Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:26:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175715 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 21, 2012, 09:52:38 »

Някой знае ли къде в (около) Пловдив има цветарска борса или нещо подобно  blush
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 21, 2012, 11:38:41 »

Някой знае ли къде в (около) Пловдив има цветарска борса или нещо подобно  blush
"Тилия" се казва! Намери ги в нета.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 21, 2012, 12:27:14 »

Благодаря, Нина! Аз съм поръчвала букети от магазин "Тилия", но не знаех,че имат и оранжерия  blush
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 21, 2012, 13:44:57 »

Благодаря, Нина! Аз съм поръчвала букети от магазин "Тилия", но не знаех,че имат и оранжерия  blush
Те са най-големите вносители за рязан цвят. Но трябва да отидеш направи в оранжериите,а не да ги поръчваш чрез техните магазини.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 21, 2012, 19:19:31 »

Някой знае ли къде в (около) Пловдив има цветарска борса или нещо подобно  blush
Моите цветя ги купих от цветарниците на 1 познат и ми легна 2-но по-евтино от Тилия-та.
Ако искаш, мога да се напътя, а и е близо до оранжериите на Тилия.
Активен
danon
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #350 -: януари 24, 2012, 16:54:53 »

Здравейте,

Чета темата от 2 дни и най-сетне се добрах до края, та и аз да се включа smile Предстои ми сватба на 09.06.12. Вече имаме ресторант, фотограф, оператор, халки. Тези дни ще запазваме час в гражданското и църквата и с това май се изчерпват големите ангажименти. Но малките, които остават ме притесняват най-много smile просто защото са мноооого. На мен ми се иска с всичко по украсата да се справя сама (с кумата и шаферките, де), но май няма да ми се получи smile Споделете как сте организирали въпроса с цветната украса в ресторанта - букетите на масите на гостите и този на булчинската маса.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 24, 2012, 18:43:30 »

За заложих на агенция, защото ресторантът ни беше в Марково и нямаше кой близък да ангажирам с украсата му, защото щеше да изпусне важни моменти от сватбата.
Ориентирах се към агенция, като аз им доставих цветята - държах на естествените цветя. Доволна съм.
Пък и да ти кажа дните преди сватбата толкова бях изнервена, толкова неща пропуснах да направя или правих в последния момент, че се радвам, че не се заех и с украсата на ресторанта. Не съжалявам и за паричките, които дадох.
Активен
danon
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #352 -: януари 24, 2012, 20:55:05 »

Значи може аз да си купя цветята (защото вече имам идеи какви и от къде да са) и да наема само аранжор...чудесно. Освен цветята другите неща като зеленина, вази, свещи и т.н. от агеницията ли ги осигуряват? Може ли да ме ориентираш в цените и да споделиш чии услуги си ползвала? Мерси smile 
Активен
danon
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #353 -: януари 25, 2012, 10:51:56 »

Някой знае ли къде в (около) Пловдив има цветарска борса или нещо подобно  blush

Освен Тилия, която се намира на Голямоконарско шосе, има май една и на Пазарджишко шосе, но все още я издирвам smile Веднъж ходих, но завих в грешната пресечка и попаднах на разсадник със саксийни цветя. Там един човек ми обясни как да стигна до борсата за рязани цветя, но беше късно и валеше и не отидох. От тогава не съм имала път натам. Като/Ако я намеря ще дам инфо.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 25, 2012, 11:56:36 »

posum,писах ти ЛС, но сигурно не си го видяла. Моля те,напиши ми къде се намира тази цветарница. Мисля,че и за други момичета ще бъде полезно.
danon, чакаме включване,ако я намериш.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 25, 2012, 14:51:04 »

Писах и в другата тема,но да попитам и тук-къде в Пловдив мога да си намеря евтино було?Роклята е вече факт,но не е от булчински магазин ,така че нямам никакви идеи.Не разполагаме с много парички,за това ако някой е бил в булчински магазин и е видял ниски цени за воали,много моля да пише blush
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 25, 2012, 16:18:22 »

Ние залагаме на агенция за украсата, като цветята вероятно ще са от моя приятелка, която е флористка.

Съжалявам, че го пиша тук, но се надявам Bogi да го прочете. Опитвам се да ти пратя лично съобщение, за да ти отговоря, но кутията ти е пълна. Изтрий някое съобщение, ако може. give_rose
« Последна редакция: януари 25, 2012, 16:35:52 от sunset » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 25, 2012, 17:56:19 »

Писах и в другата тема,но да попитам и тук-къде в Пловдив мога да си намеря евтино було?Роклята е вече факт,но не е от булчински магазин ,така че нямам никакви идеи.Не разполагаме с много парички,за това ако някой е бил в булчински магазин и е видял ниски цени за воали,много моля да пише blush
Моето е 40 лв с мъниста. Дълго е до кръста.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 25, 2012, 23:04:45 »

Моето е 40 лв с мъниста. Дълго е до кръста.
Благодаря за информацията @}->--И на мен ми трябва средно по дължина було,може ли да кажеш името или адреса на магазина ,от който си го купила blush
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: януари 25, 2012, 23:13:40 »

Мидеа в Асеновград.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines