Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:16:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173550 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: септември 22, 2012, 19:19:10 »

Благодаря ти от сърце  give_rose точно заради теб я избрах и съм доволна  heart
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #406 -: септември 23, 2012, 19:29:20 »

Честито, мили Госпожи! Пожелавам Ви щастлив семеен живот! lolgive_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #407 -: септември 24, 2012, 17:01:31 »

Мерси момичета smile А какво се включва в кувертите и колко души е ресторанта знаете ли? Ние се опитвахме да звъним, но резултат никакъв. Май отношението не е особено добро girl_impossible


Здравей

отношението всъщност е много добро, жената с кяото аз разговарях няколко пъти, беше страшно мила и изчерпателна, изпрати ми оферта и всичко за което я бях помолила мигновено, без да се налага да чакам дни наред, ресторанта събира моите гости, които ще са около 120, но ми обясниха че е събирал и сватба от 200 човека. Ресторанта е открит, дотолкова че има тента над него, така че и дъжд не би бил проблем, а нястото наистина е разкошно, аз съм много очрована, това което ни спира още да го наемем е факта че не сме разгледали още нищо друго, а бих искала поне още едно подобно място за сравнение.
За менюто вече е трудно така да ти кажа има мнгоо най различни варианти, общо взето бих казала едно сносно меню с хубаво месо БЕЗ пиене е около 60евро на човек. За пиенето се плаща такса тирбушон... и това е в груби рамки.

Момичета много бих ви била благодарня, ако някоя от вас може да ми препоръча подобно място на Blacksearama. Или ако някой има впечатления от прекарана там сватба моля да пише, инфо от първа ръка винаги е много ценно! smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #408 -: септември 24, 2012, 20:30:26 »

Мрявка - аз съм чувала за Трейшън Клифс, но мисля, че е още по-далеч от Блек Си Рама.

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #409 -: септември 24, 2012, 20:49:34 »

petiasimeonova2, благодаря ти, първо нашата мечта беше да направим сватбата там, но там от следващата година няма окончателно да правят сватби заради шума, който създава една сватба...за съжаление ме отрязаха... girl_impossible

Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #410 -: септември 24, 2012, 22:36:46 »

А на Калиакрия правят ли се сватби?

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #411 -: септември 25, 2012, 17:50:53 »

В BlackSeaRama кувертите са между 40 и 90 Евро. Мястото е невероятно красиво и според мен идеално за сватба, на която всичко да е на едно място --> ритуал, вечеря и парти. А хотелската част също е много уютна и приятна. smile

Ние сме също в процес на обмисляне дали да не направим нашата сватба там. Основния недостатък е че се намира доста далеч от Варна. Бих искала да попитам по опитните вече да споделят имали подобно място по-близо до Варна?

Искам да се извиня момичета за грешката--> кувертите са между 40-90 Лева  Girl_hide diablo
« Последна редакция: септември 25, 2012, 17:52:56 от Мрявка » Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #412 -: септември 25, 2012, 19:48:13 »

Привет и от мен,
Планираме сватба за следващото лято и след няколко седмици търсене на сватбен агент и локация за сватбата съм напълно отчаяна и паникьосана.  Black Seа Rama по описанията ви звучи като това, което търся. 

Мерси за информацията, ще ги проверим Bravo

Друго подобно място е Lighthouse Golf Resort, но също е отдалечено от Варна. Това което знам за тях е, че вечерята няма как да е на открито, само ритуала може да е навън. 
От Калиакрия ми казаха че имат около 60 места на закрито и 60 на терасата. Питах дали може да се инсталира тента, казаха че е възможно да поставят въпроса пред ръководството в перспективен план.
« Последна редакция: септември 25, 2012, 20:16:26 от phantom_u » Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: септември 25, 2012, 20:23:03 »

Много мило, Ezra!  give_rose Много съм щастлива, че си доволна, надявам се скоро да те видим в пълен блясък - с рокля и щастлив младоженец до теб! smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: септември 25, 2012, 21:17:42 »

качих няколко снимки в албума  girl_wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #415 -: септември 25, 2012, 23:40:40 »

Ezra много красива рокля имаш, прекрасна булка си  smile...

По повод Калиакрия, на мен лично там ресторанта ми е малко тесен, аз искам да се инсталира сцена и там ми се вижда неудобно, освен това тревните площи и пространството все още не позволяват на БлекСиРама да бъдат изместени от представите ми за перфектното място. Лайтхаус съм огледала също подробно, но това че сватбата неможе да е на открито ми пречи...
 diablo diablo diablo
...много сложна работа.


Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #416 -: септември 25, 2012, 23:55:15 »

Привет и от мен,
Планираме сватба за следващото лято и след няколко седмици търсене на сватбен агент и локация за сватбата съм напълно отчаяна и паникьосана.  Black Seа Rama по описанията ви звучи като това, което търся. 

Мерси за информацията, ще ги проверим Bravo

Друго подобно място е Lighthouse Golf Resort, но също е отдалечено от Варна. Това което знам за тях е, че вечерята няма как да е на открито, само ритуала може да е навън. 
От Калиакрия ми казаха че имат около 60 места на закрито и 60 на терасата. Питах дали може да се инсталира тента, казаха че е възможно да поставят въпроса пред ръководството в перспективен план.


phantom_u много добре те разбирам, аз съм от три седмици в търсене и все още нямам ясна представа коя егнция да избера, и накрая май все пак сама ще се мъча да организирам нещата, поради причината че всеки път като намеря някоя се намира някой познат да ми каже колко зле е тя и така накрая не останаха много непроверени във Варна. За ресорта, ние бяхме миналата година на трейшън клифс на почивка и тогава си казахме тук ще е нашата сватба, и още когато започнахме да плануваме мястото беше ясно, докато не ни отрязаха от там че от 2013 вече сватби там няма да има...така се наложи да търсим ако не същото поне подобно място, проблема на блексирама за нас е че няма излаз на плажа а ние искахме да имаме след вечерята бийч парти, което в блексирама няма как да стане, а и аз си казах като няма да е трейшън клифс то тогава поне по близо до варна да е, но близо до варна подобно място няма, поне от моите проучвания досега са съжаление...
« Последна редакция: септември 26, 2012, 00:04:30 от Мрявка » Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #417 -: септември 26, 2012, 00:58:57 »

Мрявка - от 40 до 90 лв куверт звучи далеч по-приемливо smilesmile

Езра - прекрасна булка си! Би ли споделила от къде е роклята ти? Много ми допадна!

Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: септември 26, 2012, 19:34:00 »

Ezra, ти си много красиво момиче, а като булка си зашеметяваща, много ми харесваш! Много хубави снимки,обичайте се много и бъдете много щастливи!  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: септември 26, 2012, 20:09:02 »

благодаря ви  smile
роклята е шита преди почти 4г и няма как сега да кажа от къде е защото вече го няма ателието
иначе е на кака ми и аз също бях с нея  heart
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines