Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:39:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 103850 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 10, 2012, 15:05:36 »

Дам, чак ми е нереално и като уточняваме нещо за сватбата, продължавам да казвам еди-кой си август - не осъзнавам, че вече е август!!! yahoo
Днес ще се срещаме с фотографката да й разкажем за промените, които направихме за ресторанта (че няма да е в Балчик, а във Варна) и да изберем мястото/местата за фотосесия Girl_hide Днес видях, че е качила нови снимки от някаква сватба - много хубави снимки е направила, много ми харесаха! heart Сватбата е била в хотел Белвю, където беше нашата миналата година - като видях и ми се разтупка сърчицето! heart
Даже тя ми звънна преди малко и ми вика: "извинявай, че те откъсвам от лайкването на снимките ми, но да се уговорим за довечера" sarcastic И аз й обясних, че съм искала да й покажа какъв тип фотоси харесвам ...  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 10, 2012, 15:57:17 »

Ето тук си приличаме много blum Трябва само да си добър слушател и всичко ще разбереш за мен Xixixi
Разликата е, че аз и тук във форума си дърдоря, а ти се криеееееш, Емчо, потаен blum
надявам се да се видим на следващата национална среща !
А тя ще е на морето , ако спазим уговорката.  girl_wink
и аз не осъзнавам че вече е август, или може би -осъзнавам и затова се панирам  blush
Обичам и харесвам Варна, много се радвам че ще гледам снимки оттам  good blum blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 10, 2012, 16:33:26 »

Аз се надявам да си спретнем една втора национална среща преди другата година girl_wink Че до догодина има много време и не се знае дали ще присъствам по други причини, макар и да ми се иска Wink Нека променим правилата, че и без това не съм много по тях pardon
Еми, аз се надявам пък да покажеш снимки от твоята сватба, че много интересно сте я замислили! heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 10, 2012, 16:42:12 »

Аз се надявам да си спретнем една втора национална среща преди другата година girl_wink Че до догодина има много време и не се знае дали ще присъствам по други причини, макар и да ми се иска Wink Нека променим правилата, че и без това не съм много по тях pardon
Еми, аз се надявам пък да покажеш снимки от твоята сватба, че много интересно сте я замислили! heart

ами ако не тук, то на линк ще ти пратя , живот и здраве smile
а за втора национална- то за никой нищо не се знае и не е сигурно, има време да мислим  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #169 -: август 10, 2012, 17:47:59 »

Абе тя уважителната причина е само една, но пък ние ще дойдем да ви я видим! И подарък ще донесем, не се притеснявайте.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 10, 2012, 18:42:10 »

Абе тя уважителната причина е само една, но пък ние ще дойдем да ви я видим! И подарък ще донесем, не се притеснявайте.
Хаха, абсолютно, и аз това си помислих  good

Муунче, наистина не остана, мила, само 10 дни  danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 11, 2012, 11:03:51 »

Хехе, тъкмо щях да отговарям на Еми, но тя свекърва веднага е уветила моя намек, така че ще си спестя обясненията Wink Естествено, нищо не се знае, че наистина си има много време до тогава Girl_hide
Пропуснала съм да ви покажа ритуалните свещи - гордостта на мъжа ми - оставих го той да ги избере, както и украсата към тях и сега е супер доволен от факта banana


* Copy of DSCN4392.jpg (65.21 KB, 588x784 - видяно 207 пъти.)
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 11, 2012, 11:51:25 »

много са нежни! Браво за избора му smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 12, 2012, 08:56:10 »

Муун, свещите са много хубави и с тези лилави розички стоят много нежно. Браво на мъжа ти! Bravo
Халките също много ми харесаха.  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 13, 2012, 13:57:01 »

Най-после да се добера и до моята си тема! blum
Събота посвършихме доста неща и вече почти всичко е готово (с малки изключения).
Поръчах си малки бели розички за в косата danceg
Избрахме бокал, но не успяхме да го купим - тези дни мъжът ми ще го купи, че е по-близо до неговата работа Wink
Жито взехме, но нещо не ми харесва, може да се наложи да купим друго .. ще видим
С фотографката се срещнахме, направихме последните уточнения - нямам търпение! heart
И тъй като 3 дни преди нашата сватба кумовете ни имат годишнина от тяхната сватба (4год.), ще им направим подарък хем за тяхната годишнина, хем да им благодарим, че отново ще са с нас за това важно събитие - семейна фотосесия!!! yahoo Те отдавна искат да имат, така че се надяваме да им хареса подаръка smile
В сряда съм при фризьорката да ми изсветлява малко косата.
Остава да купим бонбонки за хвърляне и някаква почерпка (преди да тръгнем за ритуала всички ще се съберем вкъщи)

Лелееее точно след една седмица по това време вече ще съм си облякла булчинската рокля!!! yahoo ОТНОВО !!! yahoo yahoo yahoo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #175 -: август 13, 2012, 14:55:49 »

Сууупер!  yahoo А ти същата рокля (от подписването) ли ще обличаш или имаш друга?  Girl_hide
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 13, 2012, 14:58:45 »

Не от подписването, мила, булчинската рокля ще си облека smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #177 -: август 13, 2012, 15:15:46 »

Хихир какво не му харесваш на житото? Едро ли е или дребно? Wink.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 13, 2012, 15:17:32 »

Муунче вие сте подписали в един ден, сватбата е била на друг така ли?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 13, 2012, 15:36:37 »

Муун, много хубави неща си подготвила! А защо ми се струва, че всички сме си поръчвали свещите от Нимезида. Хихи.  blum
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines