Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:44:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на irena_popova 05.05.2012  (Прочетена 43444 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #30 -: април 06, 2012, 18:16:06 »

Супер е колицата  good за бельото мисля, че ако се разтърсиш за половин ден ще свършиш работата smile
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #31 -: април 08, 2012, 18:39:02 »

Иренка, честита и от мен темичка. Пожелавам ти да разцъфтиш този месец и на сватбата да си най-красивата булка. Страхотна кола. А кой ще ви снима?
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 08, 2012, 20:42:04 »

goldish благодаря ти за пожеланията, дано всичко върви така, както е сега и да нямаме много неприятни изненади smile
Капарирахме пакет фото и видео на Кодак - АЗ и ТИ - тази фирма се занимава с цялостно организиране на сватби, но ние се възползвахме само от тази услуга.
Тези два дни бяха много ползотворни за нас smile
Вчера  уточнихме с фотото и видеото програмата на сватбата  yahoo , а днес бях на причекса и грим и съм много доволна  Wink нямам снимки за сега, но до няколко дни ще пусна да ме видите.
Прическата няма да е точно това, което днес направи фризьора, защото бях много неподготвена - не си взех воала и форкетки с перлички, но уточнихме как ще стане.Makeup
От грима също съм доволна.   Curtsey
Ами това е от мен за сега  Wink хайде лека вечер от мен  Wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 09, 2012, 07:05:55 »

Миличка ти си почти готова с всичко браво.Ще чакаме снимчици от прическата и грима .Наслаждавай се още малко на дните като госпожица.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 09, 2012, 08:27:25 »

Иренка и аз нямам търпение да качиш снимчици да видим как се е получило  Girl_hide girl_wink
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 09, 2012, 13:35:11 »

Пфу подготовката на сватбата върви по вода (дано не дръпна  diablo за опашката) от днес обаче  трябва да мисля, как ще се придвижваме по друг маршрут.  sad
В Събота фотото ни каза, че е минал през ул. Кракра - където ни е подписването и каза, че са разкопали улицата и е малък АД.... от днес пък кръстовището на бул Драган Цанков на ТВ кулата и то е в ремонт и точно за сватбата ще бъде разкопано  cray cray
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #36 -: април 09, 2012, 14:38:02 »

Мда, и пред нашия ресторант е разкопано и грозно sad ама какво да се прави..а и в еуфорията едва ли ще мислите за това smile Да не говорим, че може да гооправпят до един месец Wink Споко, не си хаби мислите с такива дреболии Wink Важното е, че си спокойна с подготовката smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 09, 2012, 14:48:29 »

irena_popova, мила, не се кахъри за разкопаните пътища - наистина е такава еуфория, че ако сега някой ме пита от къде сме минали със сватбената кола до ресторанта нямам никакви спомени Girl_hide Това са независещи от вас обстоятелства, така че няма смисъл да хабиш нерви за това girl_wink
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 09, 2012, 14:54:16 »

Оф така е прави сте  good няма да мисля някакви глупости, които не зависят от нас - както такова.
Хайде вече да идва този ден, че нямам търпение  heart Dance kiss
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #39 -: април 10, 2012, 10:35:27 »

Лелеле колко мн булки имааааааааа   tease yahoo Честита тема и на теб  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 10, 2012, 21:52:28 »

Честита тема и от мен smile
Виждам, че вече сте поприключили с подготовката, това е хубаво , ще има повече време за вълнения и емоции smile, без други знимавки smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #41 -: април 11, 2012, 10:36:58 »

Честита тема Ира  Сватбаааа
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 12, 2012, 10:05:24 »

ехо smile
имам малко време и реших да драсна няколко реда Wink
Точно преди година с моя приятел се сгодихме (на 10.04.2011г.) искахме сватбата да бъде на нашата годишнита 23.04, но няма как да стане (защото искахме да е почивен ден) след като видяхме календара и празниците решихме да бъде на 05.05. smile  Сигурно съм единствената булка, която я беше страх от предложението  pleasantry изпадах в паника само при споменаване на думата "Сватба", но сега нямам търпение да дойде вече големия ден и да се насладя на всичко... 
След предложинето  започнах да се ровя в нета, за да разбера "що е то организация на сватба..." и така попаднах тука при вас smile дълго време само четях вълненията на момичетата и много им се раздвах, че са успели да създадът едно местенце, в което да споделят всичките си вълнения (и положителни и отрицателни - които за съжаление не липсват, но живота е такъв). Времето си минаваше, докато не се усетихме, че вече е м. Октомври, а ние нямаме никаква представа къде и как ще бъде големия ден....
 Като цяло с  много голяма част от подготовката сме готови -
имаме ...
ресторант - Панорама на парк - хотел Москва
гр. брак зала Оборище

Фото и видео - кодак - Аз и Ти - като пакета включва много неща  с нетърпение си чакам вече готовия материал smile (нищ оче не са го заснели все още)  blush
ДЖ - Емил Андреев
Украсата  е от агенция Шейла
Подаръцетата за гостите ще бъдат шоколадови изкушения - подарък от наши приятели
Поздрав за гостите - фолклорна формация Зевзеци- сигурна съм, че ще бъде приятна изненада за нашите гости smile
като цяло имам много големи очаквания и съм доволна, че хората с които се "сблъскахме" по повод на сватбата са много позитивни и добронамерени
Имаме си и медена седмица  yahoo, за която също нямам търпение дадойде времето да литнеем към Барселона ....
дреболийките също вече са готови и чакат да влезнат в употреба Wink
останаха медицинските и да отидем до ритуалната зала  да си дадем декларациите, чакаме да дойде 22.04 и да видим кои хора ще ни потвърдят , за да направим разположжението на масите и да резервираме стаи в хотела.
Трябва да купим алкохол, подаръчета за изненадата за гостите и да си купя жартиер, но това мисля тези дни да го отметна, защото "Марция" е близо до работата и мисля от там да си купя. Бельото още ми е чуденка, какво и от къде да бъде. Утре съм на маникюр ... Wink и да си запиша час за 04.05 (да не ми го вземе някой) Wink  ами това е за сега от мен Wink
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 12, 2012, 10:38:33 »

Иренка,какво ще представляват вашите подаръчета?
А това за медената седмица е страхотно!!!!Аз много искам да отида някъде извън България,но милото не иска и да чуе..искал тук на спа... sad
Можеш ли да кажеш нещо повече за екскурзията...
"подаръчета за изненадата за гостите " -Каква ще бъде изненадата за гостите?(освен фолклорната формация)
smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 12, 2012, 10:39:48 »

Само три седмици останаха, ама ти май добре напредваш. Само положителни емоции ти желая!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines