Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:47:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332977 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юли 31, 2007, 20:31:04 »

Ох, момичета, утре заминавам при свекитата за няколко дни и слава Богу, че баща ми ще е с мен, че иначе нямаше да издържа толкова време сама с тях! Стискайте палци да няма сблъсъци!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юли 31, 2007, 20:45:19 »

Ох, момичета, утре заминавам при свекитата за няколко дни и слава Богу, че баща ми ще е с мен, че иначе нямаше да издържа толкова време сама с тях! Стискайте палци да няма сблъсъци!
Това, че взимаш татко ти с теб е добър ход..!!!Стискам палци да успееш, да запазиш социалния мир и спокойствие...колкото и да е трудно... good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: август 01, 2007, 11:09:11 »

Ох, момичета, утре заминавам при свекитата за няколко дни и слава Богу, че баща ми ще е с мен, че иначе нямаше да издържа толкова време сама с тях! Стискайте палци да няма сблъсъци!
успех  good и се прави че не чуваш и не виждаш  girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 02, 2007, 13:44:09 »

Ох, момичета, утре заминавам при свекитата за няколко дни и слава Богу, че баща ми ще е с мен, че иначе нямаше да издържа толкова време сама с тях! Стискайте палци да няма сблъсъци!
успех  good и се прави че не чуваш и не виждаш  girl_wink
Петкова, това ми хареса... laugh laugh laugh, пък и е успешен метод за справяне със ситуацията... tease
Принцесо..как мина "сблъсъкът" с родителското тяло на Илийски..Wink
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 03, 2007, 13:38:47 »

Ох, момичета, утре заминавам при свекитата за няколко дни и слава Богу, че баща ми ще е с мен, че иначе нямаше да издържа толкова време сама с тях! Стискайте палци да няма сблъсъци!

Скъпа успех!!!Дано да нямаш проблеми там!Стискам палци и после да разказваш как е минало!!! good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: август 04, 2007, 23:20:48 »

Момичета, честно да ви кажа, не вярвах, че някога ще се престраша да го направя, но казах на свекитата всичко, което исках право в очите и без заобикалки. Още от самото начало отидох с нагласата да държа на своето и да не се примирявам със всичко безропотно, но все пак да се опитам да избягвам директни сблъсъци. Но много скоро се убедих, че няма да се разминем без конфронтация. Още втората вечер усетих, че не са никак склонни на отстъпки и компромиси от тяхна страна, затова си казах, че ако прекалят ще бъда директна и нищо няма да им спестя. Така и стана. Точката на преливане беше когато водехме преговори с Ди Джея и се стигна до доста разминавания в моите представи за протичането на празненството и техните. Тогава почти се бяхме хванали за гърлата и аз не издържах и им казах всичко, което ме дразни в отношението им. Отначало много ми се обидиха и казаха, че не искат да говорим за това, но аз държах да престанем с игричките и да изясним всичко. Не знам как точно склониха да говорим по темата (може би включването на баща ми много помогна за това, за което съм му благодарна), но след дълга и болезнена дискусия взе да се вижда светлина в края на тунела. Най-хубавото беше, че изхода от ситуацията беше положителен и се стигна до примирие. И дори бих казала, че след това спречкване отношениятя помежду ни станаха по-чисти и искрени и вече се раэбираме много по-добре. Може би в нашия случай ще излезе вярна приказката, че хората първо трябва да се скарат, за да се заобичат  laugh Разбира се има още много път да извървим, но нещата потръгнаха на добре, което ме радва.  smile  Даже вчера сама се улових , че се чудя дали все пак да им викам "майко" и "татко", което е добър знак, че нещата потръгват.  good
« Последна редакция: август 04, 2007, 23:22:55 от prin4ipessa » Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: август 05, 2007, 08:49:57 »

 Bravo Bravo Bravo мила prin4ipessa,

малко хора биха се осмелили да се скарат със свекитата точно преди сватбата си!Много се радвам ,че всичко е приключило в твоя полза / и в тяхна де blush/ !Давай само така! Bravo и татко ти , който не е устанал безучастен!Поздрави го от мен!!!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: август 05, 2007, 11:17:41 »

И при мен беше така. Моето свеки започна да дава акъли точно една седмица преди сватбата когато майка ми си дойде от чужбина, като си мислеше, че аз пред майка ще си трая. Да, ама не! Казха и, че след като ние си плащама всичко изобщо не може да ми казва кое как ще става и ще бъде както аз кажа. Майка само ме буташе под стола да си трая  laugh, ама нали знаете лафа - Който плаща той поръчва музиката danceg.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: август 05, 2007, 11:21:27 »

И при мен беше така. Моето свеки започна да дава акъли точно една седмица преди сватбата когато майка ми си дойде от чужбина, като си мислеше, че аз пред майка ще си трая. Да, ама не! Казха и, че след като ние си плащама всичко изобщо не може да ми казва кое как ще става и ще бъде както аз кажа. Майка само ме буташе под стола да си трая  laugh, ама нали знаете лафа - Който плаща той поръчва музиката danceg.

И на теб  Bravo Bravo Bravo!
Пре теб щом ти си плащаш естествено, че няма да даваш някой да ти нарежда!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: август 05, 2007, 15:46:03 »

охх аз не знам как да се опраавям със свеки тя няма открити набези или по -тпчно май изчаква за селд сватбата за да открие огън срещу мен но все е нацупена все не е доволна(естестено само го показва инече ни вопъл ни стон)все ме гледа на криво милото вика че си измислям....а като види мамето и все и разправя "ох колко им се радвам" "ох колко са щастливи""ох колко съм доволна"ама аз си знам че нещо я мъчи.може би възраста ми и разликата между мен и милото.а и всяко нещо което кажа или предложа тя не го отхвърля ама трая и цъка с език ....
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: август 05, 2007, 16:36:50 »

Защо бе мила колко ви е разликата във възрастта crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: август 05, 2007, 16:46:07 »

12 години blushаз съм на 21 той на 33
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: август 05, 2007, 17:19:58 »

Ами тя твоята свеки вместо да се радва, че сина и взема такава млада и хубава булка, тръгнала да се ядосва. Абе свъкърви кво да ги правиш laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: август 05, 2007, 17:39:32 »

Благодаря ти мила give_rose ами и аз съм останала с впечатлението че не може да им се угоди в това отношение ако си по млада лощо ако си по-голяма пак лошо ако си на неговата възраст нещо пак ще куца...аз вече спрях да обръщам внимание pleasantry то в края на крайщата и най-добрата да си тя пак ще иска по-добро те са си такива
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #449 -: август 07, 2007, 15:49:15 »

Ооо, със свекито трудничко се разбираме Mad girl. Тя е доста, доста властна и си мислеше, че и при мене ще й минават номерата.  angry
Например като почне да чисти (преди да се отделим съм прекарвала много време у милото и имам директни наблюдения, а и със милото сме заедно повече от 7 години) - само дава нареждания, и накрая излиза, че не тя, а всички други са чистили, подреждали и т.н. От нея само - приказки, нареждания...... В сериозни пререкания не сме влизали, тъй като аз я оставям да си приказва, каквото, ама каквото си поиска, а аз друго си правя.  Bravo
Това от личен опит го знам. Наистина, когато става дума да си защитавам позициите, се налага да си повишаваме тон, но като цяло "я пускам по пързалката"  laugh laugh
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines