Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:36:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 141488 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 28, 2012, 18:53:15 »

ние си ги взехме точни
бамс, много са готини  danceg мн ми харесаха-интересни и красиви!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 28, 2012, 19:20:55 »

Ние си взехме един размер по-големи, защото с точните размери не се чувствахме удобно.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 28, 2012, 19:34:48 »

bamce, manuella страхотни са моделите които сте си избрали

slance11   ние нашите си ги взехме точни, но от магазина ни казаха че по принцип модела може да се коригира и ако ни умалеят да се разширят smile
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #138 -: март 28, 2012, 19:37:47 »

всички казават малко по големи да си вземем,че лятото се подували пръстите и да не ни са малки и аз се чудя дали малко по-голям размер да не си взема.А бяло и жълто злато може ли да се стеснява евентуално
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 28, 2012, 19:41:02 »

slance11 нашите са така - смес но доколкото ни обясниха всичко зависи от модела...има някои които не могат да се коригират и тогава е добре да е по-голяма халката smile
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 28, 2012, 21:18:23 »

Slance 11, и нашите халки са ни точно, но при нас следващият размер щеше да ни е голям  girl_wink bamce, много са красиви вашите халки  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 29, 2012, 08:06:53 »

Нашите халки също са ни точни, но те са класически златни и проблем с корекцията няма да имаме, ако се наложи.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 29, 2012, 09:41:02 »

Момичетааа много се вълнувам yahoo
Тази година точно на нашата дата ще си правим църковен брак и мислим да си направим нови халки  danceg Знаете ли къде във Варна правят стоманени халки по поръчка и дали изобщо правят по поръчка? Резервният вариант е да са сребърни, но ми се иска да си останат непроменени във времето(сегашните ни халки се промениха много бързо)
Ще съм ви благодарна, ако можете да ми помогнете
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 29, 2012, 10:29:44 »

Bamce страхотни са!  Bravo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 29, 2012, 11:55:19 »

Момичета  и аз  да с е похваля с  нашите халки,които  носим почти  година:)Не  съм  ги показвала  до  сега,надявам се д а  ви харесат

Много са хубави и различни - поздравления за избора!  good
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 29, 2012, 12:40:22 »

Благодаря  на  всички.
Халките  са  от  бяло и  жълто  злато,моята  е обсипана с  камъчета(на  снимката не  се  вижда  май мн  добре) а  жълтата част  е  въртяща  се.Гравирани  са с  имената  и  датата.
 
Само да  допълня,моята  халка  е  1 размер  по-голяма,поради причината, че ми  се надуват  ръцете,а  на  съпруга му е  точна.Убеждаваха  ме  да  си  взема  точна  в магазина,но  милото така ми  беше избирал годежния  пръстен (беше  откраднал  едн а друга моя  халка и  беше  мерил по  нея) и сега ми  стиска.
« Последна редакция: март 29, 2012, 12:42:43 от bamce » Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 29, 2012, 14:40:11 »

 nea И аз взех да се чудя, моите пръсти много се менят. Ако ям малко повече (даже и да не е солено, просто прекаля с хапването) веднага ми се подуват пръстите.
Годежния ми, лятото е плътно по мен, но зимата все едно ще падне всеки момент..чудя се да звъня ли на златаря да увеличи и моята малко?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 29, 2012, 15:02:31 »

И аз се чудя за размера. Така, както сме ги взели сега, моята много ми се върти, почти пада. Мислех да я намаля малко, ама лятото нали е жега, да не ми стане малка...и аз не знам как да постъпя.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 29, 2012, 15:20:00 »

Момичетааа много се вълнувам yahoo
Тази година точно на нашата дата ще си правим църковен брак и мислим да си направим нови халки  danceg Знаете ли къде във Варна правят стоманени халки по поръчка и дали изобщо правят по поръчка? Резервният вариант е да са сребърни, но ми се иска да си останат непроменени във времето(сегашните ни халки се промениха много бързо)
Ще съм ви благодарна, ако можете да ми помогнете

Mила,не съм чувала за съжаление да правят стоманени по поръчка,но мога да ти препоръчам тези на Dark Moon,нашите са поръчани от този сайт и останах доволна,можеш да ги разгледаш
http://get.bg/index.php?cPath=449_451_452&&page=2&osCsid=v55907ogqeqn4k18sl9ijljlu3
Eто и официалният им сайт
http://www.darkmoon.bg/
Халките от сребро са много добър избор също,могат да им направят покритие,за да не надраскват.Мислила ли си и за титаниеви халки,по-назад момичетата бяха коментирали smile

 :offtopic:И честито за 'втората' сватба със същия човек,представям си колко е вълнуващо give_rose

yara,аз имам същия проблем като теб,имам чувството,че пръстите ми стават двойни понякога...Май не постъпих правилно,но моята халка ми е точна,и малко да ми се увеличи обема на пръста,я свалям със сапунена вода...Но толкова пръстени съм изгубила и реших ,че така е по-добре.
Минуса е,че друг човек трудно може да ми я сложи в 'подутите' момента и като правим църковен брак определено ще съм с друга,за да не се повтори неловкия момент от гражданското.
« Последна редакция: март 29, 2012, 15:30:00 от gothic_queen » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 29, 2012, 16:56:17 »

Готик, миличка, благодаря ти за милите думи LOVING Да, наистина е вълнуващо - най-много се радвам, че ще мога отново да си облека роклята yahoo
Ние с мъжа ми в събота или неделя ще отидем до Darkmoon(мисля, че имат адрес във Варна) да видим какво могат да ни предложат. А за титаниеви халки не съм се сещала, благодаря за идеята - ще прочета темата назад Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines