Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:21:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143485 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #330 -: април 10, 2013, 21:42:11 »

 :offtopic:Нашето предложение е безплатно, от тук нататък топката е във вашето поле. Ако ви снимат да пари това може са бъде и много над месечната ви заплата  ( в зависимост от фотографа smile ) . Обикновено когато става въпрос за пари в този форум има рев до небето. За тази година това е четвърто безплатно предложение, а имаше и 2 за заснемане на цели сватби. Това показва колко точно се ценят нашите услуги в БГ. Аз лично съм дълбоко разочарован от интереса и ще преосмисля политиката си от тук нататък относно всякакви бонусни предложения. С това бих желал да напомня на БГ булките - не се надпреварвайте да показвате западни и източни чуждоземни сайтове, такива фотографии скоро няма да има по нашите земи. Не защото фотографите у нас не могат, а защото вие нямате желание да участвате в процеса на създаването им. Подчертавам процеса, защото това е двустранно понятие! Изключвам бременните в тази тема, тук има достатъчно от другите. Кажете ми като се оплаквате , че тези услуги са скъпи, защо никоя не ми писа като обявих че ще снимам 1 сватба безплатно? През седмицата сте на работа ОК, А защо интересът е слаб към другото събитие на 27.04, за което ви очакват 20 чужди фотографи и още толкова от БГ?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: април 10, 2013, 21:46:13 »

Честно казано аз съм много навита, но младоженеца ми не е  angry Пъъъък и не съм от булките със "стандартни" размери и едва ли биха станали кой знае колко интересни снимките..Учудена съм, че няма желаещи  nea
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #332 -: април 10, 2013, 22:02:14 »

1.Не съм писал , че младоженеца е задължителен
2.Не съм писал че трябват модели
3. 99% от нас снимат обикновени хора, а не модели!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #333 -: април 10, 2013, 23:04:32 »

И да ми намериш рокля, ще трябва да си взема ден отпуска, а това вече.... сложно става

Хаха, да, не искаш ли Делийски и "извинителна бележка" за работа да ти изкара funnytooth Това на мен ми се струва като уникална възможност да се докоснеш до едно изкуство и да си част от него и то за без пари, ако някой не може да го оцени е друг въпрос. Само да си бях в Бургас  DANCE щеше да е такава хубава тренировка преди сватбата, ама уви!


И за да не съм напълно извън темата - някой може ли да ме посъветва за хубаво заведение за афтър парти/ дискотека, където да не е супер лудница? Аз последните пъти като съм си била в Бургас, не ми се струва, че има развихрен нощен живот и не вярвам да е проблем, но да попитам за предложения - само да не пускат чалга/поп-фолк!

Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: април 11, 2013, 07:07:05 »

Относно поканата на г-н Делийски, с удоволствие бих се включила, ако не живеех в чужбина.
Дори имам една рокля, която бих могла да употребя за целта.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #335 -: април 11, 2013, 10:33:26 »

Ето , виждате ли, затова не искам да спомена какви са причините за слабия интерес. Всички желаещи живеят в чужбина. Мислят модерно, по европейски. А живеещите в Бургас? Не може да ме убедите, че мисленето ви е ................ назад във времето. Истината е, че Българката е прекалено консервативна и не желае да откликне на нищо ново. Но иначе претенции има smile. Отворете си очите, мислете съвременно. Взимайте пример от живеещите в чужбина. Бургас да не е откъснат от света, та трябва да сте с различно мислене?
Едит: Твърдя, че за да напиша горните редове имам основание. 2 пъти бях в Бургас през зимата, говорих с различни девойки, колегите ми от Бургас са напускали това предложение къде ли не. Не всички са бременни и не всички са на работа по това време! Едвам намерихме 2 желаещи. Направо съм в шок smile. Хора отворете си очите малко. Работа - в къщи - работа - в къщи - това видях в Бургас, така ли ще живеете цял живот?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #336 -: април 11, 2013, 10:40:37 »

Честно казано Делийски, малко не ми харесва начина, по който приканяш за това събитие, от части и с обидни реплики според мен, но е факт че и аз се чудя как може да не съберете даже прекалено мнгоо булки за безплатно фотосесии! Мнгоо съм учудена, аз ако не живеех на 2000 км щях да съм първа наредена в редиците на желаещите, в крайна сметка за фотосесии с професионалисти на онези от нас, които не се изявяваме като модели по професия, ни се налага да си плащаме и то добри суми, за да имаме професионални снимки, да не говорим, че за една бременна жена още по-малкото това бил бил толкова невероятен спомен от бременността! Много ми е  чудно това нещо и просто не мога да повярвам на какво се дължи!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #337 -: април 11, 2013, 10:43:19 »

Да последния ми пост е леко обиден. Аз самият съм леко .............разочарован. Но написаното от мен е самата истина. Работил съм в чужбина и с чужди клиенти. Ако това беше публикувано в Русия или в Чехия, щеше да има опашка. Ходихме в Украйна, снимахме българки от Бесарабия. Живеят на село от 200 години ( бившата съветска власт не им позволявала да се разселват). И пак имаше опашка от желаещи. А сега какво се получи - очакваме 70 чуждестранни гости, повечето от тях известни фотографи. Пожелаха да поснимат нашенски девойки, безплатно. От 3 месеца пускаме обявления. И като им кажа, че желаещите са само 2-3? Представяте ли си каква излагация е това? Хората ще питат "У вас не обичат ли да се снимат". Не, повечето не обичат, това трябва да отговоря.
Бременните, ОК, в работни дни ОК, а за другото мероприятие на долния линк? Събота 27 април, неработен ден.
http://www.facebook.com/events/549531228413670/
Няма нито една девойка от Бургас. Има записали се за участие от Русе, София, Враца и всякакви краища на страната. С деца и то по 2, но си намерили решение кой, кога и как ще ги гледа.Това мероприятие се прави в цял свят, само у нас едвам за втори път и трудно събира повече от 10 двойки.
« Последна редакция: април 11, 2013, 10:58:16 от Deliysky » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: април 11, 2013, 11:24:01 »

аз по такива мероприятия съм ходила да се снимам и преди, главно на разни фотоваканции, имах си фотограф и аз си му бях модел и ходех да ме снима, не разбирам наистина слабия интерес още повече че аз примерно съм ходила на някакви по безинтересни фотосесии, а тук говорим за сватбена фотосесия, дори и да е без младоженеца, дори и да не е вашата рокля отидете снимайте се...това е страхотен спомен, после ще може да си ползвате и снимките за вас си. Ако имах рокля бих отишла да се снимам и аз задължително smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: април 11, 2013, 18:00:18 »

Делийски, аз съм навита да се включа  good Имам обаче две въпросчета smile Първо - до колко часа на 27.04 ще продължи мероприятието (защото съм канена на сватба) и второ - какво се случва като нямам рокля?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #340 -: април 11, 2013, 18:50:01 »

На 27 може да участваш само в парадната част през деня. Яко нямаш рокля звъниш на посочения тел. и ти търсим. Но общо взето насила не каним никого. Който има желание е добре дошъл и на двете мероприятия smile
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #341 -: април 11, 2013, 21:23:21 »

Здравейте, момичета  Girl_hide  Стигнах до етапа с търсенето на фризьор. Ще съм благодарна да разбера кои са най-добрите в Бургас, тъй като не живея в града и нямам идея. До сега съм чула името само на Асен Марков. Споделете мнения за него и за други, за които имате информация.
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #342 -: април 12, 2013, 09:51:56 »

Принципно и аз бих могла да дойда, но роклята ми няма да бъде готова. Делийски, вие от къде търсите, ще има гардероб там ли?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #343 -: април 12, 2013, 11:22:38 »

Нека не разводняваме темата, който има въпроси да пише или да звънне по тел. всичко ще обясня. Бих желал да не преча на булките който не се интересуват от това предложение и желаят  да се подготвят за своите тържества smile
Активен
4u6ka
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #344 -: април 13, 2013, 22:00:52 »

Някой знае ли къде има в  бургАс рокли под наем? Ориентировъчни цени?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines