Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:21:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173474 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 17, 2012, 14:07:54 »

m0onlight, много ми хареса украсата на колата ви, можеш ли да ми кажеш кой ви я прави?

dr_svetli, украсата я прави Даря Маркова - има магазинче на подлеза на Шипка

Езра, много са сладурски тия меденки Bravo
Активен
Lalena
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #166 -: юли 17, 2012, 16:55:12 »

_Ezra_,   меденките са страхотни, горе-долу колко излизат като цена на бройка?
Някой знае ли къде във Варна мога да поръчам подобни?

dr_svetli
Аз бях питала за подобни сладки, които ще дадем като подаръчета на гостите. Едно момиче от форума ми даде този линк http://www.facebook.com/pages/Cakes-and-Handmade-by-Nadia/217753458295750
Жената е от Варна, но се мести в Пловдив, но въпреки това ще ми направи сладките и ще ги донесе преди сватбата. Ако искаш повече информация ми пиши на ЛС
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 17, 2012, 17:11:04 »

_Ezra_,   меденките са страхотни, горе-долу колко излизат като цена на бройка?
Някой знае ли къде във Варна мога да поръчам подобни?
тя изпраща и до Варна, иначе за цена не искам да коментирам, трябва да я питаш на лично  good

муун, знаеш ли че скоро не бях гледала албума ти-сега погледнах украсата на колата и се сетих, че преди мн време бях ги гледала и тогава си казах, че искам същата украса и аз за колата... но ще видим с милото какво ще решим, че това за сега не е най-важно (още мн други неща са на преден план  smile )
А ветрилото от къде ти е?

лалена, тази жена прави чудни неща, жалко че няма да бъде в града  smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 17, 2012, 23:05:41 »

Тези сватбени меденки - сладки явно се оформят като нов хит за сватбени подаръчета и на мен много ми допадат като идея smile Вчера видях творенията на моя приятелка по повод сватбата на наша позната, тя не се занимава професионално, но на мен лично много ми харесват как са се получили, прилагам снимка като идея smile


* 484135_3682534867382_839821846_n.jpg (70.62 KB, 459x364 - видяно 374 пъти.)
Активен
dr_svetli
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #169 -: юли 18, 2012, 09:05:31 »

Лалена, в този сайт виждам само сватбени мъфини, но не и меденки. Ще търся още, дано да намеря. Някъде във Варна дали ги предлагат?
Активен
Lalena
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #170 -: юли 18, 2012, 15:47:50 »

Dr_svetli, няма ги меденките в нейният профил, но аз и пратих снимки какво искам и тя каза, че няма проблем да ги направи, само ще се разберем за цветовете.
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #171 -: юли 18, 2012, 23:34:30 »

Малко ще нахлуя в темата, защото съм бъдеща булка, но без дата за сватбата. Предстои, но най-вероятно другата година. През септември месец съм кума и сега организирам моминско парти. Искам да наема стриптизьор, но това, което намирам в интернет не ми допада. Знам, че има тема за това, но тя е за цяла България. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарна.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 19, 2012, 10:04:13 »

муун, знаеш ли че скоро не бях гледала албума ти-сега погледнах украсата на колата и се сетих, че преди мн време бях ги гледала и тогава си казах, че искам същата украса и аз за колата... но ще видим с милото какво ще решим, че това за сега не е най-важно (още мн други неща са на преден план  smile )
А ветрилото от къде ти е?

Езра, ако сватбата ви беше в същите цветове, с удоволствие щях да ти дам украсата за колата give_rose По принцип не е трудно за направа - ти си сръчна (като гледам какви красоти правиш) и мисля, че и сама ще успееш, а ако не ти се занимава - мисля, че всяка декораторка би успяла. Както споменах в горен пост, моята украса е правена от Даря.
Иначе ветрилото го намерих в онзи магазин на колхозния, който е голяма кинкалерия на два етажа. Вътре има всякакви джунджории - влязохме да си купуваме пандели и бях много изненадана, че го открих точно там, защото преди това бях обиколила почти цяла Варна. Доколкото си спомням, такива ветрила после видях, че има и в Земя на рози, но е на едро и продават повече бройки, не може по една
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 19, 2012, 11:57:52 »

имам няколко въпроса  give_rose
-като се ходи при кумовете какво се носи и кой на кого какво подарява (това е ходенето на младоженеца в самият ден на сватбата)
- има ли значение какво шампанско ще се украси и освен то ни трябва вино за църкавата, нали-друго трябва ли като украсена бутилка
- кога се рита менчето и какво трябва да е - само с вода и здравец или... и какво символизира
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 19, 2012, 12:26:17 »

-като се ходи при кумовете какво се носи и кой на кого какво подарява (това е ходенето на младоженеца в самият ден на сватбата)
Когато се ходи при кумовете се носи букет за кумата и някаква бъклица или украсена бутилка алкахол.
- има ли значение какво шампанско ще се украси и освен то ни трябва вино за църкавата, нали-друго трябва ли като украсена бутилка
Шампанското вие си го избирате като марка,вид и цвят.Не ви трябва други украсени бутилки освен изброените/+тази за при кумовете.
-кога се рита менчето и какво трябва да е - само с вода и здравец или... и какво символизира
менчето се рита след като мине ритуала в ресторанта или като излизате от дома на булката.Пълни се с вода ,здравец,бяло и червено цвете.По падналото по далече цвете се гадае за пола на бъдещето дете.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 19, 2012, 13:29:18 »

изключително много благодаря  Sunshine butterfly
А къде в града поръчвате етикети за сватбените бутилки по-изгодно  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 21, 2012, 20:08:47 »

пак съм аз  Wink предложете танцьори за танца с даровете за кумовете  give_rose и ако може цена
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #177 -: юли 22, 2012, 12:01:58 »

Надявах се да кажеш ebay  Bravo Тях ги взе, за да ги закичваш на гостите ли?
Закачам ги навсякъде blum blum blum Но и на гостите са такива, в смисъл на близките са различни, а на останалите кали увити в сатен и пандела от органза smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #178 -: юли 22, 2012, 12:05:40 »

изключително много благодаря  Sunshine butterfly
А къде в града поръчвате етикети за сватбените бутилки по-изгодно  give_rose
Етикети за бутилки можеш да си направиш сама. Продават такива листи, които се залепват. Иначе етикета излиза към лев, а иначе всичи излизат 4лв., толкова са 10 листа от office one.
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #179 -: юли 22, 2012, 21:46:39 »

_Ezra_  - Защо са ти професионални танцьори? Няма ли да се получи по-забавно, ако са от гостите и даже са приятели или познати на кумовете?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines