Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:21:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 10част  (Прочетена 184009 пъти)
 
next2u
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #345 -: април 04, 2012, 13:41:42 »

Ето и от мен малко декорации:))






Последната е убиец направо-:))
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 04, 2012, 15:21:26 »

И при мен ще има плодове,за сладки не съм решила още...а такива чашки за шоколада ще имаш ли?
За напитките не те разбрах....
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: април 04, 2012, 15:48:54 »

Имах в предвид как ще е по-удобно да се сервират напитките по време на коктейла - дали ще има сервитьори, които да "кръжат" с по една табла с чаши или чашите ще бъдат напълнени и поставени на масата или пък ще бъдат празни на масата, а до тях бутилките с питиетата всеки да си налива. Освен това, се чудя какви напитки да има - за сега си мисля за вино и бира. smile
Активен
next2u
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #348 -: април 04, 2012, 16:33:53 »

Имах в предвид как ще е по-удобно да се сервират напитките по време на коктейла - дали ще има сервитьори, които да "кръжат" с по една табла с чаши или чашите ще бъдат напълнени и поставени на масата или пък ще бъдат празни на масата, а до тях бутилките с питиетата всеки да си налива. Освен това, се чудя какви напитки да има - за сега си мисля за вино и бира. smile

ivelka, можеш да замениш бирата с уийски-:)))
Активен
Didi_Alex
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #349 -: април 04, 2012, 21:59:16 »

Момичета,
можете ли да ми препоръчате някой онлайн магазин, от където да си купя декорация за морска сватба (свещници и разни други дреболии, с които да се украси в ресторанта)?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 05, 2012, 08:47:06 »

Диди, хвърли едно око на тази и миналата тема, давали сме  доста линкове за нужни магазини.
Един пример- Джъмбо.
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #351 -: април 05, 2012, 13:41:49 »

Диди,
както казва еммми, разгледай подробно цялата тема и ще намериш полезна информация. Не знам от кой град си, но можеш  да разгледаш, освен Jumbo; още Jysk (http://www.jysk.bg/  - вчера в тяхна брошура видях намаление на свещи); Аико, по - големите вериги- Кауфланд, Карфур, както по- добре заредени магазинчета за 1 лв. Освен свещи, ще намериш и пясък, както и др. дреболии на морска тема.
Ето и няколко линка, които намерих за свещи:
http://svatbenipokani.eu/podaraci-gostite-dekorativni-sveshti-c-47_49.html
http://refan.net/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%89%D0%B8/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%84%D1%8E%D0%BC%D0%BD%D0%B8_%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%89%D0%B8
http://www.neocandles.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=155&Itemid=180
http://www.fionnabg.eu/sveshti_bg.html и т.н.

За всички други момичета, които преди  дискутираха темата с  орхидеите в саксия:освен предложението, че в Кауфланд може да се намери евтина оридея (между 10-14 лв) искам да споделя и това, че вчера ми попадна брошура на Bauhaus (http://www.bauhaus.bg/) - новооткрит строителен  хипермаркет,  в който орхидеята сега е на промоция по 7 лв. Не знам колко е голяма и колко цветове има, но който се интересува, нека провери и сподели.
Успех на всички, а аз самата скоро ще искам мнения и за моята украса. Още нямам ясна концепция какво точно искам  yahoo girl_impossible
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #352 -: април 05, 2012, 13:50:54 »

Момичета ето брошурата на bauhaus - http://www.bauhaus.bg/fileadmin/mounts/bg/images/bg/catalogs/bauhaus_bg_0312_opening.pdf

вижте последната страница, горе вляво са орхидеите smilesmilesmile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 05, 2012, 15:09:29 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Защо само в София го имаааа sad
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 09, 2012, 14:43:27 »

И в Практикер ги има тези орхидеи - цената варира от 6 до 15 лева някъде в зависимост от големината smile Вчера бяхме там.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #355 -: април 10, 2012, 11:58:44 »

Нашата сватба ще е зелена ( цветовете на сватбата са зелено и червено, еко сватба, битов стил) Заех много идеи за украса от тези красоти. По променила съм ги, но концепцията е същата  smile Сватбата ще е в градината на ресторант Диана така, че връзва перфектно  Bravo
, тук взех идеята за торта
Бял шоколад с зелени и червени цветя
Украсата на масите , само че саксията ще има красиви живи цветя, увита в нежен зелен тюл с червени панделки ето нещо по-близо до нашата украса

Подаръците на гостите ще бътад увити в зелена рециклирана хартия в червен канап и всичките ще бъдат еко тема - глинени или дървени, както и битови. Ще купим 100 различни, но близки като цена и да бъдат с някаква практична стойност ( примерно дървена солница) , всеки подарък ще има прикрепена благодарствена картичка, която ще надпишем на ръка персонално.  yahoo yahoo yahoo сигурно ви досадих, но толкова се вълнувам  yahoo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: април 10, 2012, 14:00:23 »

Момичета, имам нужда от съвет... Понеже започнахме да обсъждаме разходите по-задълбочено и поисках на агенцията точните цени за украсата, та цените малко ме шокираха... Става дума за град Габрово. Мислите ли, че тези цени са нормални?
1. Изнесен ритуал-водещи на ритуала,озвучаване,украсена ритуална маса,сватбена арка,стойки и пътека-150 лв. (за това съм съгласна)
 2.Украса на колата - Аранжировка от естествени цветя-от 40 лв (за това също)
 3.Булчинска маса и светещ гръб-параван-150 лв. (?)
 4.Маси гости-.основна луксозна покривка,тишлайфер в цвят,сатенени драперии до земята,сатенен калъф,капак в кафяво и панделка,декоративни елементи-огледала,кристали,цветен пясък,салфетки-в цвят-7лв/човек (при 90 човека това са 630 лева?)
 -Салфетки от плат-0.80лв./бр. (72 лева)

И това са цените БЕЗ цветята, дребните аксесоари, като бутониери, късмети, кошничка, възглавничка и др.
Очаквах пакетни цени, а ми дадоха цена на човек... Днес ще ходя да обсъждам с мацката от агенцията (която ми е написала, че цените подлежат на коментар), но дори и да свалим от цената, пак ми се вижда адски скъпо...
Моля ви, кажете вие колко сте платили за украса, за да съм наясно поне как са цените в другите градове.
 
« Последна редакция: април 10, 2012, 14:10:50 от ivelka » Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 10, 2012, 14:16:25 »

Ивелка не знам как са нещата при вас,но за моя град офертите ти са повече от прекрасни!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 10, 2012, 14:20:23 »

Ами аз точно за това питам, защото не съм достатъчно информирана, макар, че гледах пакетни цени за всичко на софийски агенции и имаше по около 700-800 лева. Благодаря за инфото smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 10, 2012, 14:22:52 »

Казвала съм го и друг път - на мен тези цени ми изглеждат нереални и ужасно високи за тези услуги! Сега да не предизвикам пак спор, ама лично аз никога не бих дала 700 лв. за калъфи за столове и салфетки!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines