Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:35:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175816 пъти)
 
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 17, 2011, 23:52:57 »

Malia, smile Интересни и много хубави сватбени покани има в сайта на Ателие Виолет. На мен лично много ми харесват smile
Активен
Natito
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #106 -: ноември 18, 2011, 11:02:12 »

Понеже са заключили темата за фотографи,моля кажете ми мнения за следните ако сте ползвали услугите- фото-Иван Банчев ,Минко Михайлов,Георги Вачев,Николай Попов,Борислав Чепишев, студио Дит и видео-Тодор Стайков,Видеозани,студио Видеоклип,Жоро Ставрев,Александър Маринов-моля пишете мнения за работата на тези  хора,благодаря предварително.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #107 -: ноември 18, 2011, 11:15:31 »

Понеже са заключили темата за фотографи,моля кажете ми мнения за следните ако сте ползвали услугите- фото-Иван Банчев ,Минко Михайлов,Георги Вачев,Николай Попов,Борислав Чепишев, студио Дит и видео-Тодор Стайков,Видеозани,студио Видеоклип,Жоро Ставрев,Александър Маринов-моля пишете мнения за работата на тези  хора,благодаря предварително.
Всички, които си изброила са много добри, но за мен Александър Маринов (видео) и Димитър Яков (фотограф) са изключителни....  smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 18, 2011, 11:24:12 »

За моята сватба аз запазих студио Дит гледала съм техни снимки и видео- много ми харесаха. Освен това ти дават и съвети по организацията и са в голяма помощ. Ако сватбата ти е пролетна обаче вече може и да нямат свободни дати!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #109 -: ноември 18, 2011, 11:40:06 »

Natito, нашият фотограф беше Минко Михайлов, споделила съм впечатления няколко страници назад в темата. Прочети я цялата, това са най-дискутираните имена и ще видиш много отзиви.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 18, 2011, 11:47:41 »

Ние бяхме с фотографа Иван Банчев и видео: Мецофорте Видео-Тодор Стойков! И от снимките и сватбения албум и видеото сме много доволни. smile Изключително големи професионалисти и супер готини като хора smile Винаги ги препоръчвам и гарантирам за всеки от тях. Мои познати, които са ползвали услугите им също са супер доволни от Иван Банчев и Мецофорте. Успех в избора smile 
Активен
Detelina_85
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #111 -: ноември 18, 2011, 13:03:21 »

здравейте! ние сменихме датата че се падаха пости...всички бяха свободни освен диджей Алекси..кажете някой друг,който не се лигави като води и пуска каквато музика искате...мерси предварително!
ето един сайт с доста покани :
http://takrida.com/svatbeni-pokani
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: ноември 18, 2011, 13:12:01 »

здравейте! ние сменихме датата че се падаха пости...всички бяха свободни освен диджей Алекси..кажете някой друг,който не се лигави като води и пуска каквато музика искате...мерси предварително!
ето един сайт с доста покани :
http://takrida.com/svatbeni-pokani
Дж - Дидо,Миро, Дими,Цецо Топалов  good
Активен
eliivanovaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Ленчи-Бенчи


« Отговор #113 -: ноември 18, 2011, 13:16:41 »

Понеже са заключили темата за фотографи,моля кажете ми мнения за следните ако сте ползвали услугите- фото-Иван Банчев ,Минко Михайлов,Георги Вачев,Николай Попов,Борислав Чепишев, студио Дит и видео-Тодор Стайков,Видеозани,студио Видеоклип,Жоро Ставрев,Александър Маринов-моля пишете мнения за работата на тези  хора,благодаря предварително.
За нашата сватба се спряхме на ВИДЕО ЗАНИ. От доста места са много доволни от тях и ни ги препоръчаха. Аз също съм присъствала на сватба която снимаха ВИДЕО ЗАНИ smile Гледахме техни клипове в сайта им и наистина всички са различни и интересни. Техните клипчета най-много ни харесаха от всички останали,които гледахме по другите сайтове. smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 18, 2011, 13:23:57 »

Дж - Дидо,Миро, Дими,Цецо Топалов  good
При нас ще е ДЖ Миро....дано да е толкова добър колкото казват!
Активен
Detelina_85
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #115 -: ноември 18, 2011, 15:02:26 »

благодаря за бързите отговори..трябва да се срещнем с няколко и да решим..  good
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #116 -: ноември 19, 2011, 02:12:08 »

Ние също сме с DJ Миро. Доста сериозен ми изглежда на мен, два пъти до сега сме говорили с него, иначе ни го препоръчаха хора, които се занимават със организирането на сватби професионално. Отзиви от първа ръка ще мога да дам след септември.
За фотото и видеото вече зависи мнооого кои какви очаквания има точно, и разбира се колко е готов да вложи. За мен лично за тези неща компромисът е немислим, затова ще бъдем с Митко Яков и Сашо Маринов. Достатъчно техни неща съм видяла и силно вярвам в смисъла на тази инвестиция. Иначе Борислав Чепишев и Георги Вачев - също само добри думи за тях.
Една моя позната за сватбата си имаше 2 ма фотографи, и двамата много добри. Накрая като гледаш снимките винаги разбираш коя на кого е - не че има лоши, просто всеки си е с уникалния почерк. smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 19, 2011, 11:49:42 »

На последната сватба, на която бях, диджей беше Дидо. Хареса ми много, а доколкото разбрах от булката, те със съпруга й също са останали доволни.
 Ние ще сме с dj Алекси. За фотото и видеото подкрепям изцяло мнението на abrakadabra. Аз също смятам, че Маринов и Яков са едни от най- добрите.
« Последна редакция: ноември 19, 2011, 13:59:36 от sunset » Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #118 -: ноември 19, 2011, 12:39:51 »

Аз съм присъствала на две сватби на които DJ-ят беше DJ Миро (от DJ Миро и Дидо).(този, който има снимка и реклама по автобусите на градския транспорт). Не ми хареса как води сватбите и беше едно и също и на двете сватби.
А това, че на мен DJ Миро не ми е харесал как води сватбите, не значи че на вас,  или на тези които са го избрали няма да им хареса. Просто моето лично мнение което си изградих за него е съвсем обикновен и нормален DJ, който естествено няма да ви развали празника,но със сигурност има и по-добри. 
За Димитър Яков и Александър Маринов непрекъснато чета и слушам само суперлативи и те са заслужени.Наистина са невероятни!
Георги Вачев също е много добър!
Естествено има и още други, които се пропускат може би умишлено smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #119 -: ноември 20, 2011, 11:19:44 »

И по мое скромно мнение, ДЖ Миро и Дидо са малко по-прехвалени от колкото трябва.  nea Мисля, че начинът им на водене е като "по калъп". Малко им е височко самочувствието, за мен без покритие. Това, че се рекламират не ги прави непременно добри в работата им.  NO
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines