Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 15:21:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 163242 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 05, 2013, 15:28:28 »

Момичета, мисля тези дни да се захвана с поканите, но се чудя дали не е рано. Иска ми се до края на февруари да започнем да ги раздаваме, а сватбата е края на август, но е неделя и ми се иска хората да имат време да си направят сметка за следващият ден. Майка ми ми казва, че е много рано половин година преди това да ги раздаваме. Вие колко по-рано ги раздадохте?

Нашата сватба също беше август и през февруари вече имах раздадени покани. Но предвид, че август е отпускарски сезон, а ние се женихме на морето, се обадих на всики поканени да си направят плановете и с доста от тях стана така, че сватбата се падна в началото или края на отпуската pardon
Активен
flora_8
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #376 -: февруари 05, 2013, 17:27:36 »

Здравейте!
Ще си изработвам сватбени покани и се нуждая от канелени пръчици ама към 14-15 см. Обиколих къде ли не. Рових се в кой ли не сайт и нъкъде нищо. Все по-малки по 7- 8 см. ми предлагат. Някой да може да ме ориентира към магазин или сайт? 

http://www.flora-com.com/index.php?MlW-gRSDMlSHM5OvUFOzYVOHcJOTIBeDIdKbYdajQ9KzQJKTkROLQxOXQxOPYJm3cFiLgpmbM1S-Ihezg9evI5ijYBODIZKLcNevIFer&page=1
Аз също обмислях подобен вариант и бях намерила тези, които следваше да се режат.....
Активен
VeSi_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #377 -: февруари 05, 2013, 18:06:32 »

flora_8 аз също съм ги намерила тези, но се чудя да не ми ги изпратят само начупени и дали ще могат да се режат
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 05, 2013, 19:20:13 »

здравейте момичета, моите покани съм решила сама да ги правя, взела съм идейки от няколко покани и си ги комбинирах в моята покана, от една взех отварянето като крилца, от друга взех цвят, има много хубави предложения, също поканите свитък са много актуални
http://papermill-milenka.blogspot.com/2010/04/i.html,
публикувам ви едно предложение, цветовете можете вие да ги определите, хем е нежна, хем е стилна, много ми харесва smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: февруари 06, 2013, 09:39:51 »

Момичета, мисля тези дни да се захвана с поканите, но се чудя дали не е рано. Иска ми се до края на февруари да започнем да ги раздаваме, а сватбата е края на август, но е неделя и ми се иска хората да имат време да си направят сметка за следващият ден. Майка ми ми казва, че е много рано половин година преди това да ги раздаваме. Вие колко по-рано ги раздадохте?

Рататуй, какво значи рано? По-добре рано отколкото късно  Wink Хем хората ще имат време да си направят плановете, хем ще си начешеш крастата  good  Щом имаш мерак - давай! Нашата сватба е края на септември и аз като теб нямам търпение да почвам поканите...само чакам да ми остане малко свободно време и ще действам  danceg
Активен
arahna
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 06, 2013, 10:25:01 »

Здравейте момичета smile Най-после дойте и моето време отново да се впусна в сватбената подготовка. Трябваше да сме минали вече под венчилото, но за съжаление имахме болен член на семейството и се наложи доста да отложим датата sad…та новата ни дата е 25ти май и си е съвсем време да се подготвят поканите мисля. Идеята ни за поканите е малко по…как да я нарека …шантава smile дизайна е почти готов и въпреки че като цяло съм доста непохватна, ще опитаме двете с кумата ми да ги направим, но ако все пак нещо не се получава можете ли да препоръчате фирма, която би се заела само със сглобяването с предоставен от мен дизайн?

П.С. Става дума за София
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 06, 2013, 10:28:33 »

в някоя рекламна агенция провери, те може да ти дадат и някаква идейка за по-лесно сглобяване
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #382 -: февруари 06, 2013, 11:51:52 »

Здравейте момичета,в момента и аз съм на тема сватбени покани.Petq 1989,изключително много ми хареса поканата,която си избрала good, и понеже виждам,че сама мислиш да ги правиш,ако нямаш  нищо напротив,би ли ми споделила как ще стане това  crazy...като човек,който не се е сблъсквал с това,ми се вижда много сложно! :girl_wink:Благодаря предварително!  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: февруари 06, 2013, 13:24:57 »

Здравейте момичета smile Най-после дойте и моето време отново да се впусна в сватбената подготовка. Трябваше да сме минали вече под венчилото, но за съжаление имахме болен член на семейството и се наложи доста да отложим датата sad…та новата ни дата е 25ти май и си е съвсем време да се подготвят поканите мисля. Идеята ни за поканите е малко по…как да я нарека …шантава smile дизайна е почти готов и въпреки че като цяло съм доста непохватна, ще опитаме двете с кумата ми да ги направим, но ако все пак нещо не се получава можете ли да препоръчате фирма, която би се заела само със сглобяването с предоставен от мен дизайн?

П.С. Става дума за София
ако не е тайна, сподели идеята  моля smile
така по-ясно ще мога да се ориентирам към кого да те насоча. smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 06, 2013, 13:39:21 »

преглеждах няколко дни покани в нета, има сайтове и е упоменато от какъв материал е поканата и размер, от каръон от шоколадови бонбони си направих шаблон, за да станат крилцата използвах купичка за супа lol), поръчах картон и сега ще пада едно чертане едно рязане, едно лепене на вложки smile ще кипи работен процес smile
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #385 -: февруари 06, 2013, 17:13:32 »

Аха,разбирам.... ;)Благодаря за разясняването,успех ти желая на теб,ще видим аз до къде ще я докарам! girl_wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: февруари 06, 2013, 18:40:53 »

Няколко пъти вече удрям на камък - не мога да си намеря катрон...В офис 1 имаха само гадно зелено, в ориндж имаха хубав цвят, но само 15 бр А4. Чудя се дали ще е кофти да са различни цветове поканите...Те гостите нали няма да си ги носят на сватбата, че да си ги сравняват...Само до Слънчоглед на съм ходила още (от местата където си мислех че има), но и там надали ще намеря каквото искам. Вие компромиси ли правите?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 06, 2013, 18:53:03 »

в слънчоглед има всякакви картони а4.
а може и от сайт да си поръчаш колкото бройки ти трябват , ето тук има :
http://gretasart.com/index.php?route=product/category&path=36_88_91
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 06, 2013, 19:21:34 »

eleni4ka какъв картон  търсиш?  В  Метро има  картон  на  стек,250 листа.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 06, 2013, 19:28:27 »

Знам че има в интернет магазини, но не мога да преценя цветовете на картинка. А за метро нямам карта и не съм ходила отдавна...може да измоля от някого smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines