Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:35:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cveta_d86 - 07.07.2012  (Прочетена 67121 пъти)
 
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 20, 2012, 14:22:11 »

Цветенце,голяма сладурана си,по усмивките и веселите лица си личи,че сте си изкарали супер Bravo
Обеците са страхотни,само не разбрах златни или сребърни са,че от снимката не се разбира или поне аз недовиждам  blush
Аз пък съм в процес на търсене на някоя нежна тънка сребърна (може и имитация) гривна.
Там където ти си купи обичките имаше ли нещо такова(ако си обърнала внимание)? smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 20, 2012, 14:55:49 »

Цвети обичките са страхотни, страшно нежни са и много изискани smile браво  good Bravo А снимката от моминското е суперска smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 20, 2012, 15:19:54 »

Еййй толкова сте хубави всичките!!! Bravo А ти си ... просто ... не случайно ти викам цветенце give_rose kiss2 Бижутата ти са страхотни и приличат на тези, които съм избрала за себе си тази година blum
Ех, миличка, скоро ще бъдеш булка!!!! girl_in_love
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 20, 2012, 20:24:02 »

Гери, Емчо, Муун благодаря ви милички  kiss2

Да се похваля бях на пробна и прическата стана невероятна....и воала ми сложиха и се почуствах вече наистина като булка....направо нямам търпение да дойде сватбата  girl_in_love
« Последна редакция: юни 20, 2012, 20:35:24 от cveta_d86 » Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 20, 2012, 22:32:07 »

Цветенце , страхотно парти си имала  danceg .Снимката те издаде  Bravo .
Честито за обиците,много са хубави.
Радвам се,че пробната прическа се е получила така както ти се иска........и да знаеш,че и ние чакаме с теб Големият Ден ! girl_wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 20, 2012, 22:40:57 »

Гери, Емчо, Муун благодаря ви милички  kiss2

Да се похваля бях на пробна и прическата стана невероятна....и воала ми сложиха и се почуствах вече наистина като булка....направо нямам търпение да дойде сватбата  girl_in_love
Много станахме нетърпеливи всичките булки на 07.07, малко остана, ама ми се струва ужасно много време smile Ама ще дойде, няма къде да ходи  girl_wink smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #111 -: юни 20, 2012, 22:45:46 »

Гери, Емчо, Муун благодаря ви милички  kiss2

Да се похваля бях на пробна и прическата стана невероятна....и воала ми сложиха и се почуствах вече наистина като булка....направо нямам търпение да дойде сватбата  girl_in_love

И за мен това беше моментът на осъзнаването - хей, аз ще бъда булкаааа  yahoo yahoo yahoo smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 21, 2012, 09:59:56 »

Вече не ме свърта на едно място,аз по принцип съм си нетърпелива и сега като наближава и само гледам календара,мисля си,че времето е спряло и ми е едно неспокойно...........не знам,може би,защото се притеснявам всичко,дали ще бъде наред, smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 21, 2012, 10:19:38 »

Абе то и аз не съм от най-търпеливите...но при мен Герчо сякаш времето лети и все се чудя дали ще успея да оправя всичко...по въпроса за среброто да ти кажа гривнички с камъчета много виждах...мойте са купени от подлеза дето е при метростанция Сердика, като тръгнеш там в посока към Шератон има много магазинчета и има и сребро и перлички много хубави бижута...но съм сигурна че ще си намериш хубава гривна.

Исках да ви питам виждали ли сте някакви хубави като малки кошншчки ама бели...търся си за житото за църквата...и за късметчетата ми каза, че било по удобно в поднос...та и това си търся пак беличко...ако някои е мяркал някъде в София нещо подобно ще се радвам да сподели pardon

Кивчо да..май точно прическата вече те кара да се чустваш завършена булка blum

Iztre6tqlka мерси миличка  give_rose

Еми много сме нетърпеливите за 07.07.  tease
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 21, 2012, 10:32:26 »

Цветенце,поднос си взех от джъмбо,много е стилен,супер се върза на моите късметчета.Кошничка и аз си търся именно за това,а и за халките мислех в малка кошничка с бяла възглавничка.Пращам ти линк към сайт,където има две кошнички,едната е на прилична цена,другата за мен поне си е скъпичка

http://svatben.bg/magazin/category/aksesoari/%D0%BA%D0%BE%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2d/
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 21, 2012, 10:52:35 »

Казваш от Джъмбо...аз няколко пъти ходих и гледах ама нещо нищо не успях да харесам, но може и да не съм гледала на правилното място  tease
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 21, 2012, 10:56:20 »

Цвете, можеш да си купиш кошничка и да я боядисаш със спрей, какъвто цвят искаш. Ние бяхме с кошничка в която първо бяха късметите, а после изсипахме житото и бонбоните. Така можеш да я ползваш и за двете неща.
Обичките са много сладки. Честито!
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 21, 2012, 11:00:42 »

Ами аз в това Джъмбо в Люлин съм гледала,то артикулите са едни и същи във всички магазини на веригата.
Може сега да са го докарали,аз си го взех в понеделник(подноса)
Весето е права,може една обикновенна кошничка,да си я боядисаш,украсиш и ще стане чудна,и аз май така ще направя smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 21, 2012, 13:57:45 »

Лошото е, че кошницата за подаръчетата е огромна и ми се искаше те да си стоят там и да си взема само поднос за късметчетата за хвърляне и една много дребна кошничка или плетена малка паничка за житото smile
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #119 -: юни 21, 2012, 14:02:32 »

Цвети, изглежда моминското парти е било много весело! И обичките много ми харесаха. Ти каквото си крехко същество, много ще ти отиват. Нямам търпение да ви видя всички булки на 7.7. Първоначалната ни дата беше на 6.7. но сега много се радвам, че отложихме с една седмица, че въобще нямаше да ни стигне времето. Ти чакаш да мине, и аз чакам да мине, то действително ще мине бързо, дано самият ден да е дълъг, че всички казват, че отлита като миг. Дано да имате хубаво време на 7-ми, да не е много жега, да не вали да каля роклите, въобще да е идеално. Най-много се надявам на моята дата да не духа силно, всичко друго ще го преживея, че ще сме навън цял ден. smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines