Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 14:28:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 11 част  (Прочетена 197256 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: ноември 04, 2012, 16:52:19 »

В Джъмбо има много варианти.. и на доста добри цени.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 04, 2012, 17:11:11 »

give_rose give_rose @}->--Момичета търся да си закупя големи стъклени прозрачни вази!!! Знае ли някой от къде, за Бургас? Да са високи около 50-60см. и даимат диаметъроколо 20-25 см--- може и повече!!!
girl_wink girl_wink girl_wink
В Джъмбо всичко е до 40см. За височина 50-60см. много трудно се намира или ако намериш то цената изобщо не е изгодна. Само 10см разлика и цената е двойна. Казвам го от опит и не разбирам защо само за 10см. толкова се променя цената. Иначе най-добрата височина е точно 60см. за да не е на нивото на очите и да не пречи на масата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #287 -: ноември 04, 2012, 19:25:27 »

nikoletasss, няколко години подред в Метро гледам едни невероятни топки за елха. Те са в бебешки цветове - имаше ги в синьо, розово, зелено, праскова. Не си ги купих, защото бяха по много бройки в кутии. Не виждам проблем да си ги купиш сама - може и това да е като подарък за гостите, а панделките за столовете - от интернет. Много момичета са показали сайтове, където са на нормални цени. Може например да ползваш цветни салфетки (хартиени или платнени), вместо панделки за столовете. Ресторантът изглежда невероятно и без допълнителни панделки и украси. Като сложиш по едно цвете или допълниш масите с красиви прибори става идеално. Няма нужда от претрупване  good
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: ноември 05, 2012, 10:21:19 »

nikoletasss, няколко години подред в Метро гледам едни невероятни топки за елха. Те са в бебешки цветове - имаше ги в синьо, розово, зелено, праскова. Не си ги купих, защото бяха по много бройки в кутии. Не виждам проблем да си ги купиш сама - може и това да е като подарък за гостите, а панделките за столовете - от интернет. Много момичета са показали сайтове, където са на нормални цени. Може например да ползваш цветни салфетки (хартиени или платнени), вместо панделки за столовете. Ресторантът изглежда невероятно и без допълнителни панделки и украси. Като сложиш по едно цвете или допълниш масите с красиви прибори става идеално. Няма нужда от претрупване  good
Все повече назрява в мен идеята наистина сама да си направя декорацията. Порових се из нета и видях, че по българските сайтове полка органза, за панделки на столовете е около 8 - 9лв за около 10м. Смятам около 3м за стол, за да стане красива панделка. Но да си призная ми се вижда множко, за 100 стола само панделките ще излязат 300лв. Дали агенция няма да предложи по-добре цена? Става въпрос само за панделки, без обличане на стола. Видях, че в ибей цените са по-изгодни, но честно казано, винаги съм имала страх да купя нещо без да съм го видяла с очите си. В ибей има и камъчета, листенца и всякакви др красоти. Другия ми вариант е ''Джъмбо'', но тъй като съм от Трявна ще ми отидат поне 400 лв за бензина до ''Джъмбо''-то и направо цялата занимавка се обесмисля. Всъщност предпочитам аз да си направя декорацията, защото всичко ще е както искам, така че дори и по-скъпо да ми излезе, може би ще се занимавам аз. и ппо този повод се чудя, кога всъщност ще я правя тази декорация, няма как да се занимавам с това в деня на сватбата, а едва ли от ресторанта $е посрещнат добре идеята да украся от предния ден nea Момичета, споделяйте, как мислите да я свършите и тая работа.
Дано не ви занимавам с празни приказки, но тъй като ще съм в България в началото на декември, а сватбата е на 26 януари, се опитвам максимално да си организирам нещата ж главата, за да мога директно да действам, като се прибера. Вие страшно ми помагате @}->--много неща ми се изясниха, ако не бяхте вие направо  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: ноември 05, 2012, 10:42:30 »

Все повече назрява в мен идеята наистина сама да си направя декорацията. Порових се из нета и видях, че по българските сайтове полка органза, за панделки на столовете е около 8 - 9лв за около 10м. Смятам около 3м за стол, за да стане красива панделка. Но да си призная ми се вижда множко, за 100 стола само панделките ще излязат 300лв. Дали агенция няма да предложи по-добре цена? Става въпрос само за панделки, без обличане на стола. Видях, че в ибей цените са по-изгодни, но честно казано, винаги съм имала страх да купя нещо без да съм го видяла с очите си. В ибей има и камъчета, листенца и всякакви др красоти. Другия ми вариант е ''Джъмбо'', но тъй като съм от Трявна ще ми отидат поне 400 лв за бензина до ''Джъмбо''-то и направо цялата занимавка се обесмисля. Всъщност предпочитам аз да си направя декорацията, защото всичко ще е както искам, така че дори и по-скъпо да ми излезе, може би ще се занимавам аз. и ппо този повод се чудя, кога всъщност ще я правя тази декорация, няма как да се занимавам с това в деня на сватбата, а едва ли от ресторанта $е посрещнат добре идеята да украся от предния ден nea Момичета, споделяйте, как мислите да я свършите и тая работа.
Дано не ви занимавам с празни приказки, но тъй като ще съм в България в началото на декември, а сватбата е на 26 януари, се опитвам максимално да си организирам нещата ж главата, за да мога директно да действам, като се прибера. Вие страшно ми помагате @}->--много неща ми се изясниха, ако не бяхте вие направо  crazy

От англ ибей можеш без мито да си поръчаш всичко и то на добри цени. Просто си отбележи в търсенето кои  селъри дават и безплатен транспорт. Така ептен ще ти е ок като пари.
Аз бих казала следното= ако ще даваш на агенция, дай им да ти направят ццялата украса и не се занимавай и стресирай ти ( след като им обясниш със снимков материал какво искаш). Ако не- поръчвай от нета. Бързо и лесно е.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: ноември 05, 2012, 11:11:16 »

nikoletasss В Трявна не може да няма агенции,които да ти сложат само панделките.Това,че е агенция не значи че не можеш да си вземеш само това,което искаш. Аз не знам агенция,която да има условие да ползваш всичко,което предлагат.  Свържи се с някой и на скайп или по пощата можете да уточните много неща,още преди да си се прибрала в БГ. Не мисля,че предната вечер е най-добрия вариант да се занимаваш и с украса. Можеш да си вземеш панделките и да натовариш някоя приятелка да ги постави.  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #291 -: ноември 05, 2012, 11:41:57 »

Сега ми хрумна нещо - защо трябва да ползваш толкова метри плат за панделки?!?  crazy Можеш да направиш по една по-голяма панделка и да "кацне" на облегалката на стола асиметрично, а не столът да бъде опакован тип подарък. Може например да висят тънки лентички надолу.

Предполагам, че тематиката ти е зимна сватба. Иначе се сетих за едни декоративни пеперуди, които по същият начин можеш да закрепиш на върха на облегалките.

Иначе камъчета и подобни аранжировки има в Пловдив в Диги 84 http://www.digi84.com/bulgarian/
Предполагам, че няма да ти откажат да ти изпратят с наложен платеж. Цените им са страхотни!  good Все пак са склад на едро, но продават и на дребно.

В крайна сметка наистина може да не пипаш тези калъфи, а да заложиш на цветове по масата  pardon
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: ноември 08, 2012, 12:52:38 »

Благодаря ви за съветите, страхотни сте give_rose В крайна сметка се свързах с агенция, тук бях прочела добри мнения за нея smile Дадоха ми доста задоволителни цени. 4естно да кажа, като си направих сметката, с материали купени дори от ибей /където уж е най-евтино/, излиза значително по-скъпо, отколкото сумата, която ми обявиха. danceg Наистина доста се чудих дали сама да се занимавам/и изживях поредната си лична драма около подготовката за сватбата crazy, че и вас занимавах/, но реших, че е безсмислена да си усложнявам живота и то при положение, че ще ми излезе и по-скъпо даже.
В крайна сметка наистина може да не пипаш тези калъфи, а да заложиш на цветове по масата  pardon
Не мога да не ги пипам  pardon за мен те създават красотата на декорацията. Сметнах, че с органза купена от ибей, излиза около 1,50 на стол, а агенцията ми обяви 1,00 Bravo За букетите по масите и арката, също добри цени дадоха. 4етох из нета, че арка струва около 100лв, на мен ми казаха 40лв. Не знам дали, защото зимата е слаб сезон за сватби или пък защото сме в провинцията, много съм доволна  danceg
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: ноември 08, 2012, 13:17:09 »

nikoletasss Винаги съм казвала,че да провериш и да попиташ не е толкова трудно. Добре е,че си се консултирала с агенция преди да започнеш да се набутваш с разни неща поръчани от нета. Взела си най-доброто решение и определено ще си спестиш много главоболия.  Bravo Цените са добри и не мисля,че е заради сезона. За арката цената  е доста добра,но предполагам че е с изкуствени цветя. Излиза повече ако е с естествени. Желай ти успех с подготовката.  good Забравих да спомена на останалите да не вярват,че с агенция е скъпо,а да си направят труда да проверят преди купуването на отделни материали. Вярно е че има и доста скъпи агенции,но пък затова има избор и винаги можете да намерите най-добрата цена за вас.  good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: ноември 08, 2012, 13:52:19 »

Николета, много добри цени са това....тук в Бургас примерно са по-скъпи тези неща, независимо от агенцията...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #295 -: ноември 08, 2012, 15:54:44 »

Браво за попадението!  Bravo nikoletasss, не се шашкай, дай го по-спокойно, за да можеш да  се насладиш изцяло на сватбата си. Тази организация леко взе да ми липсва  blush

За да не съм съвсем  Offtopic качвам снимки на нашата декорация



* Picture 7772.JPG (68.78 KB, 564x408 - видяно 380 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #296 -: ноември 08, 2012, 15:57:43 »

Ето това беше отвън



* Picture 780.JPG (73.65 KB, 501x333 - видяно 363 пъти.)
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: ноември 10, 2012, 11:27:39 »

Ето ме и мен, отново с лека лична драма sad След като се оказа, че желаният от мен ресторант, нямало да работи, се наложи да се спрем на друг. Съответно този ресторант аз не съм го виждала и ще го зърна за пръв път чак след месец като се прибера в Бг. Оказва се, че може би е доста по-красив от предишния, но....е в топлата гама shok и цялата ми концепция за зимна декорация в много бледо синьо пропада тотално. Първо видях снимка, на която е боядисам в синкаво и даааа *YAHOO*радост...оказа се, че снимката е от 5 години и днес изглежда ето така

ще отива декорация в кафеникаво, стил Коледа, но...мъжа ми е турчин и с оглед на неговите роднини, не мисля, че е удачна украса в стил Рождество Христово nea и без това половината му рода е против нашия брак, ще го сметнат като подигравка NO Съответно самия той не иска такава украса.
Остава вариант да е в прасковено, това бяхме харесали в самото начало.
Не знам вече...украсата на ресторанта за мен е най-важна,а и около нея се въртят всички останали детайли и аксесоари. Май ще спра да се тревожа и ще решавам какво ще правя като видя самия ресторант. Може пък и добре да стой синьото, то не се ли види на живо...
« Последна редакция: ноември 10, 2012, 11:32:16 от nikoletasss » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #298 -: ноември 10, 2012, 15:45:26 »

На пръв поглед синьото трудно можеш да го съчетаеш с друг цвят и да стои стилно като за сватба. Обаче точно това е интересното - да експериментираш със съчетание с праскова, златисто... Имаше лятото наша съфорумка, която направи страхотна декорация  в синьо и червено. Много зависи какъв нюанс на синьото избереш.
Може и въобще да не комбинираш с друг цвят. На тези стени според мен би стояла добре изчистена декорация в бяло и синьо. Стените леко само ще омекотят усещането  good

 Offtopic До този момент си сътворила страхотни неща и въобще не се отказва от идеята си
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: ноември 10, 2012, 19:59:10 »

nikoletasss, ресторантът е страхотен! Украсата би се получила много добре ако съчетаеш бледо синьо с бяло и екрю. Виждам, че стените на ресторанта са в бежаво, така че не мисля, че цветовете ще се "бият", дори напротив! А тази синя светлина по средата ще се върже страшно добре със зимната ти тематика. Вече си представям сватба в стил "Ледената кралица" danceg
Не се отказвай от синьото в никакъв случай - според мен точно това е твоят цвят good
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines