Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:41:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 167232 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 24, 2013, 22:07:19 »

Bbride, определено съм впечатлена от избора ти на рокли (и от предната реплика на Вера Уанг) и ще следя с интерес подготовката smile
Подобни роклички съм виждала в сайта на Asos, а цените и условията им са много добри, можеш да хвърлиш един поглед.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #421 -: февруари 24, 2013, 22:57:39 »

Благодаря ти, flyin smile За Асос и аз си мислех, а и до августовската сватба имам време, до тогава колко рокли ще ми харесат не ми се мисли .
Иначе за основната си държа на репликата на Джемма, пък да видим ще ми седи ли добре.
Не знам показвах ли българската й версия в темата:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/299379_514955078516864_602374369_n.jpg
« Последна редакция: февруари 24, 2013, 22:59:32 от bbride » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #422 -: февруари 24, 2013, 22:58:09 »

момичета и аз много се замислям smile хем ми се иска да си поръчам роклята по нета, хем ме е страх. Харесах си модел, след 3 дневно ровене, доставката е безплатна. Ще дойде по пощата, как мислите в такъв случай ще трябва ли пак да се занимавам с митници? Това доста ме притеснява. Вие като давате мерките си, колко по-голям размер заявявате? Страх ме е да не се окаже малка, а иначе подобен модел вече пробвах и ми стои добре
Като си даваш мерките по-голям размер не даваш. Нали ще ти я ушият по-голяма. Аз съветвам да се избере с връзки, не с цип...така може да се лавира в последствие. Отиваш при шивач и той ти ги взема...аз поне съм против опитите в къщи. Може да искаш да е по  DHL, по-сигурно е, но ти се оскъпява с 15 GBT в повечето случаи. Така пристига и доста по-бързо, за около 10 дена smile Ако купиш от европейски сайт няма мито (или поне така се уточнихме последно тук smile ). Примерно ако е ибей да е UK, не щатското.
Дано ти помогнах give_rose
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 25, 2013, 00:24:59 »

Тази вечер поръчах една рокличка пробно smile От ebay.uk е и струва 10 паунда с фрии шипинг  yahoo Уточнявам - не е булчинската ми рокля biggrin Като пристигне ще пиша отзиви най-вече за допълнителните такси Wink
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 25, 2013, 06:56:44 »

Момичета, ако пазаруваш от ибей uk, но локацията на роклята е в китай, също ли няма мито? Мито, по принцип не се ли плащаше ако е над определена сума? Нещо се обърках huhhuh.gif
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 25, 2013, 08:19:10 »

Тия дни ще поръчваме две рокли от Китай, една къса за мен /за подписването/ и една за мама /за сватбата/. И двете са към 28-30 долара, мисля, че са за обмитяване по принцип. Фрий шипинг са и ще видим дали ще има проблеми в пощата.. стискайте палци да няма, изобщо не ми се занимава пак..  beating
Ще пиша, само да ги поръчаме и да дойдат! smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 25, 2013, 08:24:11 »

Щом са фрий шипинг няма да има никакво мито , нито проблем с пощата . Аз съм си поръчвала , не е имало никакви допълнителни такси  smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #427 -: февруари 25, 2013, 08:30:44 »

Аз не мисля, че е от това, защото най-отдолу почти винаги уточняват, че ако има допълнителни такси не се поемат...т.е. не ги изключват crazy
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #428 -: февруари 25, 2013, 09:03:52 »

да наистина с връзки е по добре, защото ако малко ми стяга или ми е по голяма, връзките ще го прикрият smile иначе аз четох цялата тема назад, защото съм малко нова  в занаята и никога не съм поръчвала нещо по интернет и доколкото разбирам, ако имам безплатна доставка и стоката идва с бг пощи, няма значение произхода на стоката. Правилно ли се ориентирам?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #429 -: февруари 25, 2013, 09:16:02 »

Моята не дойде с БГ пощи, защото закъсняха и трябваше да ми я пратят по-бързо - но те си го покриха, все пак тяхна грешка си беше. Нямах мито и дойде до нас, беше от Китай с английския ибей.
Имай в предвид, че с БГ пощи нямаш такава гаранция. Не мен лично доста неща са ми губили (или вземали), но са били на малка стойност и продавача ми е връщал парите. Те и за роклята ще ти ги върнат, ама какво правиш ако останеш без рокля smile

П.П. Ако ще поръчваш се пише дата на сватбата да знаят до кога крайно могат да отлагат, поне доста често. Мой съвет е да сложиш поне месец по-рано т.е.е ако е август да я напишеш юли поне smile
« Последна редакция: февруари 25, 2013, 09:17:49 от casky » Активен
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #430 -: февруари 25, 2013, 09:20:41 »

Здравейте, вчера след церемонията на Оскарите реших да надникна във форума...Milenuity, scilla страхотни рокли! И аз в последно време попадам все на сайтове за реплики, jasmine  много ми хареса. Междувременно докато чакам намаления в light, роклята, която си бях харесала изобщо я свалиха и не я предлагат вече smile, и поне още една-две, които също бях набелязала. Явно, ниската цена която съм видяла по Коледа е била weekly deal или за празниците всичко е било намалено; очаквах намаления за тяхнатНова година и/или 14 февруари, но...(!); допускам, че около  Великден пак ще направят. И така, с две думи, започвам търсенето отначало.
Четох митническите разпоредби, четох пак опита на момичетата тук, и все нещо  ми убягва кога преценяват че трябва да направят проверка на пратката -ако е обявена под 15е ; а разликата фри шипинг/стандарт шипинг относно  на митница?
Активен
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #431 -: февруари 25, 2013, 09:37:21 »

Да, това с получаването на време си крие риска, особено ако трябват корекции после. Обаче моето тегло доста варира - до 5кг за седмица понякога, а пък разликата между размер 6 и 8 в лайта е толкова малка (там шият само ципове).
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 25, 2013, 16:09:46 »

Благодаря ти, flyin smile За Асос и аз си мислех, а и до августовската сватба имам време, до тогава колко рокли ще ми харесат не ми се мисли .
Иначе за основната си държа на репликата на Джемма, пък да видим ще ми седи ли добре.
Не знам показвах ли българската й версия в темата:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/299379_514955078516864_602374369_n.jpg

В какъв смисъл българска версия?
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #433 -: февруари 25, 2013, 16:51:56 »

В смисъл, че не е дело на китайци, а на Принцес Фешън.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 25, 2013, 18:44:28 »

 Offtopic Може ли някой да ми каже как се следи поръчка от Ибей  give_rose Може и на лични  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines