Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:22:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-женската седмичка 06.03-12.03  (Прочетена 34195 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #75 -: март 07, 2012, 20:53:02 »

Добър вечер от мен, момичета!
miauka, недей да тъжиш и да се разстройваш, понякога се случат лоши и неприятни неща и на най-добрите хора, като се замисля, май по-често на тях huhhuh.gif , но не бива да увесваш нос! Пращам ти малко положителни заряди smile

Гучи, стискам палци всичко да се оправи при теб!@}->--

То, да се оплача и аз sad От сума ти време съм си поръчала тюл и сватбени обувки, както и едни други  blush  и още не са ми дошли sad Винаги толкова бързо ми пристигат нещата, днес ходих до пощата, изобщо не са влезли в страната,   на мое име няма нищо sad Кой знае колко време ще ги чакаммм
Наоплаках се, моля да ме извините за което blush
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #76 -: март 07, 2012, 21:24:29 »

miauka добре си решила да направиш. Там е хубаво и спокойно и ще може да се насладите на компанията си един на друг. Напоследак аз взех да мечтая за много неща  laugh да отидем на екскурзия в чужбина или изб България, някъде далече от интернет, телефони и всякакви други телекомуникации и най - вече от работната му среда и да се насладим на една хубава почивка. Така, че добронамерено ти завиждам.
Gucci благодаря за разяснението. Живях 1г в кв. Левски много е спокоен и приятен и наемите са си приемливи, но малко далечко ми идваше понякога за университета, но за покупка сме съгласни да е там. Ще проверим още утре за този комплекс.
Алексиа не се ядосвай напразно скоро може да пристигнат. Може да има закъснение на поръчката. Някои поръчки от чужбина знам, че имат някаква опция, с която се следи предвижването им до крайната цел и по всяко време от нета може да провериш къде се намира. Защо не провериш дали при вашата поръчка я има?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 07, 2012, 21:41:43 »

Миши много ти благодаря мила  give_rose Има неща които първаначално е трудно да приемеш, че ти се случват точно на теб мислиш, че се случват само на другите...но такъв е живота!Най-важното е, че моите близки са до мен, любовта на моя живот е до мен...вярвам,че вичко ще се нареди и че на нашата улица ще изгрее слънцето  Sunshine НЯМА НАЧИН ДА НЯМА НАЧИН  girl_wink
За изненадата тъй като утре е 8 Март ще излизаме с приятелски двойки а той иска да си празнува рождения ден в Събота, си мисля в Неделя да го кача в колата без да му казвам къде отиваме  blum Той от много време иска да отидем в Велико Търново и Етара(взе си отпуск другата седмица заради мен) Там да си изкараме няколко дни двамата...далеч от ежедневието  smile Замислила съм няколко романтични игри  blum Какво ще кажете?
А после можем да отскочим до Варна(аз съм от там) че много ми е домъчняло за всички  girl_wink
Супер и аз ти завиждам за мини разходката.Като дойдеш до Варна дрънни един телефон да пием по кафе.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #78 -: март 07, 2012, 22:28:14 »

Миши, нямат тракинг и двете ми поръчки, едната е твърде евтина (тюлът), а другата не предоставят тази опция извън Англия.
Аз направих една тренировчица и сега заслужено се пльосвам пред телевизора  blush
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #79 -: март 08, 2012, 00:31:05 »

Честит празник мили момичета.
Пожелавам Ви
едно утро, в което да тръгнете усмихнати,
една ръка, на която да се облегнете,
едно рамо, на което да стихват тревогите Ви,
една обич, да носите в сърцата си,
един път, да Ви води към хората,
една цел, да Ви води в живота,
за да бъдете истински щастливи!
Пожелавам Ви весело изкарване на празника и много много любов. give_rose give_rose give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 08, 2012, 07:02:43 »

Добро утро и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА Wink
Пожелавам Ви един прекрасен и успешен ден на всички!
Бъдете силни като пролетта,
бъдете нежни като вечерта,
бъдете горди от това,
че носите името ЖЕНА
Весело изкарване на празника  give_rose
Пращам на всички по една роза от кошницата smile


* 3240.jpg (74.15 KB, 500x500 - видяно 231 пъти.)
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #81 -: март 08, 2012, 07:33:09 »

Честит Празник Дами!! Бъдете Обичани и Обичайте силно!! give_rose


* 1096304.gif (74.59 KB, 448x306 - видяно 256 пъти.)
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #82 -: март 08, 2012, 08:36:16 »

Добро утро!
Честит празник, мили момичета!
Бъдете много красиви и усмихнати, смели, решителни,  и много обичани smile
Весело изкарване на празника smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 08, 2012, 09:20:19 »

Честит празник, мили дами.. give_rose give_rose give_rose
Бъдете винаги така прекрасни, усмихнати, положителни. Пожелавам да сте обичани, ценени и глезени от любимите хора. Целувам ви!!!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 08, 2012, 09:33:23 »

Честит Празник мили момичета! Никога не забравяйте колко сте специални и уникалнии и нека мъжете до вас също ви карат да се чуствате така всеки божи ден.  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: март 08, 2012, 09:36:33 от cveta_d86 » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 08, 2012, 09:33:49 »

Честит празник, мили дами! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 08, 2012, 09:46:29 »

Честит празник мили момичета, да сте много обичани, уважавани, истински, женствени и прекрасни.И нека мъжете ви не се сещат за вас само днес, а през цялата година.

Ние днес сме на китайски с едно приятелско семейство, решихме го в последния момент заради болеста ми и много се радвам, че ще излезнем малко, че не си спомням кога за последно ходихме на заведение.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #87 -: март 08, 2012, 09:47:39 »

Честит празник мили дами,
бъдете много здрави и много обичани
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 08, 2012, 09:55:06 »

Честит празник мили дами!Бъдете галени от ръце изпълнени с обич, очи губещи се във вашите, устни очакващи докосване и сърце преизпълнено с много любов! Бъдете обичани и истински щастливи! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #89 -: март 08, 2012, 11:27:36 »

Честит празник и от мен на всички дами! Бъдете изкусителни, красиви, обичани и много удовлетворени от всичко, което правите. Мечтайте и усмихвайте! smile Има една фраза, която много харесвам "Силата на мъжа не се изразява в стиснатите му юмруци, а в топлината на дланите му". Желая ви много топлота и нежност не само днес, а винаги! smile

маги, приятно прекарване на теб навън, дано се чувстваш по-добре довечера и всичко да мине тип-топ.

Аз станах днес, а моето момче още спинка, но в просъницата преди няколко часа ми каза "Честит 8 март". Много беше миличко.  heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines