Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 21:25:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198413 пъти)
 
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #345 -: октомври 08, 2012, 11:38:14 »

ELCHOOOOOOO, моята сватба беше в р-т Централ Форум (Славия) и съм много доволна! Правят украса от живи цветя по твой избор, можеш да си внасяш алкохол - цената за украсата и за алкохола е по 2лв/човек. Сватбената торта не се включва в менюто, но по желание могат да ти предложат каталог с избор на торти. Ако имаш въпроси - пиши smile Ще се радвам да ти помогна smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: октомври 08, 2012, 14:37:26 »

Много ви Благодаря на всички страшни сте . И аз се надявам да не сме закъснели пък и сте прави все пак не е лятна сватба :-)) Иначе и аз си мислех за Форум, но се чудех и за други защото бяхме на една сватба там и масите така бяха подредени че едните бяха буквално до колоните и всички пропищяха то може би зависи и от теб как ще са масите де:-)) Но ако няма други ресторанти ще е този :-))

ELCHOOOOOOO за 17 февруари не е късно - все още е студено и сватбите са малко. Което ще ви даде по-голям избор на ресторант  Wink
хотел Форум е добър вариант  good има и други варианти в този район, но не са толкова "сватбени". аз се опитах да ти пусна лично съобщение, но явно ти е пълна кутията  nea

emocia_wa Кутията ми е празна - незнам защо се е получило така . Ако имаш възможност ще съм ти благодарна ако можеш да пробваш пак или ако ти е удобно на е-маил [email protected]. Благодаря ти :-)))


ELCHOOOOOOO, моята сватба беше в р-т Централ Форум (Славия) и съм много доволна! Правят украса от живи цветя по твой избор, можеш да си внасяш алкохол - цената за украсата и за алкохола е по 2лв/човек. Сватбената торта не се включва в менюто, но по желание могат да ти предложат каталог с избор на торти. Ако имаш въпроси - пиши smile Ще се радвам да ти помогна smile

Animal ще съм ти благодарна ако можеш да ми кажеш повече за цената на куверта и менюто, което включва - ако искаш пиши на лични или на е-маил [email protected]. Благодаря ти предварително
« Последна редакция: октомври 08, 2012, 14:39:32 от ELCHOOOOOOO » Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #347 -: октомври 09, 2012, 10:53:39 »

Здравейте и от мен smile

Ето че стигнах до предизвикателството с  избор на ресторант.
Някой може ли да сподели актуални впечатления от р-т Лебед в Панчарево. Как е обслужването, храната...някой номер в последния момент  Wink.

Поздрави  give_rose
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #348 -: октомври 09, 2012, 12:13:39 »

ELCHOOOOOOO пратих информация по мейл  good
Venus обслужването в лебед е добро, храната на мен лично не ми допада много, но е въпрос на вкус  pardon навън е много красиво, но след 10,30 вечерта има проблем с музиката. Вътре на мен лично ми е прекалено тъмно, но това също е въпрос на вкус  pardon
само на лебед ли сте се спрели или търсите и други варианти?
Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #349 -: октомври 09, 2012, 13:00:18 »

emocia_wa Много благодаря за информацията. Още не сме се спрели на нищо  huhhuh.gif
Търсим нещо, което да е в София или околностите и да има хубава градина за изнесен ритуал. В списъка ни е и "Света София" в Равно поле, но ми се струва, че е малко далеч за гостите, и че ще трябва да са с коли.
Имате ли други идеи за подобни места?

Поздрави   smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #350 -: октомври 09, 2012, 16:02:04 »

emocia_wa Много благодаря за информацията. Още не сме се спрели на нищо  huhhuh.gif
Търсим нещо, което да е в София или околностите и да има хубава градина за изнесен ритуал. В списъка ни е и "Света София" в Равно поле, но ми се струва, че е малко далеч за гостите, и че ще трябва да са с коли.
Имате ли други идеи за подобни места?

Поздрави   smile
щом ви притеснява, че Света София е отдалечено имайте предвид, че и Лебеда е далече.
има доста варианти с градина за изнесен ритуал, но всичко зависи от броя гости и цената на куверт. не на последно място и темата/цветовете на сватбата  smile изобщо, кажи как си го представяш
Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #351 -: октомври 09, 2012, 16:15:20 »

Гостите ще са 80-90, като се надяваме да се вместим в куверт 50-60лв. Бих предпочела ресторанта да изглежда добре, без да му е нужна много украса. (не ми допада много идеята за лъскави калъфи по столовете и балони). Иначе изнесен ритуал, "welcome drink" и вечеря. За специална тема и към конкретни цветове не съм се ориентирала, но съм отворена за идеи  write  smile
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: октомври 09, 2012, 16:20:25 »

От "Света София" осигуряват автобусче за превоз - обадете им се да ги разпитате, аз бях много доволна от комуникацията и условията там (поне на първо четене, защото предпочетохме друг ресторант и така и не мога да кажа подробности).

Публикувала си докато пиша, та да ти предложа да погледнете и нашият ресторант - Берлин Парк Витоша (в Бояна), сравнително по-близо и удобно, като локация. Ние бяхме 80+ човека и сме страшно доволни! Изнесения ритуал го правят на терасата. Ако искаш подробности, кажи  Girl_hide
« Последна редакция: октомври 09, 2012, 16:22:01 от ylith » Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #353 -: октомври 09, 2012, 16:29:00 »

Берлин, поне по снимките, ми харесва. Терасата достатъчно голяма ли е за да побере всичките гости и да има възможност да не направят снимки на нея. Надявам се, сте доволни от обслужване, храна, климатизация...Моля те да разкажеш  girl_wink
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: октомври 09, 2012, 16:47:31 »

Ние нямахме изнесен ритуал, виждала съм такъв там само на снимки, но според мен няма да има проблеми. Welcome drink-a го правихме в лобито, защото беше малко дъждовно. За снимки има много хубави места, които ние така и не успяхме да използваме (ние сме си виновни! замотахме се много) - лобито, до басейна, фонтана отпред, на стълбите и горе на нещо като "скрито лоби", една покривна тераса...
Обстановката е много елегантна и красива, няма нужда от калъфи и много украса, което беше изрично мое желание (много не харесвам ресторанти, който трябва да замаскираш с чаршафи и панделки).
Храната е невероятна - ние се бяхме спряли на едни телиатели, които още ме карат да слюноотделям като се сетя  blush част от гостите дори казаха, че после са ходили пак сами, за да ядат такова  smile
Нашата сватба беше през май и не сме имали кой знае каква нужда от климатизация, но беше добре - нито жега и задух, нито хладно. Не се пушеше вътре    good
За обслужването съм сигурна, че трудно може да се намерят по-любезни - момичето с което контактувах преди това беше страхотна. След първия ни разговор си беше въвела номерът ми и винаги вдигаше подготвена кой и защо й звъни. Каквото и да съм имала като въпрос тя ми отговаряше, че няма проблеми и ни напътстваше. По време на самата сватба (пък и преди това, като съм ходила) персонала бяха много усмихнати и любезни!
Общо взето ми се получи, като "платен репортаж", но както съм казвала не един път, аз съм адски доволна от тях и пак бих им се доверила!
Ако имаш още въпроси, ако искаш ми пиши на лични, за да не се "пречкаме" на другите  smile
Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #355 -: октомври 10, 2012, 07:35:21 »

ylith, много благодаря за информацията. give_rose Много добре звучи. Ще се свържа с тях, да видя какво ще предложат  smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #356 -: октомври 10, 2012, 07:59:29 »

Venus и моята сватба беше в Берлин с изнесен ритуал. Терасата е достатъчно голяма да побере 80-90 човека, но в ресторанта не се препоръчва да сте повече от 90, тъй като ще стане много гъчкано. Можеш да влезнеш в моята тема, имам линк  със снимки да разгледаш. За снимки и вътре и от вън е много изискано ще има място където да се снимате с гостите. Вие за кой месец сте се спрели. Ние бяхме юли и умряхме от жега на изнесения ритуал, много ми хареса, но доста по приятно като температура мисля че щеше да е  в гражданското.
Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #357 -: октомври 10, 2012, 09:25:47 »

desirer, разгледах снимките ти:) много хубава булка си била smile  Много добре изглежда ресторанта. Предполагам, че сте доволни от обслужването. Определено ще се свържа с тях за оферта. Иначе плануваме сватбата да е май или юни.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #358 -: октомври 10, 2012, 17:33:17 »

Гостите ще са 80-90, като се надяваме да се вместим в куверт 50-60лв. Бих предпочела ресторанта да изглежда добре, без да му е нужна много украса. (не ми допада много идеята за лъскави калъфи по столовете и балони). Иначе изнесен ритуал, "welcome drink" и вечеря. За специална тема и към конкретни цветове не съм се ориентирала, но съм отворена за идеи  write  smile
няколко идеи за този брой гости и цена на куверт:
- Best western hotel Експо има градина
- Casa Boyana Бутик Хотел - имат малка градина;
- Silver house hotel, restaurant Biju - има градина;
- Глория Палас, Горна баня - имат градина, може сватбата да е навън;
- К-с Царско Село;
- Метрополитан - нямат градина, но имат зала за изнесен ритуал;
- На Върха - само в градината;
- Берлин Парк Витоша;
- хотел Аякс - страхотна градина;
- Одаджийски - страхотна градина;
- Holiday Inn - тераса за изнесен ритуал;
- Чергата;
- Испански ресторант Te Quiero;
- Св. София, голф клуб и спа;
- бална зала София, резиденция Тера груп;
- континентал плаза НДК;
- Лебед
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #359 -: октомври 10, 2012, 18:18:55 »

А за колко човека е по-принцип smile. Става ли за около 100, искаме ми се да има достатъчно място за танци и дансинг smile

За около 100 души няма проблем да има достатъчен дансинг.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines