Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 05:58:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи Сватбен Фестивал  (Прочетена 13328 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« -: февруари 22, 2012, 13:20:39 »

 :offtopic:Един въпрос към бившите вече. Момичета ( и момчета), колко от вас биха взели участие в това мероприятие:

http://www.facebook.com/events/240264582727903/

И колко от вас се радваха наистина на конкурса и емоцията, а не на наградите?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 22, 2012, 13:34:30 »

Делийски, аз го видях още вчера  това. Много добра идея  good Поздравления! Честно казано, ако съм добре и времето го позволява, бих дошла! Ще бъде забавно според мен yahoo yahoo
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 22, 2012, 18:36:28 »

OfftopicЕдин въпрос към бившите вече. Момичета ( и момчета), колко от вас биха взели участие в това мероприятие:

http://www.facebook.com/events/240264582727903/

И колко от вас се радваха наистина на конкурса и емоцията, а не на наградите?

Това е дори по-хубаво от Trash the Dress.  biggrinМного ме радва фактът, че започва да се поразчупва мисленето! Ако до април планираме прибиране до БГ може да ме броите и мен.

Ами Делийски да ти кажа ако толкова ми пукаше за наградите нямаше да се откажа да участвам във втората част. За мен беше емоция, но когато вече се намесиха и други неща реших, че е по-добре да спра. smile
« Последна редакция: февруари 22, 2012, 18:42:46 от Ariel » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #3 -: февруари 22, 2012, 18:53:14 »

Радвам се , че има и хора с модерно мислене! За съжаление твърде малко! И голяма част от тях живеят извън БГ. Време е и тука малко да се разчупят нещата, това е проект на 5г. До сега нямаше почва, сега смятам да го реализирам съвместно с колеги и сватбата.бг.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 22, 2012, 19:09:11 »

Супер, това е страхотна идея. Bravo Почти съм убедена че ще дойдем,само мъжо е малко по-срамежлив. Основният проблем ще е как ще се вмъкна в роклята с надутото тумбаче. baby_boy
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 22, 2012, 20:17:29 »

И според мен идеята е страхотна! Мисля, че има супер-много хора, които ще се включат! Мъжът ми също много я хареса и вече се беше засилил, но набързо му припомних, че и аз ще съм с дооооста голямо коремче тогава и роклята просто не мога да я облека.  pardon За мое съжаление!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 22, 2012, 20:24:06 »

 Offtopic Deliysky въобще не беше мястото в тази тема да се пуска този пост.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #7 -: февруари 22, 2012, 22:32:49 »

Искрени извинения, радвам се че сте формирали нова тема, просто не съобразих къде е най-правилно да пиша.
« Последна редакция: февруари 22, 2012, 23:52:35 от Deliysky » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #8 -: февруари 22, 2012, 23:01:27 »

 Да не забравите да поканите и Виктор Попов. Той ще ви бъде от полза, по неговите стъпки вървите, а той вече мина по този път. Казвам го чисто добронамерено, той организираше подобни прояви. Явно имаме друго ново течение в сватбеното изкуство във ваше лице, паралелно на това на Виктор. Нова асоциация, нов късмет ! Нов фестивал, нови потенциални клиенти, нови работни места за фалирали фотоателиета. Кое е юридическото лице, което ще стои като организатор на фестивала ?
« Последна редакция: февруари 22, 2012, 23:05:06 от Pachoran » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #9 -: февруари 22, 2012, 23:51:12 »

Пламене, мероприятието е абсолютно некомерсиално, ако беше прочел внимателно щеше да разбереш. Няма нищо общо с никакви мероприятия, организирани досега в БГ, още повече -с въпросната фирма. А и смея да твърдя, че въпросната фирма никога , ама никога не е организирала нищо подобно.Аз не вървя на никого по стъпките и не копирам никого. Мероприятието е отдавна известно по света, под различни формати. Оригинала произхожда от Русия, но той е доста по-комерсиализиран и различен. Събитието тук ще бъде организирано с помощта на група фотографи и видеооператори, гости от Русия. Те ще пристигнат по моя покана и ще бъдат участници и специални гости на събитието. Това е проект, който си мечтая да реализирам още от 2007г. За жалост, досега нямах възможност, а и мисля, че нямаше нужните условия и почва у нас. С тези си действия не налагам никакво ново течение в сватбеното изкуство. Асоциацията не е нова, другата е нова, тази със само 5те участника. НАПСФВ е създадена преди това и няма отношение по случая. Фестивалът не търси нови клиенти, предназначен е за бивши такива. И не открива нови работни места никъде. Чети внимателно преди да пишеш!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #10 -: февруари 23, 2012, 00:46:04 »

Малко инфо за всички останали потребители.

Сватбен Фестивал е некомерсиален проект с няколко основни цели:

     1.Под формата на забавно-развлекателен формат да събере на едно място булки и младоженци, вече минали по-този път. Да пресъздаде сватбеният ден, отново, в една различна светлина. Събитието е предназначено за модерни и креативни двойки, който не робуват на множеството остарели догми популярни у нас ( да не обличаме роклята втори път, да се пази в гардероба 1г. и още купища такива).
     2. От чисто техническа и финансова гледна точка, за много двойки не винаги е възможно на собствената си сватба да реализират всичките си мечти. Има доста двойки който празнуват без Фото, или без видео, даже и без ресторант. Тук имаме желанието с помощта на фирми съорганизатори да предоставим възможността да се повозите на скъпа лимузина или ретро автомобил, да ви поснима известен фотограф, да присъствате на добре организирано парти с богата музикално-артистична програма и още много, много различни предложения, осигурени от нашите съмишленици.
     3. И не на последно място ( казвам го от личен опит!!!), често се оказва, че вашият сватбен ден е преминал прекалено бързичко. Улисани в суматохата и загрижеността, дали всичко от себе си за перфектния ден, всичко се оказва един миг! Събуждаме се на следващата сутрин и сякаш е било сън!
А защо да не опитаме да изживеем този миг отново, или поне да оживим спомена за него?

Събитието се организира от голяма група единомишленици, основен инициатор на събитието е Делийски студио.

Медиен партньор - екипа на сайта - svatbata.bg , за което им благодарим, че се присъединиха към инициативата и се съгласиха да предоставят информационно пространство.

Съорганизатори на събитието са група известни сватбени фотографи, няколко сватбени агенции, няколко танцови формации, фирми предлагащи услуги в бранша, туристически агенции, един ресторант и не на последно място Руските ни колеги от Съюза на сватбените видеооператори.
Всичко за мероприятието, актуална информация и имената на организаторите ще намерите в темата на събитието във фейсбук. Тук не правя реклама, просто мога да внеса известни пояснения.
Събитието е от 2 части, едната е напълно БЕЗПЛАТНА, другата е на себестойност ( заплащате стойността на куверта в ресторанта за партито. Цената ще бъде много атрактивна, ще бъде обявена във фейсбук) Темата във феиса вече я пуснах в началото,отново на линка по-долу:

http://www.facebook.com/events/240264582727903/
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #11 -: февруари 23, 2012, 13:00:23 »

един от фотографите който ще ви снима на Фестивала:

Сергей Володин    http://www.volodins.ru/
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #12 -: януари 10, 2013, 18:39:45 »

Случайно попаднах на темата, но това звучи страхотно yahoo ...жалко, че вече е минал иначе с удоволствие бихме присъствали, въпреки че ще се разходим 500км Girl_hide Ако има втори такъв сме там, сигурно усещането е неповторимо, а и това си е шанс да си отново "булка" blum yahoo

П.П. Като цяло е жалко, че в БГ много рядко се организират каквито и да е подобни мероприятия sad
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #13 -: януари 10, 2013, 19:25:11 »

Като цяло е жалко, че Българската булка е една от най-консервативните в света, а българският спонсор е най-стиснатият във вселената. Мероприятието в мащаба който на мен би ми се искало да се случи е много трудно да се реализира у нас, но ако има други мераклийки, пишете в темата. Имам идея в края на Април, малко преди великден отново да се случи нещо интересно , този път в малко променен формат, вероятно на друго място. Засега има 2 варианта, единият от които е на Южното ни черноморие във време в което няма да има туристи и чадъри по плажа, както и ще бъдат събрани на едно място за 3дни БГ видео и фото елита в комплект с около 40 чуждестланни гости ( видео и фото оператори).
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #14 -: януари 11, 2013, 00:57:36 »


 Българската булка много добре знае, че трябва да бъде консервативна, защото трябва да е коректив на т.нар. ЕЛИТ в сватбения бранш. От 2 месеца търся елита , но не го виждам и срещам, в дълбок зимен сън е. От кога в сватбения бранш има елит ? Какви са критериите и кой ги определя ?
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines