Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:40:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 78512 пъти)
 
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #195 -: май 24, 2012, 15:17:58 »

Честито, Snow_White!!!  goody Пожелавам ти този ден да е една приказка за теб!  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: май 24, 2012, 15:18:17 »

Честитоооо!!!! Пожелавам ви прекрасен, изпълнен с незабравими емоции ден!!! Наслаждавайте се на първите си мигове като семейство, винаги се обичайте така както днес, уважавайте се и гледайте в една посока!!!Наздраве! nazdrave
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #197 -: май 24, 2012, 21:11:26 »

Честито, Снежанке smile
Пожелавам ви да се обичате много, да имате силно и сплотено семейство и да бъдете мноооого щастливи! give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 24, 2012, 21:18:53 »

Честито семейство бъдете много здрави, обичайте се и се уважавайте. Бъдете много щастливи заедно.  weddingday give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 24, 2012, 21:23:47 »

Честита сватбааааа


* svatba.JPG (51.98 KB, 512x402 - видяно 237 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 24, 2012, 21:24:37 »

Честито на младото семейство  CHEERS !Обичайте се много,бъдете търпеливи един към друг и създайте едно здраво и сплотено семейство  gu6
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 25, 2012, 10:08:51 »

Честитооо миличка...пожелавам ви цялато щастие на света, да бъдете винаги много влюбени... и накрая д аси имате едно прекрасно бебче  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: май 25, 2012, 12:45:35 »

Ако мислите, че до сега сте били щастливи,
то от тук нататък бъдете истински щастливи
сто пъти повече!
Ако до сега сте се чувствали обичани,
то от тук нататък бъдете обожавани,
чувствайте се и бъдете желани,
неповторими и единствени!
Ако до сега сте мислили,
че сте опознали любовта,
то пожелавам Ви от тук нататък
да я видите в целият и блясък!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #203 -: май 25, 2012, 13:03:51 »

Здравейте, прекрасни!
Ето ме и мен - вече госпожа  yahoo Безкрайно ви благодаря за пожеланията и вниманието към мен  give_rose
Вчера беше един прекрасен ден.....направо невероятен....времето като по чудо се смили над нас и беше перфектно - нито прекалено студено, нито горещо....дори слънчицето ни се усмихваше от време на време.... А аз се чувствах като истинска булка.....
Съвсем скоро ще се върна с подробно разказче за вчерашния ден и ако намеря - снякоя снимчица от непрофесионалните...Сега ви черпя, макар и виртуално, с чаша шампанско за наше здраве smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #204 -: май 25, 2012, 18:32:29 »

Сноу, честито smile Беше прекрасно и при нас, много щастие ви пожелавам smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 25, 2012, 22:00:58 »

Сноу,честито!Бъдете щастливи заедно!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 25, 2012, 22:18:43 »

Snow, честито и от мен! Пожелавам ви много любов, разбирателство, спокойствие и само прекрасни мигове!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #207 -: май 26, 2012, 21:59:44 »

Благодаря ви, момичета give_rose
Как да започна разказа.....може би от предната вечер: Както бях споменала в сряда не се чувствах във форма.....от преумора ли, от настинка ли, не знам......изпих една дузина чаши с чай и мляко с мед, но уви - не се подобрявах. Надвечер пристигнаха моите родители, а ние с мъжлето беж към мола, за да си намеря нещо връхно и някакъв чорапогащник - е, намерих и доволно се прибрахме с последните покупки....Не споменах колко бях раздразнителна и нервна - набързо строих всички в 3 редици и 5 колони и се предадох в леглото към 23ч.
 На сутринта бях свежа като репичка и учудващо спокойна и нахилена, от неразположенията от предния ден нямаше и спомен...погледнах навън - не вали, а небето- разкъсано облачно.....просто прелест smile Скочихме в некви дрешки и след кратки напътствия оставихме мама да приготви масата с почерпката, а ние тръгнахме по задачки. Първо взехме цветята - момичето се беше справило чудесно...единствения недостатък беше, че сините хортензии увяхнаха доста бързо, но това го преглътнах smile След това взехме тортата от Чочко - много симпатична и вкусна smile Оставихме малко цветя и тортата в ресторанта и междувременно се запознахме със собственика лично - много ви го препоръчвам това местенце - казва се "Преди 10" - изпълниха всичките ми капризи, бяха безкрайно мили, а гостите ни останаха очаровани и от обстановката, и от вкусната храна smile
Към 11:30 отидох на фризьор ....а милата ми фризьорка тепърва боядисваше допълнителната коса, която щеше да ми слага...Аз, обаче, грам не се притесних.....откъде го взех това спокойствие, не знам pardon В 13:40 бях готова - със суперска прическа и нещо назаем- допълнителна коса smile
Сега ви качвам няколко снимки и ще продължа разказчето утре smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 27, 2012, 08:22:10 »

Сноу,чудесна си .Супер нежна и елегантна!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 27, 2012, 08:57:21 »

Много хубава и нежна булка си била  Bravo , Поздравления за страхотния ти вкус give_rose
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines