Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 14:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161450 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 07, 2013, 21:59:08 »

Най-после успях да отворя роклята и да я видя - страхотна е  yahoo yahoo yahoo

Ще направя снимки възможно по-скоро, за да видите - както каза milenuity като я извадих от малката ѝ опаковка бухна веднага и стана чудесна просто, дори не е особено измачкана. За съжаление все още не съм я пробвала, тъй като съм сама и няма кой да ми стегне връзките отзад, но в събота ще идват шаферките на гости и ще ми помогнат да я пробвам и ще ми направят снимки  yahoo Струва ми се обаче, че ако я бях поръчала един размер по-малък (т.е. 2) нямаше да сгреша, но и така ще е ок smile

СТРАХОТНО! smile Чакам с нетърпение да видя снимки! И аз това си помислих - че може би трябваше да си поръчам размер 2, но нищо - ще сме с малко по-стегнати връзки smile

Сега само да ни дойдат обувките и всичко ще е супер. Завиждам ти за шаферките - моите са пръснати из света и малко ми късат нервите, защото само ме мотаят и не ми потвърждават присъствието си, а аз се наех да им платя роклите и да им ги шия, нали са ми "най-добрите приятелки"  cray Много ми е тъпо. сори за Offtopic

Както и да е! СНИМКИ, СНИМКИ smilesmilesmile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 08, 2013, 11:01:17 »

Браво scilla,  Bravo ЧЕСТИТО  yahoo Чакаме снимки  Girl_hide

 Offtopic Milenuity, дишай спокойно, не си трови нервите, дори за най-близките приятели..Това е твоят ден, затова ти си най-важна. Просто им кажи : Давам ви срок до еди кога си да ми потвърдите. След това ще считам, че няма да дойдете и точка. (особено като става въпрос за това, че ти ще им купиш роклите) Колкото и да ти е тъпо така, все пак това е твоят голям ден, всички трябва да се съобразят с теб, а не обратното. Мое мнение   give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 08, 2013, 11:09:52 »

Scilla, много се радвам за теб! Вече имаш една грижа по-малко smile Стискам палци като я облечеш да няма нужда от корекции и да си щастлива като се видиш облечена в РОКЛЯТА smile

Milenuity,  и аз като adi4ko мисля, че трябва с "по-твърда" ръка да се отнесеш с твоите шаферки  beating
Все пак те не са ти единствената грижа и не може до последния момент да се занимаваш с тях! А и цялата обстановка преди сватбата е доста емоционална - било то положителни емоции или притеснения. Така, че да решават по-навреме. Като цяло мисля, че да те поканят за шаферка е голяма чест  give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #348 -: февруари 08, 2013, 12:03:53 »

Благодаря ви, момичета! Нямам търпение да я облека утре и да се видя и с обувки, най-вероятно ще има нужда от малко скъсяване, но ще видим. Материите, от които е направена обаче са невероятно нежни, по самата изработка има дребни забележки, но са видими само като се вгледаш много отблизо. Тук там стърчи някое конче и т.н. Мисля, че видях отвътре връзки за прибиране на шлейфа, ще ги изпробвам и тях утре като я облека, ще съм много щастлива, ако няма да се налага сама да си ги правя...

Ето една снимка само на бродерията отпред, която направих сутринта:


А вчера агентката ми ме "успокои" като каза, че всички булки, които е виждала с шлейфове с каквито и прикачвания да са винаги се откачвали през цялата вечер  pardon

 Offtopic Относно шаферките, наистина им дай срок и аз имам една, която е в чужбина и не е все още 100% сигурна и смятам тези дни да ѝ дам срок да ми отговори, но поне имам 3 сигурни, знам че е хубаво да са четен брой,  но пък ако не стане с 4тата, може и да намеря резервен вариант.
« Последна редакция: февруари 08, 2013, 12:28:40 от scilla » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 08, 2013, 13:03:28 »

Ooooo  Girl_hide изработката изглежда страхотна, платът също. Честито  Bravo
А относно прибирането на шлейфа - не е задължително да се откача цяла вечер, аз бях шаферка на снаха ми и аз й го закачих ( а бях и с ноктопластика тогава  girl_wink), беше с две-три копченца и ластични връзки. Е не се откачи цяла вечер танци нито веднъж  girl_wink
« Последна редакция: февруари 08, 2013, 13:05:42 от adi4ko » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 08, 2013, 13:12:14 »

Scilla, това, което си показала изглежда много добре  Bravo
Ще очакваме и другите снимки smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #351 -: февруари 08, 2013, 13:18:21 »

Наистина изработката изглежда доста добра yahoo Чакаме още снимки heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 09, 2013, 05:50:36 »

Scilla, много се радвам! Изглежда страхотна! smile Забавлявай се днес с шаферките и чакаме някоя друга снимчица smile - добре е някой да ти помогне с обличането и връзките. (Аз не съм ви писала, но като я разопаковах моята и реших да я пробвам веднага и...се заклещих, хаха. Нито нагоре, нито надолу искаше да мърда. Бях постегнала връзките и в един момент се усетих, но вече я бях нахлузила наполовина... Беше толкова смешна ситуация - милото гледа тв в хола, аз в спалнята на леглото, заклещена, с вдигнати нагоре ръце. хаха:). Вече си представях как трябва да идва да ме спасява и ще я види... )

О, и моля те пиши дали онези връзки наистина са за шлейфа. Аз не вярвам моята да има

 :offtopic:Момичета, много ви благодаря за подкрепата и съветите!! Накарахте ме да се почувстам по-добре. В крайна сметка, важното е всичко да е приятно, а не с толкова нерви. Каквото искам да правят моите шаферки.smile То само ще ми покаже за в дъдеще на кой мога да разчитам и на кой не. А Аз не съм ги карала да ми помагат с нищо - само да ми потвърдят и да си дадат мерките за роклите и какъв модел им харесва (либералното отношение нямало възвращаемост явно WinkOfftopic
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 09, 2013, 09:08:21 »

Шаферките коментирайте в съответната тема

Чудесни рокли smile
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 09, 2013, 17:58:30 »

Здравейте момичета,
изчетох всички части на темата, малко се обърках със сайтовете, защото са наистина много, а и с тези доставки, ддс, мита.....
Имам един въпрос - освен e-bay.uk, всички други сайтове които сте посочили ли са от Китай? Питам във връзка с въпросните такси. Сватбата е през септември и имам още време, но мисля да я поръчам по-рано.
 Offtopic adi4ko видях, че с теб ще се вдигаме сватба в един ден smile
Активен
Excelsis
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #355 -: февруари 09, 2013, 18:30:30 »

Здравейте момичета ! Да се  присъединя и аз  към вас  smile . Сватбата  ми ще е през август, но в началото  на януари  си поръчах рокля от  Vogueseason .   След  голямо разтакаване на митница Варна , вчера най - накрая  беше доставена от  DHL .Качеството е добро. Въпроса е, че се нуждае от корекция , някой от Вас  може ли да  ме насочи  към свястна шивачка , която да не  ми " одере " кожата и да не си остави ръцете . Поздрави   give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #356 -: февруари 09, 2013, 21:46:29 »

Обещаните снимки:





Роклята не е изгладена, булото също. Освен това връзката на гърба най-вероятно ще се пъхне отвътре и няма да се вижда smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 09, 2013, 22:18:55 »

Scilla, много добре ти стои роклята. Поздравления smile И шлейфа много ми харесва  Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 09, 2013, 22:49:19 »

scilla Роклята е супер! Много хубаво ти седи!

Аз също съм си харесала рокля от milanoo.com, но има време докато я поръчам.
И аз като adi4ko и Callisto ще съм булка на 07.09.2013 smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 10, 2013, 03:53:43 »

Ee, Scilla, страхотна е! Стои ти прекрасно, направо се развълнувах. smile Не и трябва подкъсяване като гледам  good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines