Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:34:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 191761 пъти)
 
fiona6
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #390 -: април 25, 2014, 13:11:48 »

В мойта глава пък сега нахлуват съмнения. Бях харесала един дж, но се оказа зает и се спрях на един познат, дори го капарирахме. Но сега като се замисля не знам дали не направих грешка, той е много млад и няма кой знае колко сватби зад гърба си. От една страна е добре, защото ще даде всичко от себе си и няма да е поредната сватба, но от друга дали не сгрешихме  sad. Оххх направо не знам, и не ми дава никакви идеи за игри, освен 2-3 изтъркани. Моля помагайте с предложения за игри.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #391 -: април 27, 2014, 22:53:45 »

fiona6,
Интересна ситуация наистина smile
Сватбения Дж е съчетание от много качества .... това съм го писал не един път в темата.
Нужна е практика и рутина за да може да се представи подобаващо. Вие сте тези, които трябва да прецените дали вашият приятел знае какво и как да прави за да се получат нещата на вашата сватба.
Затова в предварителната среща е момента, да усетите, дали е на ясно със сватбите.
Може да даде всичко от себе си - казвате, но ако има малко за даване, то и всичко да даде, пак няма да е достатъчно.
От друга страна, може пък да му се отдава и да е находчив, така че да може да свърши качествено услугата.
Относно игрите, това е малко специфичен момент. Ако купона е на 6 и хората се веселят на дансинга, игрите само ще спъват танците. Ако пък гостите не да толкова активни на дансинга, един знаещ и можещ сватбен Дж, трябва да има определен запас от игри-анимации, с  които да компенсира по-слабото участие на дансинга. Може предварително определените игри, да не са подходящи за аудиторията и да не се получи точно с тях. За това Дж с практика, винаги има запас от игри, които може да вкара по всяко време стига да е наложително.
В  Ю-Туб има безброй клипове със сватбени игри, от които може да изберете колкото си искате, стига да имате време да ги прегледате.

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 29, 2014, 12:32:45 »

Здравейте!
Търсим си Dj за сватбата. Става въпрос за София. Видяхме се с един, който не ни грабна и сега се чудим поне за още един вариант. Имам изискване, освен да е коректен като цяло, да е харизматичен и темброво просто да привлича внимание, да има чувство за хумор, но не просташко и да прави хубави вметки по време на ритуалите, да пуска песни, които сме се разбрали предварително и т.н.  smile
Дайте имена, моля!!!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 29, 2014, 15:14:48 »

Стоян Петров?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #394 -: април 29, 2014, 15:17:19 »

good
« Последна редакция: април 29, 2014, 15:23:19 от DjNick Mc » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 30, 2014, 09:14:49 »

А отзиви аз Dj Vale някой да има?  crazy
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #396 -: май 04, 2014, 19:19:57 »

Здравейте,някой с впечатления за Dj DANI B от Варна. Ще съм благодарна,ако някой ми даде препоръки,ако не за него,то за друг ДЖ,от който сте доволни. Благодаря.  good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 04, 2014, 22:57:38 »

Здравейте,

Някой работил ли е с DJ Чавдар Димов?
Отзиви?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #398 -: май 05, 2014, 13:21:49 »

Интересувам се също така за мнение за DJ Petrakis гр.Варна. Благодаря!
Активен
dardonka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #399 -: май 11, 2014, 21:02:36 »

Здравейте момичета,

тъй като на няколко места има запитване относно DJ Краси Младенов и не успях да намеря отговор, бих искала да ви попитам, дали някоя от вас има обратна връзка за него.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #400 -: май 11, 2014, 21:20:00 »

Моя избор май се смъкна до Венелин Мутафчиев и Бисо бой...някой с мнение?  Wink
Активен
katerini
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #401 -: май 24, 2014, 15:39:48 »

Момичета кажете нещо за DJ Dido  от Варна , някой наемал ли го е скоро , как води , харесала ли ви е музиката му и разни такива smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #402 -: май 25, 2014, 21:27:29 »

dardonka, относно Краси Младенов, ние бяхме на негова сватба миналата година и много ни хареса и сега го капарирахме за нашата сватба  Wink На нас ни хареса, защото го видяхме как работи, направи ни впечатление, защото миналата година бяхме на три сватби и той най-много ни допадна. Шегува се и говори доста, съобразява се с настроението на хората. На срещата ни с него каза, да му изпратим списък с песни, които са ни любими и искаме да чуем. Даде ни много предложения за игри и какво искаме да правим, на срещата съм изписала 4 страници от тефтера с бележки и съвети какво се прави....  danceg
Активен
dardonka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #403 -: май 27, 2014, 08:06:57 »

Svetla_24, много ти благодаря за информацията smile Аз също останах с много добри впечатления от него, но не съм ходила на негова сватба и исках да събера малко мнения, за да съм сигурна, че това е правилният избор smile
Активен
Gugu82
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #404 -: юни 01, 2014, 22:06:24 »

Здравейте,

Имам нужда от мнения/отзиви за DJ Найден Найденов?

Благодаря предварително,
Г
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines