Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 20:17:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 7  (Прочетена 186596 пъти)
 
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: ноември 23, 2012, 12:17:31 »

Хорааа, ровейки се из нета, попаднах на торти, които се вписват идеално в моята представа за сватбата. Като се има предвид роклята ми на воали

и топките от тишу хартия, които ще правя
ето тортите, които са умален вариант на роклята ми и вкусен ядлив вариант на украсата ми.  yahoo yahoo yahoo




и един друг вариант



Първите две са ми фаворитки, мисля, че страхотно ще паснат на всичко yahoo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #316 -: ноември 23, 2012, 12:21:03 »

И роклята и тортите са много хубави Bravo Аз съм влюбена в рокли на воали heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #317 -: ноември 24, 2012, 14:43:52 »

На мен, честно казано, най-много ми допада вторият вариант  Bravo Страшно оригинално е!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: ноември 24, 2012, 22:34:11 »

Честно казано аз почти не виждам разлика между първата и втората...добре дееее...много мъничка  smile И двете са страхотни и според мен много ти пасват на роклята  pleasantry
Offtopic  Сега се замислих, че никой сигурно няма да забележи повечето неща, над които ние толкова много се стараем и мислим.....съдя от себе си...никога не ми е правило впечатление как изглежда тортата на дадена сватба, дали украсата е еди си каква, дали фотографа се забелязва или не и т.н. ....  angry Понякога си мисля струва ли си да си давам толкова зор за да може всички да са доволни....ми то все ще има някой недоволен  cray Съжалявам за лиричното отклонение, ама сега се присетих за този факт...
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: ноември 25, 2012, 00:36:00 »

Между първата и втората торта аз пък виждам голяма разлика.
Колкото до сватбената торта, мисля, че винаги се забелязва докато я поднасят пред младоженците. Иначе като я режат повечето гости гледат тях, а не тортата.
Лично мое мнение е да правите нещата както на вас ви харесват, а не  толкова както биха се харесали на гостите т.е ако искате по-обикновена торта нека бъде такава.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 25, 2012, 09:51:45 »

една тортичка от мен
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #321 -: ноември 28, 2012, 13:13:27 »

Честно казано аз почти не виждам разлика между първата и втората...добре дееее...много мъничка  smile И двете са страхотни и според мен много ти пасват на роклята  pleasantry
Offtopic  Сега се замислих, че никой сигурно няма да забележи повечето неща, над които ние толкова много се стараем и мислим.....съдя от себе си...никога не ми е правило впечатление как изглежда тортата на дадена сватба, дали украсата е еди си каква, дали фотографа се забелязва или не и т.н. ....  angry Понякога си мисля струва ли си да си давам толкова зор за да може всички да са доволни....ми то все ще има някой недоволен  cray Съжалявам за лиричното отклонение, ама сега се присетих за този факт...

 Offtopic иначе си права за детайлите - хората като цяло няма да им направи впечатление съвсем малките неща (тях си ги знаете вие, не позволявайте да ви развалят настроението!) гостите ще останат доволни ако всичко е добре организирано (всяка недомислица ще ги подразни) и ако е красиво като цяло - дори и без да си дадат сметка защо точно  Wink good
но в крайна сметка, нали това е удоволствието от подготовката  pardon

тортите са страхотни!  Bravo
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 30, 2012, 11:20:49 »

Вече мога и аз да се похваля със снимка на моето есенно торте blum Ето я и нея, точно както си я представях heart


* 196138_425653977489550_295194657_n.jpg (62.33 KB, 720x960 - видяно 346 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: декември 03, 2012, 08:35:07 »

AliTia, страхотна е!!!!!!!!!! yahoo Bravo Bravo
Поздравявам те за избора! А захарните украшения си личи, че са правени от истински професионалист smile good
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #324 -: декември 04, 2012, 15:08:08 »

За младоженците с малък бюджет ще кажа какво направихме ние ,поръчахме пасти със същия крем и украса като сватбената  торта.Така за 140 пасти, сватбена и кумска торта дадохме 250лв. Парчетата бяха равни и някои дори не разбраха че това са отделни пасти.


* Untitled3.jpg (36.61 KB, 438x275 - видяно 2951 пъти.)
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #325 -: декември 04, 2012, 15:10:15 »

Кумската торта


* Untitled2.jpg (31.76 KB, 293x202 - видяно 2937 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: декември 04, 2012, 15:15:52 »

 Offtopic
мациту
Идеята е добра, макар че не мога да преценя така парите, колко ви излезе само голямата торта?
И офтопика- моля те, пусни ми снимка на роклята или поне на колана ти в темата за роклите, изглежда интересен много! give_rose
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: декември 04, 2012, 15:17:39 »

Супер сладки тортички и много интересна тема smile А откъде намерихте такива фигурки? Защото и аз имам много интересна идея за фигурки, но тъй като със сигурност е рядко срещана, се чудя откъде ще ги купувам  crazy
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #328 -: декември 04, 2012, 15:20:56 »

Нашата  фигура ни я направиха в сладкарското ателие и е от захарно тесто , занесох им снимка на подобна фигура.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: декември 04, 2012, 15:24:47 »

За младоженците с малък бюджет ще кажа какво направихме ние ,поръчахме пасти със същия крем и украса като сватбената  торта.Така за 140 пасти, сватбена и кумска торта дадохме 250лв. Парчетата бяха равни и някои дори не разбраха че това са отделни пасти.

Само да вметна нещо по отношение на пастите- на сватбата на кумовете ни те си поръчаха малка торта за церемониите по рязане и хранене на двойките и останалото на пасти пак от съображение пари и равни парчета - само дето на сватбата тортата и парчетата се оказаха с различен вкус и пастите не бяха така вкусни като тортата. Така че имайте едно на ум.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines