фестивал на 27.04, бях обявил едно друго събитие на което ще има около 150 фотографа, от който 60 чужденци:

http://www.facebook.com/events/413390032084469/?ref=3

за него търсихме модели, първоначално нямаше от района, но след като докарахме от други градове, взеха че се появиха. По време на събитието ще се проведе един уоркшоп на интересна тематика - Еротичното утро на Невестата, водещата е много известна руска фотографка ( пише я в темата). Ако случайно има по смели от вас - трябват ни още модели за 24.04. Какво ще спечелите - престоя в хотела, храната, разходите поемаме ние. За награда за смелите - ще се сдобиете със снимки от този тип:
 
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151310587486434.1073741826.278773366433&type=1

+ бутилка уиски, а може и повече smile
Ако се престрашите - купона е гарантиран.
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 21, 2013, 17:37:42 »

Аз да се похваля - вчера си взех роклята  yahoo Много си я харесвам  yahoo ходих на пробна прическа и грим, доволна съм. Купих си и бижутата, Сега си чакам обувките, дано пристигнат по-скоро.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 21, 2013, 17:49:17 »

Честитоооо  yahoo Хайде показвааай  Girl_hide
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #368 -: април 22, 2013, 11:01:03 »

А относно бургаските фризьори (за официални прически, не боядисване и не подстригване) може ли някаква информация? Благодаря виии  give_rose
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 22, 2013, 11:12:08 »

Поли, няколко съфорумки бяха препоръчали Тодор Циков smile Аз мисля да му звънна  good Иначе съм чувала, че Стайко Кошничаров бил добър....правел фолкпевиците, които имат участия в Бургас, но и за него нямам лични впечатления pardon
Успех  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: април 23, 2013, 09:46:10 »

аз мога да препоръчам Христо Бъчваров, не веднъж ми е правил прически за конкурсите, а и за сватбата ми пак той я прави smile
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #371 -: април 23, 2013, 12:13:13 »

A за СЛАВА какво ще кажете?  blum
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 24, 2013, 21:01:21 »

За Слава, мога да кажа само - много пари, за нищо кой знае какво. Правила съм се при нея, и честно казано никак не останах доволна, а много ми я хвалеха. Това си е лично мое мнение, вие не се чувствайте длъжни да се съобразявате с него.
« Последна редакция: април 24, 2013, 21:04:37 от Росита » Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #373 -: април 25, 2013, 07:27:14 »

Някой знае ли къде има в  бургАс рокли под наем? Ориентировъчни цени?

Рокли под наем можеш да намериш в Минон и Мирела, /магазинът на Мара Гидик/-но моделите  са старички. Аз лично нищо не си харесах.
Активен
renisteff
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #374 -: април 25, 2013, 14:05:11 »

Бихте ли ми помогнали относно фотограф.Ние не сме от Бургас ,но ще сключим брак в Бургас. Ще сме ние и кумовете само, подписване и църковен брак.Празненството ще е на по -късен етап с близки и роднини. Повечето оферти са за цялостно заснемане, а аз бих искала за церемониите само да се направят снимки. Бихте ли ми помогнали с име или студио.Благодаря предварително !
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines