Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:24:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173567 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: септември 12, 2012, 12:38:35 »

Да добавя още-
венчавката ни бе от отец Теодор Стойчев, много хубава беше
Коста Денев - доставчик на алкохол за нашия ресторант, много готин човек, всичко точно  good
питката ни бе от Стефани, хубава но се излъгах и понеже много ги харесвам на вкус взехме от там, но не е удобна за чупене, много се разпада...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #391 -: септември 12, 2012, 12:46:18 »

Момичета взехме си снимките от Фотостудио Х и искам отново да благодарим на Тони Перец и Ганчо Ганев! Неревоятни! А снимките са като картички, прекрасни са yahoo yahoo yahoo
Очаровани сме от тази фирма - невероятни професионалисти, невероятни хора, супер положително настроени...нямам думи да опиша колко сме доволни, а това момиче прави чудеса give_rose БЛАГОДАРИМ!!!
Активен
slavinasss
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


« Отговор #392 -: септември 12, 2012, 22:51:47 »

Здравейте, момичета.
Моята сватба е в събота, а още не мога да намеря от къде да купя хубави сладки за почертва в ритуална зала. Моля, ако знаете къде се продават гръцки сладки или някакви други хубави сладки, да ме ориентирате.
Благодаря ви, предварително
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #393 -: септември 13, 2012, 08:17:44 »

slavinasss - аз редовно си купувам сладки от един магазин, който се намира до Пикадили център. Като застанеш с лице към входа на Пикадили, магазина се пада от дясната му страна. Има две улици, тръгваш по главната и от дясно много близо се пада магазина. Той е специално за насипни ядки, сладолед и сладки.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #394 -: септември 13, 2012, 10:00:54 »

Май се сещам за магазина и ако не се лъжа е по Пирин, малко след цветарски магазин smile Наистина са хубави good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #395 -: септември 13, 2012, 10:43:38 »

Прочетох една много интересна публикация на Фотостудио Х за едни техни клиенти. На сватбата си предупредили всички гости, че не искат букети за сватбата, а вместо тях играчки и после ги дали на децата от някой дом smile Много ми допадна и реших да го споделя, може някои бъдещи младоженци да ги последват smile И много съжелявам, че не я бях прочела по-рано, за да откраднем идеята sad Много мило наистина...
Активен
slavi_vt
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #396 -: септември 13, 2012, 11:04:35 »

Това с подаряването на плюшени играчки, вместо цветя е много добра идея. Скоро имах такава сватба и се получи много добре. Няколко дни след сватбата, младоженците дариха играчките на дом за деца. Много е добра идеята, защото цветята умират и се изхвърлят, а чрез играчките, ще се зарадват деца, които и без това не са в никак добри условия. Също имах сватба, на която младоженците бяха предупредили гостите, да не носят подаръци, а само пари(кой, колкото иска), които пускаха в една кутия и след това бяха дарени на дом за деца. Също една добра идея.
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #397 -: септември 13, 2012, 11:39:15 »

Момичета, искам да имам шаферки, но не знам, дали има поверие, колко трябва да са като бройка. Мисля да се разровя из интернет, но тези, които имат представа, ще се радвам да споделят.
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #398 -: септември 13, 2012, 14:46:36 »

Момичета, и нашата сватба мина. Беше на 09.09.2012 и беше невероятна!  blum yahoo danceg
Естествено имаше малки гафове, но никой от гостите не забеляза и всички бяха много доволни.
Остава само да благодаря на вас за полезната инфоемация и помощта и специално да похваля всички професионалисти, които сбъднаха една мечта и направиха нашата сватба една вълшебна приказка:
ресторант "Естрея"- за самия ресторант няма какво да коментирам- стилна и красива зала с още по-хубави градини, управителят е невероятен, много точен и разбран, нямахме никакви проблеми с бройките на гостите и промените в последния момент, съобрази се с всичките ни изисквания, бяха много коректни със сметките и останалия алкохол/безлакохолни. Повече от отличен!!!
DJ Иво (фолка) от Party DJs- уникален човек и DJ, много забавен и идеен, намери подход към всеки един от гостите без да сме му давали списъци с музика и т.н, съобрази се с изисикванията за стилове и не беше натрапчив. С една дума професионалист. Разбира си от работата!
украса, букет, бутониери- Акцент- момичетата са изключително сръчни и точни, а и работят на много добри цени. Всичко беше както го бях поискала! Огромно благодаря и на тях!
торта- Ламор- ванилови и шоколадови блатове с портокалови парченца-разкош! Всички много я харесаха! Точни и коректни, направихме си малка дегустационна торта с 2 различни вкуса, която беше едно към едно с избрания от нас вариант в самия ден!
фото- Яна Пенева- магьосница, направи ни най-хубавите снимки и внесе спокойствие в деня ни, толкова мила и деликатна, толкова идейна и различна. Благодаря й от все сърце!
водеща на изнесения ритуал- Теди Карапачова. Нямам думи, с които да опиша колко въздействаща е тя! Ритуалът ни беше като в приказките, просто мечта...нищо общо със скучните лелки в обредния дом!
бутониери и всякакви други джунджурии- "Мирена" до обредния дом.
покани- Violet
Мисля, че това бяха най-важните! Още веднъж благодаря! Bravo good
Успех на всички бъдещи булки и приятни приготовления! Offtopic
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: септември 15, 2012, 13:33:29 »

Момичета някои има ли информация за Голф Клуб Black Sea Rama?
Една приятелка от Америка има желание да се ожени на морето, но тъй като половината гости ще са чужденци и се ще да е на по-спокойно място, където може да ги настани и трудно ще се изгубят.
Пращала е имейл на клуба, но без резултат girl_impossible
Ако имате информациа за там или друго красиво място с места за около 70 души и възможност за уединена сватба с изнесена церемония ще съм ви много благодарна да споделите  give_rose
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #400 -: септември 17, 2012, 08:15:32 »

Аз знам само, че кувертите са около 100 лв/човек.

Да споделя, че ще имам 4-ри шаферки, които са в голяма еуфория и са много щастливи, обещаха да помагат много:)
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #401 -: септември 19, 2012, 05:36:47 »

В BlackSeaRama кувертите са между 40 и 90 Евро. Мястото е невероятно красиво и според мен идеално за сватба, на която всичко да е на едно място --> ритуал, вечеря и парти. А хотелската част също е много уютна и приятна. smile

Ние сме също в процес на обмисляне дали да не направим нашата сватба там. Основния недостатък е че се намира доста далеч от Варна. Бих искала да попитам по опитните вече да споделят имали подобно място по-близо до Варна?
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #402 -: септември 19, 2012, 15:57:06 »

Ох, дано не съм ви много досадна, че всеки 2-ри коментар е мой:), но за съжаление няма активност. Сватбите ли свършиха?  shok

Относно BlackSeaRamа изобщо не би ме притеснило местоположението, а цената. Мястото е невероятно, но не можем да си го позволим sad
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: септември 22, 2012, 17:33:02 »

Мерси момичета smile А какво се включва в кувертите и колко души е ресторанта знаете ли? Ние се опитвахме да звъним, но резултат никакъв. Май отношението не е особено добро girl_impossible
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: септември 22, 2012, 18:16:24 »

Честито на всички омъжени момичета! Не бях влизала тук скоро, но се радвам да прочета за хубавите емоции на всички вас! А за разочарованията - забравете ги, след време се помни всичко хубаво, но е страхотно да го споделите, за да предпазите други момичета! Обичайте се винаги много, много! smile
Ezra, видях снимката ти днес на страницата във Facebook  на Стил Русо, понеже Жужа ми е фризьорка, изглеждаш страхотно! И гримът ти е много нежен, прическата ти стои много естествено, страхотна си, сияеш от щастие! Познах те от профилната ти снимка тук smile Радвам се, че вече си щастливо омъжена, желая ви много щастие!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines