Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:20:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 16  (Прочетена 153860 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 25, 2013, 14:20:43 »

здравейте момичета ,
искам да ви попитам -от къде бих могла да си купя книга за пожелания ,която да си я декорирам сама ?
Джъмбо  smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 25, 2013, 14:52:55 »


milenuity Моя букет, беше от такива рози, но в зелено. Ако искаш после, букета да остане за спомен може да го направиш от тях. Аз си направих и бутониерите от такива рози. Има снимки в албума ми. Не са с добро качество и на тях не си личи, че розите за светло зелени.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 25, 2013, 19:09:40 »

Ееее, flyin, направо ме разби с тази идея  Bravo Страхотна е smile С удоволствие бих я откраднала, ако разбира се нямаш нищо против Wink А каква беше темата на вашата сватба? Нещо свързано с кино или филми...или пък нещо съвсем различно?
Изобщо нямам нищо против, нали за това съм я споделила. Не сме имали тема на сватбата, вкарахме всякакви идеи, които ни харесваха и които ни се струваха подходящи.
Имаше постери от следните филми:
Meet the parents - масата на родителите ни. Мислех дали да не е Свекървище, но реших, че ще ми изтълкуват грешно шегата biggrin
Моята голяма луда гръцка сватба (вместо гръцка беше написано друго, както се вижда от снимкатам smile ) - масата на родата от моя страна, филмът съвсем точно им подхождаше
Actually love
Sex & the City - приятелките ми, отдолу съм прикачила точната снимка
Приятели - друга част от приятелите ми
The hangover - неговите приятели, също съвсем подходящо
Американски пай - Сватбата (само че на мястото на Американски бях написала друго) - пак негови приятели
Бандата на Оушън (само че с неговото име) - пак негови приятели


Цитат
Супер е, ама аз повече си харесах свещниците blum Обожавам heart

П.П Може би аз бих сложила снимки на гостите и някак направени с наши, но ще е доста трудно да се издирят на всичките, така че може и само на родители и кръстници smile
Те реално не са свещници, ами стъклени цилиндри под наем от агенцията към ресторанта, които биват ползвани предимно за вази :-) Просто аз си представях сватбата с много свещи, а празненството беше в градината и така се предпазихме от вятъра.
На мен не ми харесват идеите за снимки на масите, малко като помен ми изглежда. Ето пример



* sex&the city.jpg (29.88 KB, 598x391 - видяно 273 пъти.)
« Последна редакция: януари 25, 2013, 19:17:56 от flyin » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #168 -: януари 25, 2013, 21:58:33 »


На мен не ми харесват идеите за снимки на масите, малко като помен ми изглежда. Ето пример


Ами така казано може би... crazy
Аз си го представих като нещо като колаж със смесени снимки, които в последствие ще останат за спомен, заедно с рамката, но да се вижда страната с имената им, а от другата като колаж снимките и то само на близките. Те на останалите гости трудно ще се намерят снимки smile

П.П.Не знам дали ме разбра biggrin Малко тъпо го обясних, но сина ми говори наред с мисълта ми и на него отговарям... biggrin
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 25, 2013, 23:14:35 »

Аз пък харесвам идеята със снимките. Всичко зависи как е представена. На нашата сватба ползвахме тази идея и на всички много им допадна, а на най- близките ни им стана много мило.
Това са част от нашите тейбъл номера.



Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 26, 2013, 13:53:52 »

Здравейте, днес бях на пазар в ХИТ и вижте какво намерих - порцеланови сладкишчета - имаше шоколадови и ванилови - по 0,30 лв. и със сигурност имаше поне по 100 от всяко. Много са сладурски и опаковани с целофанче и панделка - според мен много по - готино от традиционните лебедчета и слончета.


* IMG_0595.JPG (22.97 KB, 369x336 - видяно 3539 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 27, 2013, 16:09:22 »

флаинг страхотни неща си показал от сватбата си! Много изтънчено изглежда, от малкото снимки които успях да видя . give_rose
Еленичка, тези сладкишчета са направо разкош. heart
Ето една идейка как да си направим кутийка за халки от стара книга:
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 27, 2013, 23:09:15 »

Благодаря, Еми kiss2

Момичета, ако се чудите какво да правите с картичките, получени от гостите на сватбата, ето невероятна идея! Аз мисля да я осъществя някой ден, само да намеря малко време да си набавя материали smile
http://media-cache0.pinterest.com/upload/215117319671501419_CaxUTOKU_c.jpg

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 28, 2013, 12:53:31 »

А за предишната идея- евтини рамки за снимки има в Евроленд, Кауфланд. good

 :offtopic:страхотна идея, аз ги направих на wall of fame, както се шегуваме вкъщи. ето откъде почерпих вдъхновение:
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 28, 2013, 23:53:39 »

Еми, и това е много готина идея  danceg

Ние май с теб показваме разни неща, ама в предните постове има горе-долу повтарящи се неща, а има толкова много идеи... Ето например сега се усетих, че не съм споделила малко инфо за друг каприз, който си осъществих - копринена бяла кърпичка за хора̀ (с дантела по края)  blush Търсих навсякъде и накрая открих два дни преди сватбата ни в магазина за сувенири в Националната художествена галерия перфектната кърпичка в цвят слонова кост. Мислех да я подаря на майка ми, но тя ми каза да я запазя и да я дам на детето си един ден на неговата/нейната сватба smile

Освен това една от най-добрите ми приятелки се омъжва през юни, ще й взема подобна, мисля, че ще й хареса идеята smile

Нещо подобно е:
« Последна редакция: януари 28, 2013, 23:55:12 от flyin » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 29, 2013, 01:22:40 »


flyin страхотна идея. Аз също си мислех за нещо такова, сетих се, че съм виждала такива кърпички на метро ст. сердика в един магазин за сувенири.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: януари 29, 2013, 16:09:40 »

Здравейте! И аз се включвам, прясна все още, но съм сси поизмислила вече украсата smile Всъщност ресторанта, който си избрахме,  не се нуждае от украса - висок тавански етаж на един хотел (хотел Вентура, Варна - за тези, които го знят). Стените и целия покрив са кафяво-зеленикаво-златни (немога да го определя  smile ), а подът е естествен паркет, също тъмен. Като се подредят масите с белите покривки и белите столове, изпъкват страхотно. Осветлението е с едни накичени с лампи полилеи, жестоки! И отделно прозорци почти навсякъде! Общо взето му трябва само акцент! Не обичам така популярния лилав цвят, все още се чудим резеда ли да бъде или златно, но скоро ще отидем и ще подредим по една маса от двата варианта и така ще решим. Всъщност украсата се свежда до една лента, може би 20-ина см, дълга около 1,5м, поставена по късата страна на масата; по 2-3 свещника от чаши за уиски (тумбестите), облечени в сатен или органза в съответния цвят, и панделки за столовете. Отделно ще направя самичка подаръчетата за гостите, късметите и бутониерите. Поканите ще са папируси, вече е избран текста, шрифта, трябва да се купи хартия, принтера го имам. Общо взето всичко по груби сметки ще ми излезе 60-70лв. Но пък удоволствието от това да ги направя сама, ще си ми остане за дълго! smile Страшно много обичам цветята, но не одобрявам пръскането на толкова пари за живи цветя, които после се хвърлят /лично мнение, не ангажирам никого!/. Общо взето, това е за което се сещам, ще се радвам да бъда полезна, аз за сега намирам отговорите, от които се нуждая! smile
На снимката е тейбъл картичката, на която се спрях! smile


* original_Heart-Name-Place-Cards-Lila.jpg (59.87 KB, 900x900 - видяно 304 пъти.)
« Последна редакция: януари 29, 2013, 16:13:13 от iskrichkavn » Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #177 -: февруари 02, 2013, 17:33:57 »

Докато търсех какво да измайсторя за св. Валентин попаднах на тези- мисля, че са подходящи за късметчета. http://sladkatakushta.com/d-d-d-n-d-d-d-d-d-d-n-d-d/bonboni-s-rce.html 
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 02, 2013, 22:39:22 »

Днес след 6 часа работа сътворих тези две бутилки за наричане. Сестра ми другата седмица са кумове и са решили да подарят на младоженците две бутилки с шампанско. Едната да отворят при раждането на първата си рожба, а втората на 10-тата годишнина от сватбата. Отне ми много време наистина да ги измайсторя, но като за първи път голямо чудене се чудех как да залепя, кое къде да разположи и т.н., надявам се на младоженците да им харесат.


* m_DSC_0289.jpg (57.96 KB, 397x600 - видяно 288 пъти.)
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 03, 2013, 11:06:20 »

Тази с бибероните е страхотна  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines