Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:19:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175914 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: януари 17, 2012, 16:36:26 »

Мисля, че със 150 не изглежда добре, поне такова е мнението на хора, вече правили сватба там. Обикновено се предлагат по 300 и по 500. Ние сме решили да са или 300, или 400, като повече клоним към 300. Става дума за балонен дъжд.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 17, 2012, 16:37:26 »

Според мен за 35 лева няма с какво да го запълниш този куверт, но все пак там и цените на ястията са по-високи заради звездите. Ние като търсихме вече беше зает/предполагам от sunset/ но така или инъче не ми допадна най-вече заради изнесения ритуал. Пък и съм чувала, че карали младоженците да посрещат лично гостите, които си е глупаво в моите представи
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #332 -: януари 17, 2012, 16:38:00 »

sunset ако искаш малко да поспестиш от това виж на брезовско няма нужда от 101 балона там е страшно скъпо  smile
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #333 -: януари 17, 2012, 16:40:29 »

punk_girl123 какво разбираш под лично ,ние като бяхме там на сватба най-много ми хареса,че преди да влезнеш в залата ти дават шампанско с ягодки  heart heart heart и минаваш през младоженците да ги поздравиш това е и през това време си даваш подаръка вместо после да обикаляш по масите и да ги събираш,което за мен е унизително,предпочитам така минават поздравяват дават,после по някое време минаваме с младоженеца да си кажем наздраве с гостите и да се поздравим не да им обера подаръците,но това си е лично мое мнение де  pardon
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: януари 17, 2012, 16:43:04 »

Благодаря, leona. Знам, че там е доста скъпо, ще потърсим нещо по- евтино. Въпросът с изнесения ритуал и преди сме го коментирали. В Санкт Петербург този вариант отпадна още в мига, в който гледах запис от сватба, на който виждах всички плажуващи, както и надписите на заведението на плажа. Punk_ girl123, нашата сватба ще е на 30.06, а доколкото разбрах вашата е през май. smile Минималният куверт там е 37лв. (по спомен). Нашият куверт ще излезе около 40лв., а може и повече, но тортата е включена в тази сума.

leona, това, което си наблюдавала ти, е така нареченият welcome drink. Обикновено се избира от двойките, които имат изнесен ритуал, поне такива са моите наблюдения. Ние по всяка вероятност ще се появим около 15 минути, след като гостите са започнали да се настаняват, така че при нас този вариант отпада. За личното посрещане нямам наблюдения, но ние сме наели координатор, който ще поеме гостите.
« Последна редакция: януари 17, 2012, 16:54:18 от sunset » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 17, 2012, 16:53:33 »

Просто от хора присъствали на такива посрещания съм чувала, че го приемат като "дай подаръка и влизай". Това е лично мое мнение не го напрапвам, но според мен да седиш час да поздравяваш всички си е много време на крак /пък и аз имам проблеми с кръста/
Ето че за sunset организацията е идеална но по мой план не се връзва.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: януари 17, 2012, 19:02:23 »

Просто от хора присъствали на такива посрещания съм чувала, че го приемат като "дай подаръка и влизай". Това е лично мое мнение не го напрапвам, но според мен да седиш час да поздравяваш всички си е много време на крак /пък и аз имам проблеми с кръста/
Ето че за sunset организацията е идеална но по мой план не се връзва.
Това има и положителна страна. Хората не се чудят къде да сложат букетите и подаръците,които носят,а обикновено ги слагат по земята долу до масите,защото в повечето р-ти няма помощни маси или са заети с друго.  good А колкото до времето за поздрави и в другия случай,когато вие минавате по масите да ги поздравите пак се губи същото време.  good В крайна сметка както и да го направите все е добре. Това си е вашия ден и нещата трябва да се случват според вашите желания и виждания.  smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: януари 17, 2012, 19:35:06 »

Така е само че при нас няма да има букети/просто ще помоля да не купуват/ а относно подаръците искрено се надявам повечето гости да подарят пари. Bravo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: януари 17, 2012, 20:05:16 »

Така е само че при нас няма да има букети/просто ще помоля да не купуват/ а относно подаръците искрено се надявам повечето гости да подарят пари. Bravo
Е това вече ще е най-добрия вариант!  Bravo  smile Колкото искат да донесат те не заемат много място.
Активен
tedi1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #339 -: януари 18, 2012, 10:41:54 »

Здравейте момичета , предстои ни сватба през Септември 2012 и сме се спрели на Комплекс "Рачич" моля ако някой  има впечатление оттам да сподели.Благодаря smile
Активен
djinadin
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #340 -: януари 19, 2012, 17:49:41 »

Здравейте, момичета, и от мен smile Искам да попитам някой има ли наблюдение върху работата на DJ Цеко /Цветан Василев/? Не мога да намеря никакви отзиви по форумите за работата му.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 19, 2012, 20:23:21 »

Здравейте момичета , предстои ни сватба през Септември 2012 и сме се спрели на Комплекс "Рачич" моля ако някой  има впечатление оттам да сподели.Благодаря smile

малко по-назад в темата беше обсъден. Можеш да прочетеш  give_rose
Активен
tedi1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #342 -: януари 20, 2012, 10:05:11 »

Благодаря,  tsvet_3 danceg
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 20, 2012, 17:41:05 »

Я да попитам и тук smile.
Имате ли идея къде мога да намеря физелин на едро?
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #344 -: януари 21, 2012, 09:28:18 »

doragenova , проверявала ли си в Ракхива? Аз лично ги харесвам. Ето и сайта:
http://rakhiva.com/bg/
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines