Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:37:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332513 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 29, 2007, 18:53:34 »

Хе хе, мила spirit, тази баба прилича на моята баба - майката на баща ми!
Тя е абсолютно същата злобарка. В моменат живее в къщи и тъй като е с изкуствена ябълка в крака постоянно казва, че не я храним и че и живеем в къщата, и всякакви такива глупости.
Знам колко е непоносимо, аз вече изобщо не искам да я виждам!
Аз почти реших проблема, след един много сериозен скандал! Мисля, че само това е решението!  Mad girl

Леле, screwball squirrel, абсолютно идентична ситуация е и вкъщи. Тази баба направо не мога да я трая. Слава Богу, че няма да може да дойде на сватбата заради болния си крак. Поне едно чудовище по-малко да има на сватбата!  laugh

А иначе момичета нещата които прочетох ме разтърсиха изцяло. Чудя се как е възможно толкова злоба да има на този свят!  girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 29, 2007, 18:59:05 »

Ох, Булечка какво да ти кажа и при нас не е много розово положението.Моята свекърва като разбра за бебето първите и думи бяха - "не се изненадвам ти каквото си наумиш всичко си постигаш, така беше със сватбата така стана и с бебето".Все едно че аз сама съм го нправила без сина и.И при такива думи аз какво маго да кажа и как да се държа?Трябвало да изчакаме още година поне защото съм учела и щяло да ми бъде много трудно, не съм знаела какво означава да гледаш дете.И всякакви такива работи.Направо незнам докога ще мога да стискам зъби, защото понякога си мисля че ще ми избият балансите и ще и кажа всичко каквото имам за казване.Пък междувременно това ще и е първото внуче, живот и здраве. hysteric
Събева нека си говори сега свекърва ти.Ти само се дръж на положение мила,не й се давай.Ще видиш живот и здраве като се роди бебо каква мила и мазничка ще бъде! blum good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 29, 2007, 19:36:17 »

А иначе момичета нещата които прочетох ме разтърсиха изцяло. Чудя се как е възможно толкова злоба да има на този свят!  girl_impossible

Ами, prin4ipessa миличка, ето че може да има и е възможно за съжаление!!! Cray
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 29, 2007, 21:32:49 »

 Мила spirit дано нещата се решат, въпреки, че се съмнявам. Те възрастните са така няма как да ги променим за съжаление. И аз съм изживявала нещо подобно със кандидат свекър и свекърва. така, че те разбирам и подкрепям напълно.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 30, 2007, 08:34:55 »

олеле, какви неща разказвате, направо ме хвана срам за какво се оплаквам blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 30, 2007, 08:37:41 »

да, и аз тъкмо това си мислех!  от свекърва да се пазиш в днешно време!
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #276 -: май 30, 2007, 09:37:41 »

Ето ме и мен в тази тема!И моята чаша преля!Най накрая да се появи някой на който можеш да си кажеш всичко!Вече си мислих че само аз не съм на ред като се ядосвам на свекървата ама явно клишето че снаха и свекърва не се понасят е абсолтно вярно!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 30, 2007, 09:52:43 »

Оооооооо и аз да се намеся отново тук. Моята вчера каза, че ще сменя два тоалета на сватбата. С един щяла да бъде в ритуалната и в църквата, а с друг в ресторанта. То като, че ли нея всички ще гледат. И аз викам на майка ми да вземе да смени три - по един за трите места където ще ходим tease
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 30, 2007, 09:55:42 »

леле какви свекърви Oh my ...
моята имаше претенции да са на официалната маса,но я разубедих Wink
иначе засега се разбираме перфектно пу пу blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 30, 2007, 09:57:02 »

че какво лошо има в това? моята на сватбата на големия си син смени 3 и ходи на прическа, даже я бъзикам: само да смениш по-малко от 3 рокли на нашата сватба..... beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 30, 2007, 10:02:32 »

оллеее тези свекърви направо ужас  diablo с моята се разбираме и двете си имаме трески за дялане, но поне се разбираме smile дано да е така
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 30, 2007, 10:06:38 »

че какво лошо има в това? моята на сватбата на големия си син смени 3 и ходи на прическа, даже я бъзикам: само да смениш по-малко от 3 рокли на нашата сватба..... beating

хахаааааааааааааа  laugh Хубаво си й го казала. Ще ме спукаш, Фани! Браво  Bravo Ей за пръв път да се развеселя като чета тази тема!  laugh
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 30, 2007, 10:19:06 »

ужасни работа, моите свекър и свекърва изобщо не знам какво искат, какво ще обличат.
не има пука, че ще има сватба ама ако кажам, че нещо сме решили - не да не е така angry
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #283 -: май 30, 2007, 10:39:55 »

Леле момичета, като чета направо ме хвана срам аз за какви неща се оплаквам само на милото. За сега нямам подобни проблеми с бъдещата ми свекърва. При мен проблема е, че прекалено много се стреми да ми угажда, че чак се държи с мен като с малко дете. Постоянно върви след мен да проверява дали съм си обула пантофки, да не ми духа от прозореца, все ми гледа в чинията колко ям и ми бута още ядене и т.н. (няма да продължавам, че край няма), едва издържам. Но нищо не казвам за да не я засегна. Въпреки че не вярвам в искреността и. Все си мисля, че след сватбата ще си покаже рогцата, но ще се опитам да не съм толкова черногледа.
А на вас милички направо не знам какво да ви кажа, само се чудя как може да има такива злобни хора.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 30, 2007, 13:04:43 »

Леле момичета, като чета направо ме хвана срам аз за какви неща се оплаквам само на милото. За сега нямам подобни проблеми с бъдещата ми свекърва. При мен проблема е, че прекалено много се стреми да ми угажда, че чак се държи с мен като с малко дете. Постоянно върви след мен да проверява дали съм си обула пантофки, да не ми духа от прозореца, все ми гледа в чинията колко ям и ми бута още ядене и т.н. (няма да продължавам, че край няма), едва издържам. Но нищо не казвам за да не я засегна. Въпреки че не вярвам в искреността и. Все си мисля, че след сватбата ще си покаже рогцата, но ще се опитам да не съм толкова черногледа.
А на вас милички направо не знам какво да ви кажа, само се чудя как може да има такива злобни хора.
за съжаление има, да  Girl_sing само дано не се бъркат прекалено много в живота на младоженците, че...  beating  момичета, не обръщайте чак толкова внимание и не се впрягайте толкова. В края на краищата вие се ядосвате, хабите се, а на тях не им пука особено.... пак казвам  - за съжаление  pardon
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines