Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:21:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 224902 пъти)
 
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #180 -: юли 03, 2012, 13:22:14 »

Josephine, aз си взех точно такива, изчистени, но затворени отпред, за да не се занимавам и с педикюр, от Медиас. Пробвай там.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #181 -: юли 03, 2012, 13:27:28 »

Намерих моделите в интернет. Този е моят, възможно най-класическият.

http://megias.bg/bg/svatbeni-obuvki-bulchenski/337-sunny12-796white.html

А това май е сходното на това, което ти търсиш

http://megias.bg/bg/elegantni-obuwki/662-alice12-23white.html

Цените са безумно ниски като за сватбени обувки.

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 03, 2012, 14:17:32 »

аз искам да са ми по-ниски, но ти можеби ги предлагаш на Josephine®   Wink

Еми, този сайт има много интересни неща, каква е цената на доставката?
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 03, 2012, 19:59:12 »

Emmmmmy , благодаря ти много, мила,  ама нищо не мога да харесам  cray Май ще си запиша час в някои от бутиците, преди да реша окончателно да поръчам от американски сайтове.
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #184 -: юли 03, 2012, 20:53:14 »


Обувки, каквито описваш има доста в Сватбения център в Младост. Не знам цените на моделите, които ти конкретно питаш, защото не са мой тип и не съм се интересувала...изключвам това, че са 5-7 см. токчета...  Но моите например струваха към 60 лева, предполагам това са цените като цяло. Успех!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 03, 2012, 21:12:52 »

Обувки, каквито описваш има доста в Сватбения център в Младост. Не знам цените на моделите, които ти конкретно питаш, защото не са мой тип и не съм се интересувала...изключвам това, че са 5-7 см. токчета...  Но моите например струваха към 60 лева, предполагам това са цените като цяло. Успех!
Ами огледах в сайта, пълен потрес. Ще хвърля един поглед в Bridal Fashion в събота, тъй като може би има шанс да намеря нещо, ама не знам дали не са супер цифра. Не съм влизала изобщо там и в още няколко сватбени бутици от страх да не си харесам нещо, което не мога да си позволя biggrin
Иначе ще си взема и втори чифт, някакви пантофки или и аз от тези силиконовите, за да са удобни за много танци.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #186 -: юли 03, 2012, 22:51:08 »

flyng ,ето тук виж има доста :
http://fashionup.bg/%D0%96%D0%B5%D0%BD%D0%B8/pagina_2.html

Харесах някои модели от този сайт. Някой да е поръчвал? Тези, които харесах са над 150лв и се колебая при поръчка онлайн специално за обувки... Да не говорим за цената.
Активен
SUNche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #187 -: юли 04, 2012, 07:24:40 »

тези обувки ми изпиха нервичките smile... аз по принцип си бях харесала едни невероятни дантелени пантофки. Аз още от преди си бях решила, че искам с пантофки, а годеникът ми взе че много хареса идеята, защото знае, че такива си нося по принцип и му харесват. Та исках тези дантелените да си ги направя по поръчка, ама като ми казаха в ателието, че към 220 лв ще са без дантелата, която аз трябва да купя, направо ми стана лошо. Обиколих София и Варна и не намерих нищо дантелено, в цветове различни от черно, и накрая просто реших да си взема едни обикновени кожени пантофки (защото трябва тия дни да отида на проба за роклята с тях) и да ги дам да ми ги облекат или аз да си ги облека. Пък дори и това да не стане съм готова да съм си чисто с тях. Та моите са от SHOE Aquarium и бяха намалени на 20 лв. сладки са, а моето съкровище каза, дори да не ги ползваме за сватбата, пак искам да ти ги вземем да си ги носиш Girl_hide ....та, ето ги!:
http://shoeaquarium.com/productv/6271/368-a.html
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 04, 2012, 08:28:50 »

много са симпатични пантофките...разрови се в youtube има сума ти клипчета как да си облечеш сама обувките с дантела примерно ;-)
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 08, 2012, 21:13:00 »

Така, да споделя впечатления:
- в M Tyler и Bridal Fashion хубави обувки под 100-120 лв няма, аз си харесах от Bridal Fashion едни за 130, едни за 160 и едни за 330  Oh my ...  crazy , като последните са абсолютно изключени от възможните варианти biggrin
Ще обиколя още, но нямам много време и трябва до седмица-две макс да взема решение.

Иначе си взех следните пантофки от Зара за танците в ресторанта и много си ги харесвам, въпреки че по принцип си падам по съвсем изчистените неща. Просто тези са истинско бижу и ми приличат на пантофките на Пепеляшка  blush :
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 09, 2012, 06:21:36 »

flyin много сладки пантофки  Bravo Много ми харесват и аз също бих носила такива. Аз за сега за втория чифт съм се насочила към обувки с платформа, за да не се променя височината. А "Обувките" вече ги поръчах  yahoo Просто се влюбих в тези и не можах да намеря по-хубави http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=33053&storeId=12552&productId=4961424&langId=-1&categoryId=&parent_category_rn=&searchTerm=30700782&resultCount=1
Намерих едни много симпатични и удобни, но бяха твърде стар модел и се бяха разлепили на места, а лепилото беше избило по всички ръбове  nea
Тези на Dorothy Perkins са много красиви, дано да са и също толкова удобни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 09, 2012, 08:24:59 »

флаинг, много хубави пантофи  shok , аз откога търсех такива за да си ги нося принципно, даже не за сватбата. heart
иришка, твоите са толкова булченски и нежни- ако нещо убиват, наскоро доста момичета се похвалиха че са дали с успех, за разпъване обувките си на обущар. good
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 09, 2012, 10:06:58 »

Благодаря за съвета, Еми.  give_rose И аз се заглеждам, че обущарите имат реклами за тази услуга. Непременно ще я пробвам, ако се наложи.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 11, 2012, 08:36:55 »

аз си харесах от Bridal Fashion едни за 130, едни за 160 и едни за 330  Oh my ...  crazy

И аз си харесах едни за 160 лв точно там. Мерих ги дори, нямаше номера ми (за щастие), защото като се замисля не ми се дават толкова пари.
Активен
Kotarache
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #194 -: юли 11, 2012, 10:32:21 »

Момичета, в тема рокли публикувах роклята...а ето и моите обувки, които нарочно избрах така, че да мога да ги нося и по принцип...не само на сватбата. Поне те да се изплатят като покупка  girl_wink


* untitled.JPG (34.38 KB, 545x558 - видяно 312 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines