Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:27:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175727 пъти)
 
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #285 -: януари 17, 2012, 13:02:15 »

Олеееее ,момичета предложете ресторант за около 120 души  star star star star star Весе изпадам в нервна криза ,че не мога да си харесам,иска ми се някакъв,който не е с ангажиране на цветовете ,както примерно е Лайпциг,много е красиво,но..........лилав  blush blush blush blush Гледах за ресторант Филипополис,но няма никаква информация за него,дори няма как изглежда,някоя да е била там  scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 17, 2012, 13:45:22 »

Олеееее ,момичета предложете ресторант за около 120 души  star star star star star Весе изпадам в нервна криза ,че не мога да си харесам,иска ми се някакъв,който не е с ангажиране на цветовете ,както примерно е Лайпциг,много е красиво,но..........лилав  blush blush blush blush Гледах за ресторант Филипополис,но няма никаква информация за него,дори няма как изглежда,някоя да е била там  scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head

Нашата сватба ще около 120-130 души и ще е в Санкт Петербург. Освен основния ресторант има и друг, бизнес ресторантът. Струва ми се, че вторият ще дойде малко тесен за тази бройка гости. Друг вариант, за който се сещам е Марица, но не знам как стоят нещата с украсата. Била съм на сватба там и ми хареса. Лошото е, че покрай тези строежи гледката не е хубава, а и развалиха красивата градина.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 17, 2012, 13:50:53 »

Олеееее ,момичета предложете ресторант за около 120 души  star star star star star Весе изпадам в нервна криза ,че не мога да си харесам,иска ми се някакъв,който не е с ангажиране на цветовете ,както примерно е Лайпциг,много е красиво,но..........лилав  blush blush blush blush Гледах за ресторант Филипополис,но няма никаква информация за него,дори няма как изглежда,някоя да е била там  scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head
Аз бях на банкет във Фимипополис - ресторанта е голям, но не останах впечатлена от храната. Освен това на мен лично не ми допадно особенно обстановката/от към големи колони е по-зле и от Империал/, тавана е грозен, но все пак имаше празнично настроение. Масата на младоженците е добре украсена и ресторанта не е ангажиращ със цвят.
Аз лично не бих си направила сватбата там, ако имам друг избор.
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 17, 2012, 14:04:07 »

Олеееее ,момичета предложете ресторант за около 120 души  star star star star star Весе изпадам в нервна криза ,че не мога да си харесам,иска ми се някакъв,който не е с ангажиране на цветовете ,както примерно е Лайпциг,много е красиво,но..........лилав  blush blush blush blush Гледах за ресторант Филипополис,но няма никаква информация за него,дори няма как изглежда,някоя да е била там  scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head
Филипополис,който е на SPS хотела в началото на Тракия или този,който е на Брезовско шосе? Тоза в Тракия е ужасен. Вътре от старите комунистически ресторанти в дърво и всичко бордо. Много колони и много отделни стоички. А този на Брезовска е малък. Била съм само веднъж да обядваме там,но то е много малко. Видях,че са писали за Градина Марково и Аква Ленд-лятото ходим на плажа там и храната е много вкусна в ресторанта. Аз лично съжалявам,че не направихме нашата сватба в градина Марково.  smile danceg
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #289 -: януари 17, 2012, 14:08:55 »

А за Марица аз мога само лоши впечатления да изкажа, ние като гледахме за ресторант се потресохме, щом не искаш да се обвързваш с цветове и Марица отпада, там е червено и черно,мн наситени, мн кичозни и едни златни елементи...да кажем,че това е субективно и само на нас не ни е допаднало, но управителката беше скандална,едно че половината неща не може да си внесеш, друго,че на въпроса за украсата ме изгледа и каза "че той ресторантът е достатъчно красив" и накрая знам,че след 12 почва да ви гони, много неприятна жена, винаги така съм си представяла държателките на публичен дом, но пак казвам, може да не сме я улучили в настроение.
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #290 -: януари 17, 2012, 14:09:59 »

Мерсиииииииии момичета  give_rose give_rose give_rose give_rose за Санк Петербург си мислях,но пък ми се вижда голям ,бях насватба там за 200 души беше ок ,но ме е страх за 100 да не седи празно иначе е много хубаво,става въпрос за този на СПС ,ясно отпада  NO NO NO Мфффффффффффф ще мисля значи ощеееееее ,но май лека полека трябва да се хвана и да почна да обикалям ,че така с допитване без гледане няма да стане  pardon pardon pardon pardon pardon
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #291 -: януари 17, 2012, 14:13:29 »

хаха ivon_ Ти пак леко се изказваш ,за тази управителка чух къде къде по-лоши неща за нея ахаха да знам за червеното и черното и на мен не ми допада  witch witch witch Тя управителката до колкото знам искала и да е водеща на сватбите  crazy crazy crazy и да след 12 часа гонят ,какво като искаш да си платиш на нея пък и се спи  blum blum blum Мислих си за Петър Първи в стария град ,ама и там ми нещо ангажиращо откъм цветове,абе то май няма ресторант без цвят  pardon pardon pardon ама поне да е по-неангажиращ  pleasantry pleasantry pleasantry Мерси за помощта  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 17, 2012, 14:19:09 »

leona, Петър I е много хубав ресторант. На моя приятелка сестра й си направи сватбата там. Цялата украса, включително на младоженската маса с лампички, драперии и т.н. беше от ресторанта. За тези неща не са плащали нищо допълнително. Лошото е, че ресторантът е малък за 120 души. Мислила ли си за Тримонциум?
« Последна редакция: януари 17, 2012, 14:59:20 от sunset » Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #293 -: януари 17, 2012, 14:22:24 »

sunset 120 и ми е ИДЕАЛНООООООО  danceg danceg danceg danceg danceg danceg щом казваш,ще ида да го проверя,а знаеш ли как седят нещата с кувертите и какво може да се внася и какво не blush blush blush blush blush Мерси предварително  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 17, 2012, 14:26:27 »

leona, за кой от двата ресторанта питаш? Извинявай, нещо не можах да разбера. give_rose Аз за Петър I написах, че е тесен за толкова хора. За Тримонциум мога да ти дам информацията, която на нас дадоха миналата година, когато разговаряхме за нашата сватба.
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 17, 2012, 14:26:32 »

Нашите кумаве ни предлагаха Петър1,но за мен този ресторант е повече от кичозен. Да не говорим,че самия ресторант е като на залички. Едните столове в тъмно сини калъфи,другите в нещо като мръсно бяло,а третите в нещо като бордо. Просто нямам думи.  sad Oh my ... А за 120човека ми се вижда страшно тясно. Но пък Пълдин е точно до него и е много хубав ресторант. Но не знам дали събира толкова хора.  good За Марица изобщо няма да коментирам. Там е направо депресиращо.  tazran
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 17, 2012, 14:31:44 »

eli_belii, те имат различни цветове калъфи. Едните са сини, другите са бели, третите са бордо. Каквито си изберат бъдещите младоженци, такива слагат.
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #297 -: януари 17, 2012, 14:32:39 »

eli_belii  cray cray cray cray Пълдин май е доста под 100 мен ми трябват за около 120  cray cray cray оф то така всеки има различно мнение  blum blum blum калъфките са най-малкия дерт може би ,защото подлежат на смяна ,но става доста ангажиращо така .............ще хвана  witch witch witch witch и ще разгледаме с кумата ми един по един ,че явно тва му е цаката  pardon pardon pardon pardon pardon
Активен
Aniloap
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #298 -: януари 17, 2012, 14:45:41 »

Калъфите се сменят разбира се.От ресторанта се води,че подаряват чисто бели калъфи и покривки.Ако искаш да има панделка на столчетата струва по 1лв за всеки.
Кувертите зависят от менюто,което избереш.Нашите са 34лв + 10% затова,че ще внесем алкохол стават около 37лв.
Може да се внесат ядки.торта и плодове.
Безплатни живи цветя по масите-няма такова нещо или поне на мен не са ми казали.За лампички също,но пък лампички по булч.маса определено не искам.
Капациета го водят 125ч,но според мен за 90 най-много 100ч е подходящ.
И аз се чудих дали не е много кичозен,но в крайна сметка ще бъда много скормна в украсата.
Влюбихме се в ресторанта,не сме гледали дори друг и го запазихме.Но при нас и има и дръг фактор-сантиментален,свързан със Стария град и нямаше много много какво да му мислим.
Информацията е прясна запзих преди няколко дни!Днес ми пратиха офертата по мейла.  good
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 17, 2012, 14:45:55 »

eli_belii, те имат различни цветове калъфи. Едните са сини, другите са бели, третите са бордо. Каквито си изберат бъдещите младоженци, такива слагат.
Не знаех.  smile Аз съм била само един път на нашия кум на рожден ден и вътре беше с три вида цвят на столовете. Но за сватба сигурно ги правят еднакви.  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines