Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:22:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173479 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #270 -: август 03, 2012, 16:41:46 »

Парчето излиза към лев. Ние искаме 80 и ни казаха цена около 90лв. за тортата, но винаги слагали няколко парчета бонус, за да не стават изцепки good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #271 -: август 03, 2012, 16:47:15 »

А за Финиди - кръстницата поръча преди 10 дена торта за рождения ден на малката от тях и още ги нарежда (сладкарката от другия цех беше в отпуск, а тя винаги поръчва от там). Излезе изключително недоволна, дали й каталог, от който половината неща не правили и най-накрая и това, което избрала не било същото с това, което получи. Иначе на вкус беше добре, но по детските торти е малко по-трудно да се прецени, защото те са с лек крем. Аз и на Дилайт харесвам детските, но другите изобщо...не са ми достатъчно сладки smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #272 -: август 04, 2012, 14:51:22 »

casky - благодаря, непременно ще и кажа. Разликата от 3,50 лв и 1,00 лв е без коментар. Как да си позволим торта от 350 лв. Те майтап си правят с нас. Ние нямаме дата още, но съм направила една груба сметка и 10 000 лв мисля, че няма да ни стигнат. Oh my ... crazy

Какво мислите за сватбите в хотел Бриз 2 в петък - предлагат много добри цени за всичко?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #273 -: август 04, 2012, 15:08:33 »

Бриз 2 е един от най-добрите ресторанти поне за мен good Не знам какви са цените в петък и дали има разлика с тези от неделя и т.н., защото мисля, че само събота са по-високи, но определено си заслужава. Била съм на сватба там и още тогава бях очарована от менюто, а по принцип това е последното нещо, което забелязвам Wink Нашата сватба също ще е там, така се случи в последствие smile Имат доста голям избор от украса и цветове и това доста намалява разходите в тази насока, а и почти всичко им е налично. Нямат задължителен алкохол, защото както управителя каза - няма смисъл да се циганят за 50гр, при положение че от една сватба доста повече пари се правят. Управителя е много отзивчив - най-добро впечатление ни направи той от всички управители на ресторанти, в които ходихме. Имат лятна градина, ако сватбата е лятото...общо взето поне ние от това, което сме видели до сега сме очаровани  good
А за 10-те хиляди - много зависи броя на гостите и какво и доколко можеш да си направиш сама. Нашата излезе доста по-малко, а всичко ще си има както си му е реда smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #274 -: август 04, 2012, 15:37:26 »

Какво мислите за сватбите в хотел Бриз 2 в петък - предлагат много добри цени за всичко?

Ще ти отвори човек, който има най-много наблюдения като видеооператор и фотограф. В момента Бриз2 е най-доброто за сватба. Приятна обстановка, добра храна, отзивчив управител. Всички ползвали ресторанта са много доволни. Правят и много бонуси, освен отстъпки за петъчен ден.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 04, 2012, 22:39:25 »

Нашата сватба беше в неделя (като ден преди 2 години:)) в градината край басейна на Бриз 2 - храната беше на ниво, обслужването също, очарована съм от управителя - Калин. Посреща и изпраща с усмивка, при нас имаха страхотни промоции за сватби в неделя - като цени за хотелска част, за украса, изключително сме доволни. Вътрешният ресторант на мен лично не ми допада, с две ръце се молих да не вали и да не се налага да сме вътре (за сватби в неделя даваха обещание, ако завали да пазят ресторанта вътре като резерва, докато събота пускаха по 2 сватби - вътре и вън)smile В градината се получава несравнима атмосфера, рискът е голям, но си заслужава. Имам няколко снимки в албума, където се вижда как изглежда разположението, не можах да се справя да кача повече smile
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 06, 2012, 10:37:35 »

Момичета, днес ходихме да ни вземат кръв за Васерман и на рентген. Утре ако всичко е ок, останалите кабинети. Само един съвет, за да не попаднете в моята ситуация - носете по 2 бр. медицински бланки на човек, т.е. 4 общо. На мен ми беше убягнал този факт и се наложи да пообиколя Младост, докато открия къде се продават  sad
Иначе днес поръчахме и тортата....май се прецаках малко с цената, но като няма време човек да пообиколи, стават изцепки  girl_impossible Цената на парче е 3.20 лв. отделно 35лв депозит за стойката (връщат го, след като им я върнеш) и 5.00лв за транспорт, за да я занесат до ресторанта. Става въпрос за цеха във Владиславово бл.4.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 06, 2012, 10:48:22 »

Ние тези дни ще ходим за медицинско и за тортата и сме се насочили към Надежда и към Амбелино -ще споделя после  give_rose
« Последна редакция: август 06, 2012, 11:07:32 от _Ezra_ » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 06, 2012, 15:09:36 »

petiasimeonova2, за тази сума може да си направите страхотна сватба, но крайната цена зависи от много фактори - брой на гостите и всички останали сватбени нещица. А за Бриз 2 - да, Калин е много учтив управител, наистина имаха някакви преференциални цени (доколкото помня ние като ходихме миналата година беше за сватби през седмицата - искаха да стимулират сватбите през седмицата, а не през уикенда), доколкото помня работят с Пертито. За градината Milataaa сподели своите лични впечатления, за залата вътре бих добавила, че не става за повече от 60-70 човека, даже 70 са много. Доста тясно става, гледала съм снимки - хората са направо един в друг.
Езра, успех със задачките girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #279 -: август 07, 2012, 17:02:26 »

Бриз 2 работят с Пертито и със Студио Х, като остъпките са доста големи. На нас студио Х ни излиза 770 лв., от обикновени над 1000. Лятната градина има ремонт от това лято и няма проблем и да завали (спускат се отстрани някакви неща и става закрито отвсякъде, без отпред - изгледа остава към басейна). Просто няма да се танцува около басейна, а в горната закрита част. Ако са повече гостите опцията е при дъжд вътре smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #280 -: август 07, 2012, 17:09:55 »

Момичета аз искам да попитам за добър кетъринг във Варна give_rose
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #281 -: август 08, 2012, 00:35:14 »

А ако си изберем други агенции, означава ли, че няма отстъпка?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #282 -: август 08, 2012, 09:54:38 »

Няма отстъпка за фото и видео, иначе за всички други неща с ресторанта всичко си остава. А и Студио Х са едни от най-добрите, така че няма какво много да се мисли smile Даже бих казала, че е много добре, че работят точно с тях Wink
Нашата сватба ще е скоро, ще разкажа подробно как е минало, а и ще има пресни снимки от ресторанта smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #283 -: август 08, 2012, 09:57:14 »

Момичета, днес ходихме да ни вземат кръв за Васерман и на рентген.
Ние рентген не сме минавали. Това означава ли, че нещо ни липсва или има и други без това?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 08, 2012, 12:26:32 »

Ние също не сме минавали рентген
casky, кога е събитието? Видях, че не си се записала в списъка на форумските бъдещи младоженци smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines