Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:36:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 182588 пъти)
 
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 30, 2013, 12:40:39 »

За нашето дупе сме много доволни от Пуфис и кремчето на Судокрем
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #271 -: март 30, 2013, 14:37:12 »

Благодаря, Бибси!

Аз се забавих малко ама се извинявам  blum

Ето го нашия: http://knigomania.bg/catalog/product/view/id/17604/s/mojat-p-rvi-album-hermes/category/21/
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #272 -: март 30, 2013, 23:51:19 »

Благодаря, Бибси! Благодарение на ellimink, го разгледах почти целия/тя ми изпрати снимки от него/, доста е интересен с доста картинки е вътре и ми се стори забавен.Аз купих този на Бети



но не ми харесва особено, та разгледах тук-там за някой друг и накрая като посъбрах информация започвах да й правя на един уърдовски файл, който за сега ми допада.Онзи ден попаднах на този и затова питам дали го има някой, тъй като май е някакъв нов вариант. И ми се стори интересен/видях една страница от него с много интереси и наситени картинки е вътре/.
Така че ако не съм много нахална, ако някой го има нека да качи някоя и друга снимка от него, ще съм ви много благодарна.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #273 -: март 31, 2013, 10:12:14 »

буби, и ние имаме като вашия и много ми харесва. Разглеждала съм почти всички и този ми е най-сладък. Явно е въпрос на вкус. smile
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #274 -: март 31, 2013, 21:35:10 »

буби, и ние имаме като вашия и много ми харесва. Разглеждала съм почти всички и този ми е най-сладък. Явно е въпрос на вкус. smile
Хубаво е че има повече място за писане, но пък когато е по- шарен вътре е по-весело.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: април 03, 2013, 09:12:47 »

Здравейте, имам едно питане:) Много съм затруднена от избора на колело за Ники. Моля да споделите вие какво колело сте взели за детенце на тази възраст - 2-3 години.Чудя се дали да вземем колело за баланс или направо този модел с помощни колелета http://www.dimibike.com/velosipedi-koloezdene/velosipedi-detski/detski-velosiped-drag-rush14.htm  Благодаря предварително  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: април 03, 2013, 09:52:05 »

Поли , ние имаме само такова за баланс . Никола се справя много добре и тази година ще си кара него. Аз съм много доволна и се радвам, че миналата година му взехме точно това. Няколко пъти се опитва вече да кара колелата на други деца, обаче не може . Не схваща, че трябва крачетата да са на педалите . Едното го държи на педала, а с другото бута  pardon
Мисля, направо догодина да вземем голямо , без помощни колела  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: април 03, 2013, 11:54:37 »

Лени, на мен много добре ми дойдоха твоите думи, защото ние се спряхме на колело за баланс, Пуки. Надявам се и при нас то да се окаже добра и практична покупка, а след него направо мисля да вземем нормално колело.
« Последна редакция: април 03, 2013, 11:57:28 от sunray » Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: април 12, 2013, 10:19:01 »

Момичета,моля ви препоръчайте ми обувки/буйки за прохождане,различни от тези на Колев и Колев. Купували ли сте от други фирми и доволни ли сте от покупката. Алекс все още не седи стабилно на крачетата си,време ли е да му обувам буйки или още да изчакам,за сега само се опитваме да ставаме сами и вкъщи сме само по чорапки.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: април 12, 2013, 11:29:18 »

Ellimink, аз малко по-назад бях похвалила Зизуу, просто са страхотни за мен! Имаме техни кожени пантофки за вкъщи, от средата на декември ги носим нон стоп и не са мръднали. Техния принцип е "най-близо до ходенето бос", затова ако си на същото мнение, това са обувките. Ръчна изработка, естествена кожа, страшно леки, меки, удобни. Аз поръчах и мокасинки за навън тъкмо и след 2 седмици ще са готови.

Ето сайта, много са мили и приветливи. Сума ти въпроси им зададох по имейл, отговаряха, обсъждахме, мерих крачето където ми казаха и наистина останах приятно изненадана.

http://shop.zeazoo.com/products-page/%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #280 -: април 12, 2013, 12:34:02 »

Цоп ! И аз да се прикача към темичката, че тук съм в " свои води " ! Относно пазаруването за малките съкровища съм направо вманиачена ! постоянно поръчвам, купувам и все не ми стигат дрехите, играчките и всичко ! хаха 
sunray , тези обувчици са супер ! Очаквах цената им да е УаУ  pleasantry , но останах приятно изненадана че всъщност са нормални цените ! Сега ще разгледам по-обстойно за едно сандалки за лятото !
ellimink , малкия започна да ходи с паяка миналото лято и понеже вкъщи няма място го извеждах в парка с паяка . Попринцип съм привържаник на това децата да ходят боси, но разбираемо не мога да го пусна бос в парка ! Купих му сандалки, чията подметка беше платняна . Буквално почти нямаха подметки . Ако питаш мен , оставяй го вкъщи по чорапки . Така крачето най-добре ще си се оформи . Аз на малкия към годинката почнах да му слагам твърда подметка понеже зимата вкъщи пода беше студен и не исках да го оставям бос да не се разболее .
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #281 -: април 12, 2013, 20:37:08 »

Ели, аз също се чудя за обувчиците. Държа да са с мека подметка, но да са високи по глезенчето. Засега горе-долу ми харесаха Chicco.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #282 -: април 13, 2013, 00:37:56 »

Roxanne_ , аз не съм се съобразявала с това, но по принцип много хора са ми казвали, че докато детенцето не проходи стабилно и сигурно не трябвало да се носи обувка , която да покрива глезена , че можело да се изкриви крачето . Ние нямахме много избор , понеже проходихме зимата и трябваше да си обуваме ботушки, за да излезем навън . smile smile smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #283 -: април 13, 2013, 00:44:16 »

Аз това съм склонна да не го приема, понеже няма никаква логика... Когато бебето си криви крачето (ако забележите) го прави точно от глезенчето, така че точно там няма упора. Мое мнение girl_wink

П.П. И да отбележа, че синът ми в момента има идеално прави крака - на 4г. и 6м., което за мъже е доста рядко срещано girl_wink Просто обръщам внимание на такива неща...
« Последна редакция: април 13, 2013, 00:46:30 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #284 -: април 13, 2013, 00:52:38 »

Да и аз не се съобразих с това , сестра ми беше намерила за нейния син някакви обувчици зимни , който не хващат глезена , но аз не повярвах на това за глезените и си купих хубави дебели стабилни ботушки smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines