Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 22:22:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 182808 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: ноември 02, 2013, 16:31:59 »

Принцес ,аз покрай някои вирусчета напоследък започнах да правя чайче на Явор от лайка или липа.Имам домашни такива.Правя запарка ,даже после леко я разреждам с водичка и му го давам да го пие хладничко.Той също мрази горещо,но чая е лековит от самите съставки ,а не толкова ,че го даваш горещ.Аз не го подслаждам с нищо и така си му харесва,но той не знае много какво е захар ,така че всичко е ок.Сигурна съм ,че има много добър лечебен ефект.Лайката и липата доказано действат противовъзпалително.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: ноември 03, 2013, 11:20:24 »

Топлата напитка е препоръчителна при отлепяне на секретите по бронхите, тоест в случаите на кашлица. Не че не помага и хладна, но топла е по-ефикасна като лек.
Противовъзпалително действат много чайчета smile - малина (която в руските републики се е на почит, в народната медицина), къпина, шипка, лайка, липа, мащерка, босилек, мурсалски, ехинацея, бъз. И други.
За подслаждане наистина няма нужда при здраво дете. Иначе действа благотворно при отхрачването, сладостта. На Ели за първи път дадох подсладен чай преди няколко месеца smile
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: ноември 27, 2013, 10:51:29 »

Здравейте, някой има ли впечатления от тази количка? http://kasida.bg/jane-bebeshka-kolichka-muum-3-v-1-2013-r27-77-21170.html и виждали ли сте цветовете на живо, че аз я гледах синя а си мисля за червената или бежовата. Бях полудяла преди две седмици на тема колички, се не можех да харесам. Тази съм я харесала за сега, но не съм чувала отзиви за нея, ще съм ви благодарна ако споделите.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: ноември 27, 2013, 11:01:49 »

Лични впечатления нямам, но от познати които имат различни модели на марката знам, че са им качествени количките. Ние за сега сме се спрели на Jane RIDER MATRIX 2012 или 2013, т.к. коша за новороденото става на хубав стол за кола 0-18 и първите месеци при пътуване ще е по-удобно. До пролетта може и друго желание да имам, но Jane е добър избор.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: ноември 27, 2013, 11:14:06 »

Аз мога да се похваля само с налична кошара.Ето тази е, бях я пускала и по-рано http://www.arbor-bg.com/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D0%BE-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%B8-%D0%BB%D1%8E%D0%BB%D0%BA%D0%B0/ но не е сглобена, седи си така в кашона.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: ноември 27, 2013, 11:24:52 »

Браво на вас, аз само гледам още, вчера сложих едно детско перде в детската, за другото още ми се струва рано smile
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: ноември 27, 2013, 15:04:58 »

Маги, честито ви легълце. Много нежно и красиво изглежда. Като го сглобите, не забравяй да сложиш една играчка вътре. Има някакво суеверие, че не трябвало да стои празно.  pleasantry
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: ноември 27, 2013, 15:14:14 »

Маги, имаме същата кошара. Чекмеджето отдолу не можеш да го ползваш, защото сега ще вдигнеш матрака на най-горна позиция и ще се получи дупка, през която дрехите вътре ще се прашат. Дъгите отдолу са много полезни за приспиване и успокояване на бебе и е толкова здраво, че аз (64кг) стъпвам на него за да сложа чаршафче и не е изскърцвало.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: ноември 27, 2013, 15:17:03 »

Това за играчката не го знаех, благодаря ще и взема на дрислата една играчка, даже е харесана smile

Ангелче, аз на първо време не мисля да го ползвам това чекмедже да си призная не обичам да се навеждам.Иначе за дъгите, много се колебах с или без тях да е, но накрая викам айде с тях ще е.Ще видим какво ще я правим малката и кой ще я люлее smile А исках дървено точно заради мисълта да е по-здраво, че сестра ми бяха с от тези преносимите и сега е за боклука директ, а аз все се надявам някой ден и второ да имаме. blush
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: ноември 27, 2013, 15:24:31 »

Дамм, това с вдигането на нивото и прашенето на нещата в чекмеджетата е голям минус за повечето легълца. Нашето е на Дизайн бейби и имаше същия проблем. Реших го като сложих по един найлонов плик с цип, от онези за дрехи, вътре в чекмеджетата и така. Но не е удобно за всекидневно ровичкане.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #460 -: ноември 27, 2013, 18:05:03 »

Маги много е хубаво и аз харесвам този тип кушарки. Забелязвам , че всички имат този проблем с чекмеджетата.Една съфорумка беше споделила ,че сложели шперплат над чекмеджетата и така решили проблема да не се вижда и да не се праши.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: ноември 27, 2013, 22:19:37 »

Даже има и цветен така че да е тон с кошарата, а хич не е скъпо.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: ноември 27, 2013, 22:25:01 »

Маги, много е хубаво леглото.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: ноември 29, 2013, 11:26:09 »

Честито за легълцето, страхотно е! Аз да попитам, как точно става на люлка? Има ли възможност да се застопори? Нещо не ми е ясно, според мен за да стане люлка трябва да се махнат колелата?
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: ноември 29, 2013, 11:38:37 »

Маги,много е хубава кошарка  good И ние сме с подобен тип.Чекмеджетата ги ползвам за пакети с памперси(имам си торба за памперси във фирмата на мече закачена на кошарата и там не се прашат),пакети с мокри кърпички(винаги си копувам от Метро 4бр),пакети с сухи кърпички,еднократни подложки за преповиване и т.н.Дрешките са в едното крило на гардериба което е само за него.
Lilly, кошарата си има люлеещ механизъм който многи лесно се застопорява с завинтрането на едно болтче което е отстрани на леглото(от външната страна няма контакт с детето).За колелцата не знам нашата няма smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines