Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:14:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175890 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: декември 01, 2011, 21:27:55 »

Marti, въпросът не е кога аз съм отишла да си взема видеото, а кога то е било готово. Това са две различни неща, а това, че аз съм имала ангажименти и съм отишла по-късно, за да ми се издаде сватбата си е мой проблем. Във форума, писах впечатления, тогава, когато изгледах цялото видео, защото тук се цени, нещо, което изпробвано, гледано и т.н. Димитров се вмести в срока и нямам никакви забележки към него. Ако съм имала, определено щеше да се разбере, аз не съм от хората, които оставят нещата така! Може би и защото бях с много изисквания, нямах проблем по отношение на екипа, занимавал се със сватбата ми във всяко едно отношение! Затова изисквайте и отстоявайте принципите и вижданията си! На posum не ми се искаше да отговоря, защото излизаме  Offtopic, но точно като адвокат ти ги казах нещата, такива, каквито са се случили пред мен и това, което аз видях. Не виждам да си противореча някъде в мненията си. В крайна сметка стана ясно, че все пак и преди 5 месеца е имало видео, просто е имало забележки от твоя страна и затова е върнато за оправяне, а не че 5 месеца не са ти издали изобщо продукта- това са две различни неща! Наистина на всеки може да се случи и не е приятно.
Радвам се, че всичко се е оправило и е както трябва  good
Активен
JoroStavrev
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #151 -: декември 01, 2011, 21:48:00 »

Zdraveite i ot men.Za parvi pat vlizam v tozi forum,che dori si pravq i registraciq.Tova e parvata mi publikaciq i poslednata.Prosto se ubejdavam 4e tova e sait v koito se vartqt razni intrigi ot "kolegi nacherneni i prochie..."  blum
citiraiki edna pesen na Upsurt mislq 4e se se6tate za prodaljenieto  give_rose "...podbrani P****i"
Ta taka,da si doidem i na temata:
Vijdam 4e ima dosta komentari otnosno vaprosnoto video koeto prerastna v glavozamaivasht debat zamesvaiki
lichnosti nqmashti nishto obshto s temata.
Ima nqkoi neshta koito trqbva da se izqsnqt:
Otnosno videoto - be6e gotovo savsem na vreme i savsem na nivo,pri koeto be6e varnato ot mladojencite,
poneje me pomoliha da im dobavq nqkoi momenti koito ne vlizaha v ugovorenoto vremetraene na krainiq produkt,
kazano na kratko za da ne zvucha raztochitelno se poluchava che ot dobra volq tragvat loshi prikazki po moi adres i ne samo,no tova shte komentiram po kasno.Pravih cqlosten montaj nanovo za da dobavq vaprosnite momenti,podarih im dopalnitelno vreme v krainiq produkt koeto po-princip se zaplashta,podarih im treiler nqkolko kopiq,sled kato pri vtoriq komplekt imashe mesta na koito zasi4ashe,izvinih se za koeto,no izvinqvaite mnogo i moite lichni uvajeniq kam vas,no zapisah 200 Diska,kato pri vseki sledvash kraen produkt mladojencite se se6taha 4e iskali o6te ne6to i o6te ne6to i o6te ne6to i o6te i o6te..... i vapreki tova im kazah nqma problem vajnoto e klientat da ostane dovolen...
« Последна редакция: декември 05, 2011, 20:59:28 от Teo » Активен
JoroStavrev
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #152 -: декември 01, 2011, 21:56:16 »

...i da prodalja:
Do sega ne sam imal nedovolni klienti ili po tochno opredelenie e po-skoro "TAkiva Klienti"
Vse pak,znaete 4e napravata na edna svatba otnema vreme,az otdelih stra6no mnogo za da zadovolq nujdite im.
Poradi tazi pri4ina im se bave6e videoto,da ne govorim 4e sam prekaral dosta no6ti za da kompensiram,natrupan material za montirane,samo zashtoto otdelqm vreme na tqh za da ostanat dovolni.
Izvinqvaite,no kak vi se struva tova,da si gotov s videoto da se obadi6 za da si go vzemat,ve4e napechatano i da ti kajat 4e se setili,4e imalo moment na darqvaneto v koito nqkoi na nqkoi podarqval ne6to si i jelaeli da se izreje...
i vsi4ko nanovo smile ili kashtata zashto v deistvitelnost bila zelena,a v kadar imalo i sinio zeleni ottenaci kadeto slanceto e hvarlilo sqnka, ili zashto nebeto ne bilo tolkova sinio kolkoto e v deistvitelnost ili zashto zad prozoreca e bqlo ami ne se vijda otvan (kontrajur za kompetentnite hora s fotografski i video poznaniq:) ) i taka... prosto iskam da uto4nim ne6tata pokrai vaprosnoto 5 mesechno video s 200kopiq.Poglednete rabotata mi nqkade,nqma da konkretiziram,predpolagam che ste se svede do reklama,no vi6te i 6te se ubedite 4e problemat savsem ne idva ot lo6o video...na puk na razni kompleksari,intrigi kolegi i pro4ie...rabotata na Studio 1 e dosta ka4estvena tarpqshta minimalna konkurenciq Wink
Активен
JoroStavrev
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #153 -: декември 01, 2011, 22:06:21 »

A posleden post i prikliuchvam nadqvam se da prikliu4im i temata,zashtoto e izlishno natovarvashta,tova vse pak e sait v koito trqbva da se obsajdat savsem po-dobri ne6ta lol
Mnogo mi e interesno,zashto se namesva imeto na kolegata mi Dimitar Dimitrov v tozi spor,kato toi nqma ni6to ob6to s tazi svatba??? Angajimentat e poet ot men,sledovatelno kritikite trqbva da sa otpraveni kam men,
bilo to bezpo4veni ili s dadena pri4ina!Kraino nepriqtno mi e kak se zavartat za poreden pat razni intrigi i prochie.
Za tezi koito neznaqt moga da poqsnq 4e Dimitar Dimitrov nqma ni6to ob6to s tazi "ne jelaq da se citiram" svatba
i ne e pravilno da se spomenava imeto mu v takav debat!
I taka draga mi oPosum,utre ela za da si poluchi6 za poreden pat videoto  give_rose i silno se nadqvam da nqma otnovo "samo o6te ne6to se setihme" zashtoto podoben tip otno6enie sveden do moqta otzivchivost da vi ugodq po vsevazmojen nachin s prerabotki,kopiq podark dopalnitelni klipove i pro4ie silno me naskarbqva!
                                                                         
                                                                         Moite ogromni pochitaniq kam skapite mladojenci,kakto
                                                                          i kam tozi krasiv sait za badeshti mladojenci!
                                                                         Tova bqha moite parvi tri posta i kakto spomenah
                                                                          po gore - POSLEDNI!!!
                                                                                                                 
                                                                         S Uvajenie :  Joro Stavrev  give_rose
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #154 -: декември 01, 2011, 22:19:02 »

 Колега, поздравявам ви, че събрахте смелост и се регистрирахте и внесохте яснота по възникналия "казус". Нека този пост да не е последен в този форум. Форумът има нужда от хора като вас - честни и откровени.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 01, 2011, 22:32:55 »

За пръв път ще подкрепя Pachoran за поста му! Мисля, че за всички стана ясно какво точно се е случило и в крайна сметка булката ще си получи видеото и ще е доволна! Жоро наистина не трябва да спира да пише тук, така, както направи Димитър, защото в този форум влизат много малко професионалисти и то от Пловдив!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #156 -: декември 01, 2011, 23:28:15 »

В последната страница избихте рибата, четох, четох, така и не разбрах групата от Пловдив злепоставят ли се един друг или за какво иде реч и какво е въобще упражнението. А след трите поста на латиница и подигравката с труда на братята Кирил и Методии, просто нямам думи. Добре е, че набеденият се е защитил, да беше си задал въпроса, колко ще хора ще прочетат шльокавицата. Отделен въпрос е, че не е прочел правилата на форума, защото ако ги беше прочел, намаше тези 3 поста да изглеждат така. Интересно е на мен какво ми дреме от цялата ситуация.Нищо, просто се възмущавам на чудесните взаимоотношения между колеги. Наскоро се върнах от чужбина и отново установих , че в това отношение сме абсолютни лидери в световен мащаб. Offtopic
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #157 -: декември 01, 2011, 23:48:00 »

 :offtopic:Колега Жоро, с мъка, но все пак си направих труда да ти прочета внимателно 3-те поста. Изводът ми е категоричен. Не защитавам клиента ти, но за цялата ситуация  си си виновен сам. Защо ли, мисля че знаеш отговора. Какво значи 200 копия и после отново се сещат, че нещо било пропуснато.Това да не е концерт пожелание? Затова си трябва договор с ясни права и задължения. Тогава ще е ясно какво е платено и за какво не е платено.За какво се плаща допълнително, какво е рекламация и какво е прищявка. Това е от полза както за клиента , така и за отсрещната страна.
Активен
Natito
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #158 -: декември 02, 2011, 01:00:52 »

 smile Със тези коментари получих отговор защо не трябва да наемам Студио едно ,още повече че трейлърите за които говорите и гледам като реклами не са нищо впечатляващо и в повечето случаи си причат ако може да видиш нещо де.Благодаря за горните коментари  smile продължавам да си търся фото и видео но ще отбягвам Пловдивските хит екипи споменавани тука през тема от явно прiвърженици с нереален поглед върху нещата.За това попитах за по реалните фотографи....
« Последна редакция: декември 02, 2011, 10:58:57 от Natito » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 02, 2011, 10:05:02 »

Аз пък мисля, че сте прекалено критични към Жоро Ставрев, в крайна сметка, момчето е написало, че влиза за първи и последен път в този форум и то единствено, за да внесе яснота. Нормално е, да не тръгне да чете правила и т.н. Не мисля, че е чак такава болка за умиране, а и не е първият, който не знае и пише на латиница. Deliysky, теб хем не те засяга, хем отново си компетентен. Мисля, че с поста на posum (който изобщо не и прави чест) се хвърли съмнение върху студио, от което има много доволни клиенти, включително и аз. И то само, защото е връщала по 100 пъти видеото, заради някакви прищевки. Добре, че Жоро се включи, та да разясни точно какво се е случило, защото от нейния пост стана ясно, че едва ли не е нямала готово видео цели 5 месеца. Впоследствие се оказа, че това не е така, но тя не се извини за неточното изразяване, което рефлектира върху името на този човек. Отгоре на всичкото едва ли има студио, което по такъв начин да се отнася към клиентите си, толкова много обработвания и връщания само, за да са доволни клиентите.
Когато аз реших да наема студиото и по-конкретно другия оператор Димитров, проучих нещата и говорих с много булки, на които им бяха снимали сватбите- нямаше една недоволна от качество или от неспазен срок. Сега и аз се причислявам към тези момичета, защото това, което те сътвориха за мен е един невероятен филм, който всички гледахме със затаен дъх! Жалко, че няма как да си кача цялата сватба, за да се види smile и още нещо, относно допълнителните часове- ние имахме надвишаване с около 2 часа, но бяхме уточнили всичко с оператора и естествено си ги доплатихме, никога не сме правили проблем, защото това е нормално, така, както се доплаща и на ресторанта и на ди джея, ако се остава след предварително уговореното време.
Активен
0xff
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #160 -: декември 02, 2011, 11:10:40 »

Сега какво излиза? Когато клиентите са доволни, причината е в самото студио и целия екип в него, но когато са недоволни, то само конкретен човек носи отговрност и Димитър Димитров не трябва да бъде обвиняван за това? Когато си купите телевизор от техномагазин не търсите гаранционно обслужване от касиера, а от самия магазин, защото цялата фирма носи отговорност. Връщала 100 пъти видеото е мнението на едната страна, което обаче не гарантира достоверност, пък и вие няма ли да върнете видеото, ако на него има монтирано хоро вместо хубав момент, свързан с най-близките ви? Глупаво звучи и твърдението, че щом една фирма имала много доволни клиенти, значи е невъзможно да има недоволни, даже с натрупването на работа се увеличава шанса да се срещнат такива.
По отношение на трите поста на г-н Ставрев - какво ниво на грамотност!  Никога не съм имал против този човек и работата му, но отношението към клиента сякаш е едър добитък не му прави никак чест. А пък за трейлърите и очевидно редкия случай да ги дадеш безплатно на клиента направо ме срази - че той заради кого ги прави? Явно, че не се работи толкова за клиента, колкото само за личната изгода. Ясно е и вече, защо въпросната дама се е върнала толкова пъти при тях. Първата грешка на повечето хора, развиващи бизнес в България е че бързо се самозабравят. Жалко.
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #161 -: декември 02, 2011, 11:56:13 »

Natito, Оxff, Lawyer,;
На мен оператора Димитър Димитров от това студио ми беше писал преди лично съобщение тук по форума и ми предлагаше услугите си. good После като питах за цените на видео и фото в форума той се включи по темата, държа се нагло и показа мания за величие,  също като неговия колега, който виждате как се отнася към клиентите си. Аз също още тогава гледах въпросните трейлъри в сайта на студиото и честно да ви кажа, нищо не можах да разбера.... и освен това всичките ми се сториха еднакви.  sad
Нямам нищо против него, но не ни заблуждавайте, че те са най-добрите в Пловдив търпящи минимална конкуренция. Има много по-добри в Пловдив. good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 02, 2011, 12:59:53 »

Всеки си има мнение mimi, но в крайна сметка ти не си ползвала техните услуги, така, че мисля е по-добре да говорят хора, които са го правили. Естествено, че има и други добри оператори, никой не го оспорва, просто разговора се завъртя около тях, защото posum го започна. Аз се намесих, защото също съм ползвала услугите и съм на коренно различно мнение от нейното. Мисля, че излязохме много извън темата и е по-добре вече да пишат хора, които наистина са запознати лично с проблема или са ползвали услугите на това или друго студио. В този сайт все повече пишат хора, които не просто изразяват мнение, ами критикуват, обиждат и прочие... особено oxff и още двама трима, които като им прочетох всичките мнения досега във форума, освен да се нахвърлят върху колегите си нищо друго не правят. Чест прави на повечето оператори и фотографи, че не влизат в този форум или ако са го правили са спрели, защото толкова помия се излива от някакви странични непознати субекти, че просто нямам думи. Ако и мен ме оценя някой, който не ми е клиент и не е запознат с работата ми... не знам, мисля, че не е правилно!
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: декември 02, 2011, 16:04:44 »

Момичета и момчета smile Предлагам наистина вече да сменим темата, защото има хора, които изобщо не се вълнуват от този глупав спор и завист към определени професионалисти на които може би изобщо не сте изгледали един цял пълен продукт, (или цяла сватба) за да си позволявате да критикувате и давате оценки. Димитър Димитров беше нашия видеооператор и останахме много доволни от него. Всичко беше спазено и изпълнено така, както се бяхме договорили на предварителните срещи. Две мои приятелки също ангажираха него за сватбите си догодина. Конкуренция винаги е имало и винаги ще има във всеки един бизнес сред нас, но завистта и злобата към хората са много лоши неща. Вярно, че всички ние сме различни и изразяваме чувствата, емоциите си по различни начини, но въпреки това сме хора и е редно да се уважаваме и си помагаме с каквото можем. Този форум е точно за това създаден и ние трябва да се съобразяваме smile Нека да се запази добрия, както правят хората по всички останали форуми. smile Весело посрещане на Коледните и Новогодишни празници на всички.  smile smile smile smile smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: декември 02, 2011, 21:17:37 »

Хайде да сложим точка на спора.
Днес се видяхме с Жоро и Димитър. С Жоро се разбрахме, уточнихме се. Не съм връщала видеото 100 пъти, защото сме се присещали за едно или друго (искахме си точно 2 момента, които бяха важни за нас), а 3, като първите 2 беше, защото насичаха, а 3-я, защото не сме се били доразбрали.
Разделихме се като приятели и си пожелахме пак да се срещаме по хубави поводи.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines