Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:30:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175752 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 09, 2011, 23:07:12 »

Споделям мнението на Нина Стил, конкретно за Алекси, защото познавам само него. Моето мнение е дадено не само като човек, на който той е водил сватбата, но и като такъв, който е впечатлен от него като личност. Казвам го с ръка на сърцето! Това е човекът, който може би 100 пъти ме попита дали всичко, което е направил е ок, дали сме доволни, извиняваше се ако има нещо, а то всичко беше повече от прекрасно. Но той си е такъв- скромен и според мен не осъзнава колко потенциал има в него.
Mimi, нямам идея как можеш да коментираш хора, които първо не познаваш лично и второ нямаш наблюдение върху работата им. Айде ако си ги виждала как водят сватба и не ти е харесало, ок, всеки си има мнение, но да коментираш черти от характера на даден човек, без да го познаваш лично е просто най-малкото неетично!
Призовавам тук наистина да се коментира професионализма и работата на хората, свързани по някакъв начин със сватбата, а не техни лични качества- второто на никой не е от полза!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #76 -: ноември 10, 2011, 11:03:26 »

Аз също се присъединявам към мнението на Нина. Давам оценка за DJ Dido от първа ръка - той беше нашият диджей, след сватбата идваха гостите, за да ни поздравяват за "страхотния професионалист", както го нарекоха, дансингът беше пълен през цялото време, водеше ритуалите много премерено - емоционално, без да е лигаво. По време на цялата ни комуникация преди и по време на сватбата показа единствено желание да превърне празника ни в наистина нещо вълнуващо и да ни улесни по всички възможни начини, даваше съвети, без да си налага мнението и ако втори път правя сватба, отново него бих избрала.
С потребителката Мими съм съгласна единствено за диджея на Воденицата - наистина е добър единствено за сватби, които биха заложили предимно на чалгата, без да давам мнението си дали това е добре или зле.
Така и така съм се разписала, нека споделя и мнението си за фотографа ни Минко Михайлов - получихме си снимките преди седмица, човекът много се е постарал, великолепна фотосесия и репортажни снимки. Един колега сподели - "Разбирам защо струва толкова пари сватбения фотограф!" Мисля, че същата Мими преди беше изказала негативно мнение за него - отново я опровергавам. Не съм склонна да публикувам наши снимки в интернет пространството, но ако някой желае наистина да разгледа работата му, нека надникне във фейсбук профила му - има личен, и фирмен - има достатъчно сватбени албуми там, вероятно и нашия ще го качи.
Не пиша много след сватбата, но ви следя и ако някой има въпроси, винаги ще помагам smile
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 10, 2011, 14:03:48 »

Момичета да ви попитам ние искаме гражданският брак да е в гражданското в Стария град (Пълдин мисля се водеше) За записването там ли трябва да се отиде или може и на Съединение?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #78 -: ноември 10, 2011, 14:10:51 »

Задължително на "Съединение" трябва да отидете.
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 10, 2011, 16:36:26 »

Аз ще изчакам с гражданското.Нали сме с изнесен ритуал в Екзотик.Те са към община Родопи и няма такъв наплив от сватби.Все ще има свободни да ни оженят :)А и все още се лутам с часовете по организацията.
Активен
Detelina_85
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #80 -: ноември 10, 2011, 17:14:59 »

здравейте и от мен ! и ние ще сме към община Родопи, ама ще изчакаме още малко..притеснява ме обаче църквата..днес ходих до една в квартала и ми казаха че 16.06 се пада в някакви петрови пости ама не ми се стори много уверена жената..да ви питам ако нещо знаете по въпроса..или да питам в друга църква? или направо да сменяме датата? какво ще ме посъветвате?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #81 -: ноември 10, 2011, 17:28:23 »

Сменяй, ако е по време на пости ще ти откажат да те венчаят. Те почват от черешовата задушница и до 29 юни са. 16.06 е със сигурност по време на постите догодина, мисля че още на 11.06 почват.

Другите летни пости са богородичните, те са до 15.08, не знам кога почват.
« Последна редакция: ноември 10, 2011, 19:37:29 от kiwi » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #82 -: ноември 10, 2011, 18:24:40 »

Нашите кумци имаха същия проблем - датата на сватбата им се падаше по време на Петровите пости. Венчавките не са позволени тогава, но в една църква се съгласиха да престъпят забраната. Няма да коментирам редно ли е или не, неведнъж се е ширила дискусия по темата, само споделям фактите. Ако прецените, че искате и вие да направите така, ще ти кажа и коя е църквата.
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #83 -: ноември 10, 2011, 23:54:25 »

Момичета от къде си взехте халките има ли някои с халки на сара-трейд
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #84 -: ноември 11, 2011, 01:27:52 »

Сменяй, ако е по време на пости ще ти откажат да те венчаят. Те почват от черешовата задушница и до 29 юни са. 16.06 е със сигурност по време на постите догодина, мисля че още на 11.06 почват.

Другите летни пости са богородичните, те са до 15.08, не знам кога почват.

Момичета, не знам редно или не, но през Юни в София, всички църкви женят на всички възможни дати, с изключение на една - тази на черешовата задушница. През великденските пости никой и никъде не прави изключение, през Богородичните, също не съм чувал за изключения, но през коледните пости  женят.Изисквали се някакви разрешения, има и дни в които не може, но има и достатъчно в които може. Но си проверявайте дните много внимателно, има и единични дни в който не се извършва свето венчание. Такъв един ден е например 28( дано не бъркам датата) август.
Активен
Detelina_85
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #85 -: ноември 11, 2011, 12:07:08 »

благодаря за бързите отговори! май ще се наложи наистина да сменяме датата, не бил някакъв строг пост, но пак не е  хубаво по време на пости да се прави църковен брак..трябва предварително да се гледат тези неща ама кой да ти знае..сега се почва звънене, дано да са свободни хората които ангажирах..най-вече ресторанта..стискайте палци !  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 11, 2011, 18:26:11 »

Аз ще изчакам с гражданското.Нали сме с изнесен ритуал в Екзотик.Те са към община Родопи и няма такъв наплив от сватби.Все ще има свободни да ни оженят :)А и все още се лутам с часовете по организацията.
Ние си запазихме часа месец и малко преди сватбата.
Активен
anekra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 13, 2011, 10:36:20 »

Момичета от къде си взехте халките има ли някои с халки на сара-трейд
Здрасти, ние миналия месец си взехме халките от там, доволни сме много. Ако имаш въпроси, пиши ми на лични good
Аз исках да ви питам момичета - някой ходил ли е в гражданското на Съединение, за да си запише час.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 13, 2011, 12:33:05 »

Ние си записахме дата и час. Носете само лични карти и 30 лв. Wink
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 13, 2011, 16:24:26 »

Да се похваля   girl_wink вече си запазихме ресторант Санкт Петербург за нашата сватба danceg  smile
« Последна редакция: ноември 13, 2011, 17:12:51 от JANET_1 » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines