Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:32:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 216034 пъти)
 
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #180 -: януари 31, 2013, 09:50:56 »

Дами да попитам салоните в Асеновград работят ли неделя? Или само събота.... Трявба ли да си запиша предварително час? Колко часа според вас е добре да имам във всеки салон?
Вие как си харесвате рокля- на място или още преди това си харесвате модела от сайта им и на място само пробвате?
Кои са добрите салони в Асеновград освен въпросния Булвеси...
 give_rose
хаххаха.... аз май ви засипах с въпроси, вместо Добро Утро!!!
 Wink  но знаете предстватбена треска.... yahoo
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 31, 2013, 10:15:01 »

Sunny_83 аз доколкото разбрах 90% ,че не работят в неделя , а някой и в събота са до 14ч. , за час мисля че не е нужно . "Сияна", доколкото знам имат хубави неща, но продавачките били гаднички... и аз събирам мнения за кои салони си заслужава да се посетят smile
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 31, 2013, 13:22:05 »

silver_f, роклята и булото общо ми излязоха 470лв. (рокля 430 и було 40),а модела е тип принцеса...горната част е цялата в дантела, долната е мек тюл ...отзад е със сатенени връзки. Булото е с дължина до коляното, на три ката е така да се каже и е поръбено с дантела. Цветът и на двете е слонова кост.
Ти какъв модел си търсиш?
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 31, 2013, 16:48:51 »

Нещо такова http://www.morilee.com/Bridals/blu/4967, или http://www.morilee.com/Bridals/blu/4862 , но незнам дали изобщо ще видя, ти виждала ли си нещо подобно
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: януари 31, 2013, 17:57:20 »

Здравейте. За по-изчистена рокля без камъни и лъскави орнаменти ви препоръчвам салон "Версай" - моята рокля е от там. Моделите на роклите са по-различни.
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 31, 2013, 18:02:35 »

Дами да попитам салоните в Асеновград работят ли неделя? Или само събота.... Трявба ли да си запиша предварително час? Колко часа според вас е добре да имам във всеки салон?
Вие как си харесвате рокля- на място или още преди това си харесвате модела от сайта им и на място само пробвате?
Кои са добрите салони в Асеновград освен въпросния Булвеси...
 give_rose
хаххаха.... аз май ви засипах с въпроси, вместо Добро Утро!!!
 Wink  но знаете предстватбена треска.... yahoo

След като наскоро и аз обикалях из магазините в Асеновград, като преди това гледах рокли в сайтовете на салоните, мога да ви споделя, че на живо роклите изглеждат много различно. Затова най-добре разглеждайте на място и другото важно нещо -пробвайте всяка рокля, която ви хареса! smile

P.S. Не съм сигурна, но мисля, че не работят в неделя, а в събота са до към 16.00 часа.
Активен
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #186 -: януари 31, 2013, 19:19:02 »

 give_rose Благодаря  smile. Ще запазя час и ще ходя натам някой слънчев ден smile
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #187 -: февруари 01, 2013, 09:58:37 »

Sunny, не ти е необходим час! И да ви подсетя още нещо,момичета! Обмислете колко време остава до сватбата и кога наистина искате да отидете то Асеновград. Подсещам ви, че наближават балове и колкото и да са след 4 месеца, в магазините преобладаваха бални рокли още през Декември месец. Четох в другите теми, че е имало момичета, които едва ли не са били изгонени от някои магазини, защото не са били за бални рокли. Просто имайте го предвид! Успех на всички, които все още търсят своята рокля!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 01, 2013, 10:05:42 »

Аз затова мисля да ида средата-края на май, само ме притеснява дали ако реша да ме шият по поръчка малко по-малко от 3 месеца ще ми стигнат?
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #189 -: февруари 01, 2013, 10:11:06 »

3 месеца са повече от достатъчно! Мисля, че няма да имаш проблем с времето. Аз като ходих ми обещаваха, че за три-четири дни ще е готова роклята, ако реша да шия. За щастие успях да си намеря готова рокля. Но мисля, че ще се справят!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 02, 2013, 17:52:29 »

Днес бях в Асеновград! Както и предполагах не намерих Роклята pardon Мерих 3 рокли, различни модели, за моя изненада се харесах в рокля с бюстие,покрито с камъни и долна част тип торта, но плата беше от лъскавия и бяха прекалили с камънчетата...
Най-очарована останах при Стоя Радичев, лично той ни обърна внимание на мен и моята приятелка.Качеството там е на много високо ниво, а цените са с 100лв над масата рокли в Асеновград.Който иска и може да даде 500+лв за рокля,ще го посъветвам да посети неговите магазини.
Препоръчвам също и "Александра", много любезни и полезни good

Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 02, 2013, 17:56:57 »

Момичета кои ателиета си струва да се посетят освен Версай, Булевски , Сияна, нещо такова да сте срещали модел на Маги Сотеро http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3476
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 02, 2013, 18:14:11 »

Стоян Радичев е доста популярен и предпочитан. Неговите рокли са по-ефирни. Той направи булчинската рокля на една приятелка, която отиде при него с нейна идея как да изглежда роклята й. Каза, че е много доволна от резултата и от професионализма му.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #193 -: февруари 07, 2013, 13:32:07 »

Разгледах роклите на Стоян Радичев, единствено той май има някакви проблясъци сред предобладаващия кич в Асеновград (да не обидя някой, извинявам се предварително), ще го търся да видиме може ли да направи каквото искам.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #194 -: февруари 10, 2013, 00:32:38 »

Ние днес бяхме в Асеновград и обиколихме доста места. Много исках да отида и в салона на Стоян Радичев, но беше затворено (днес работели до 16.00). А иначе аз моята рокля изненадващо я открих в Соня Стайл, продавачките бяха върха smile Сватбата ми е в Август така, че няма за къде да бързам, след 1-2 месеца ще си я поръчам сигурно. И в "Орхидея" не са зле (роклите на всички мои познати са от там), но просто нямаше нещо ,което да ми грабне окото. Все пак, вкусовете са различни, а аз си търсех нещо максимално изчистено. А и да не забравя - в "Кристон" също имаше готини рокли. Това са моите впечатления от Асеновград smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines