Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 23:27:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198460 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #315 -: септември 20, 2012, 12:29:51 »

Здравейте момичета,
Нашата сватба сме я планирали за юни следващата година. girl_wink В момента започваме проучване на ресторантите в софия за около 100-120 човека.  *YAHOO*Моля ви да споделите мнение за ресторанта в ЦАРСКО СЕЛО. Интересуваме  обслужването, храната, обстановката.....благодаря ви smile
Предполагам, че във въпросният ресторант налагат услуги на ДЖ, Фото, видео, Агенция и т.н. на фирми с които те имат някакви договорни отношения. Вече ми се е случвало да се откажат от моите услуги младоженци към които съм бил препоръчан. Уговаряме се, и след посещението им в "царско" Село се отказват. За съжаление след това не пишат тук да ли са били доволни. На едни дори им бяха наложили да ползват и украса - нещо от което те предварително са решили че няма да се възползват.
Същото нещо ми се случи веднъж това лято и в още един ресторант - "Флауърс" в Лабиринт-Люлин.
В последния скоро ходих по спешност да заместя един ДЖ, който трябаше да тръгва на друго място за вечерна сватба, а в същото време дневната още не беше приключила. Ако не се бях съгласил щеше да стане много "весело" NO NO NO
« Последна редакция: септември 20, 2012, 12:33:20 от AIVEN » Активен
djxopxe
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8


« Отговор #316 -: септември 21, 2012, 09:12:08 »

Колега,това в Царско Село е било отпаднало като задължение да си плащаш такса за,
  дж,видео,и фото.Само украсата си предлагат и само за нея искат такса ако си вкараш ти.Имало нова управителка.Тея дни го разбрах Bravo Bravo Bravo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #317 -: септември 21, 2012, 16:14:15 »

Да, има нова управителка и даже вече не е много нова.Промените са от над половин година. Искрено се надявам въпросната управителка да подобри нещата в този ресторант и да скъса с някой от стари порочни практики.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #318 -: септември 21, 2012, 16:28:33 »

От доста време нещата там са променени.
Лошо е че някои не са били в това заведение и в доста други, повече от година а се опитват да подвеждаш хората с информация за да създават впечатление на активни професионалисти.
Активен
pilli
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #319 -: септември 24, 2012, 22:25:45 »

Здравейте!Моята сватба беше този август.С мъжо избрахме хотел Вега ресторант Стара София.Много съм доволна!Аз го харесах заради стила му и красивите столове,които въобще нямаха нужда да бъдат скрити от бели калъфи.Менюто беше много интересно и вкусно и останахме доволни(основното ни ястие беше трио медалиони от пилешко свинско и телешко-за всеки вкус по нещо:)) и цените много разумни като безалкохолните са от тях а алкохолът се внася без такса.Персоналът беше страхотен-внимателни  и истински професионалисти.Определено го препоръчвам!!!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #320 -: септември 25, 2012, 21:59:08 »

Колега,това в Царско Село е било отпаднало като задължение да си плащаш такса за,
  дж,видео,и фото.Само украсата си предлагат и само за нея искат такса ако си вкараш ти.Имало нова управителка.Тея дни го разбрах Bravo Bravo Bravo
Не разбирам за каква такса Дж, Фото и Видео говориш но поне разбрах защо украсата при тях е задължителна. Bravo
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #321 -: септември 26, 2012, 06:12:58 »

 В Царско село е всеизвестно, че монополист беше ДЖ Младелин и компания. Поне аз така дочувах. В последните години взе под крилото си и корпоративните събития. Плащаше си и получаваше работа. Който не ползваше неговите услуги плащаше такса на управителя за ДЖ, фото и видео.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #322 -: септември 26, 2012, 07:46:35 »

Нашата сватба беше в ресторант Flowers, на покрива на магазин Labirint в Люлин. Въпреки, че преди сватбата имах колебания и се замислих дали да не сменим ресторанта заради непредвидени допълнения и изменения  tease в деня на сватбата се справиха чудесно  yahoo Може и да е имало някакви пропуски, но гостите които разпитах нямат забележки. Само ми се стори, че парчетата от тортата бяха по-малки, от колкото очаквах. Явно са се почерпили... дано им е било сладко  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #323 -: септември 27, 2012, 12:38:49 »

Ето това с тортата ужасно много ме дразни. И то не за друго, но ти си плащаш съответната цена, а в крана сметка се изнася нещо, което се равнява на две трети от платеното парче.  diablo
Миналата година бяхме на сватба в Сватбен дом Водолей. Там поне хората бяха коректни и върнаха ненарязаната част от тортата. Оказа се доста сложно в последствие да се изяде най-долният блат от пет етажна торта.  badgirl
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #324 -: септември 27, 2012, 15:52:46 »

Дали тортата е била по-малко или не е трудно да се разбере, поради простата причина, че тортата се смята на грамаж и ако малко се обърка този който я реже може и да не излезнат парчетата или да изглеждат по малки. Най-долният блат се реже на парчета изключително трудно и е възможно да възникнат недоразумения, но се съмнявам точно във Флауерс да ви откраднат от тортата, защото се прави там и просто няма смисъл от тази гимнастика.
Активен
dani_dilov
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #325 -: септември 27, 2012, 17:15:47 »

Както по горе споменава  Пачоран  докато не се подобри  "културата" на потребители  на услугите ни  -тоест да се разбира  че  изобщо не трябва някои  да разваля вашите предпочитания и да избира  тои  кои да ви е Видео Фото и Диджей  няма как да станат нещата ..
Ето пример вие харесвате екип от Варна  плащате хонорарите плащате доп.разходи евентуално и нощувки  и ето ви насреща едно човече което си държи или наемате моите хора /защото те му дават 200-300 лева за сватба/или  си плащате такса видео фото диджей и си наемайте  по ваш избор
Да ама не  всеки потребител  си има свой вкус.Да допустимо е  да дадени професионалисти да  се харесват на повече от един потребители  но си има потребители които си харесват и други професионалисти извън "богопомазаните"
Друг е въпроса ,че изобщо  и 30% процента няма вероятност  въпросните професионалисти да са лично те на сватбата ви  просто номера става с повече от един ресторант и  по други канали  и ето ти за дадена дата  се случват по повече от 3 дори сватби където професионалиста е обещал да отиде
Изпращат се други хора и става  "манджа с грозде"

Да са живи и здрави младоженците те нямат право на думата само кимат одобрително с глава  и плащат като "попове"

Това е и основанието за някои си необосновани цени  защото за онези дребни душички трябва да се плаща 100-200 лева рушвети.....

ПРОСТО СМЕНЕТЕ ВЕДНАГА  РЕСТОРАНТА ....
« Последна редакция: септември 27, 2012, 17:19:11 от dani_dilov » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #326 -: септември 27, 2012, 18:34:23 »

 Рушветите и комисионните са бич за младоженците и професионалистите. В един момент двете страни са изправени пред един кръгъл идиот най-често в лицето на управител на ресторант. И се менкат едни 10-20 % или 50-100 лева...И заради едни такива суми всичко се обръща наопаки, възникват куп проблеми.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #327 -: септември 27, 2012, 18:46:39 »

Ох, много ми е болна тази тема с ресторантите. Но понякога толкова ни харесва дадено място като обстановка, че решаваш да си затвориш очите и започват изненадите. Страх ме е да не допусна някаква грешка.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #328 -: септември 28, 2012, 10:15:04 »

Дали тортата е била по-малко или не е трудно да се разбере, поради простата причина, че тортата се смята на грамаж и ако малко се обърка този който я реже може и да не излезнат парчетата или да изглеждат по малки. Най-долният блат се реже на парчета изключително трудно и е възможно да възникнат недоразумения, но се съмнявам точно във Флауерс да ви откраднат от тортата, защото се прави там и просто няма смисъл от тази гимнастика.
Тортата ни не беше от там, защото тези които ни показаха (сметанови) изглеждаха така все едно 5 годишно дете ги е мазало отгоре...  А фондан не обичаме nea И освен това слагат естествени цветя, а това беше първото нещо което решихме, че не искаме категорично  huhhuh.gif
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #329 -: септември 28, 2012, 10:39:32 »

Здравейте,
Аз също подготвям сватба и съм харесала хотел Шератон.Някои има ли информация за него-цена на куверти,предлагат ли украсяване на залата .
 Благодаря предварително.
сватбите се организират в зала - избирате в зависимост от броя гости. Тъй като навсякъде е мокет се изгражда допълнително подиум за танците. декорация ще препоръчат външна фирма. Добре е да си потърсите и вие варианти за да имате възможност да сравните и да изберете. Цените са от 70 лв.
nelly_83 в царско село наистина държат да се ползва тяхната украса, ако решите да ползвате външна фирма се плаща такса.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines