Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:35:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dany_87 - 27.08.2011г.  (Прочетена 22621 пъти)
 
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 01, 2011, 09:02:53 »

Да сигурна съм че ТД ми позволява да си взема тези дни,но нз каква точно е процедуратаи лошото е черъководството ни е софия и няма кой да ми каже,как точно стои въпроса......
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #16 -: август 01, 2011, 09:42:35 »

Дани честита темичка и от мен, да я напълниш с много положителни емоции и да успеете да свърпите всичко по подготовката  Сватбаааа Party time
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: август 01, 2011, 17:26:11 »

Тогава напиши молба за отпуска, като точно споменеш датите, които ще ползваш и че ще изпратиш допълнително свидетелството, веднага щом го получиш.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 01, 2011, 17:58:54 »

Благодаря!!! smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 02, 2011, 06:52:58 »

Украсата за ресторанта е уговорена,мисля че ще стане невероятно,дано да е така де ...................
днес ще се чуем с DJ,да си уговорим среща за последните детайли и в събота отиваме в Асеновград за пазарене на дреболиите,още нямам чаши,жартиер,свещи за църкватаа доста голям списък съм написала  smile
а другата седмица мисля да отидем да правим изследванията,някой знае ли за колко време са готови
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #20 -: август 02, 2011, 09:26:20 »

Дани, изследванията стават много бързо. Ние не сме ги правили в Стара Загора, но по принцип доста бързо ги правят.
Радвам се за украсата и стискам палци всичко да стане както сте го говорили. Последно кой ще ви я прави?
Доста неща имаш за паразуване, пожелавам ти бързо да намерите всичко! smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 02, 2011, 18:27:32 »

Ами нали смених агенцията и сега ще е Стелина,надявам се всичко да стане така както сме го говорили,неискам изненади в последния момент,да доста неща ми останаха а с този мой 1 почивен ден,все съм в напрежение
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #22 -: август 02, 2011, 20:57:17 »

Като спомена цветовете на сватбата си помислих, че става въпрос точно за "Стелина", защото я имат тази цветова комбинация и наистина е много красиво. Ние точно това жълто използвахме и идеално се връзва с ресторанта lol
Ще се справиш, всичко ще е наред!  give_rose
С тортата какво става? Измислихте ли я?
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 03, 2011, 06:46:38 »

Не сме я измислили,утре вечер ще ходим до Куманови,а днес до няква Хавай да видим и тама.
Показаха ни и вашата украса наистина е невероятна..... Bravo
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 03, 2011, 08:32:55 »

Малко закъснях, но честита темичка и никакъв стрес до края на подготовката  give_rose
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #25 -: август 03, 2011, 09:21:41 »

Дани, радвам се, че ви е харесала украсата ни. На снимките, които дадох на Калина украсата не е съвсем завършена. Иначе с аранжировките по масите и свещите беше наистина приказно. lol
Ще чакам да споделиш за тортата smile
За Куманови мога да ти препоръчам 2 вида пълнеж, които на мен мн ми харесват и са ужасно вкусни. Едното е шоколадов крем с цели лешници, забравих как се казва точно (нашата беше с такъв пълнеж), а другият е крем шампанско пак с цели лешници. Иначе Принц Регент сигурно си опитвала, ама кремът там е по-плътен.
В Куманови ще ти извадят и списания, от които да си избереш модел. В тези списания има невероятни красоти. smile Аз добре, че си имах модел, иначе щеше да е труден избор biggrin
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 03, 2011, 17:57:55 »

fabolous
Благодаря!!!!
pinkbird
На вас колко ви излезна тортата,днес ходих до хавай и си харесах един модел който е от 130 парчета точно колкото са ни и гостите,за 230лв,супер малко ми се струва
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #27 -: август 03, 2011, 18:21:40 »

Супер, Дани! Каква е тортата, която си избрала? В смисъл като пълнеж и покритие. Това е важно за цената smile Ние бяхме с петифури за гостите и торта за разрязване. Петифурите за 120 човека излязоха 216лв. А тортата за разрязване около 90лв. Петифурите и тортата бяха с шоколад и този шоколадовия крем с целите лешници, за който ти бях писала.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 03, 2011, 21:39:53 »

ами с шоколад и лешников крем май беше,хич ме няма по тези пълнежи на торти,аз и не ям сладко и не ме влече толкова,но младоженеца опита такава паста и каза че е много вкусна,мисля да му се доверя,дано не сгрешим с преценката   blush
Мъжлето утре ще ходи до ресторанта да пита за разпределението на масите,че май ще ни е голям зор и с него
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #29 -: август 03, 2011, 22:03:19 »

Вкусно звучи lol Аз съм виден фен на шоколада и всичко, което има шоколад ми е адски вкусно lol Разпределението е тежка работа. angry От ресторанта ще ви покажат 1-2 скици на разпределения от други сватби и общо взето вие ще се оправяте някак си.  pardon Въпросът е да питате къде максимално колко човека могат да се съберат. Ние повечето маси ги бяхме наредили по 11 човека (мах ги дават за 12), за да няма столове от страната на дансинга. Имам го нарисувано на файл, дори е със столчета biggrin. Обаче тук май го нямам. В петък ще се прибирам и ако ми пратиш имейла си на лични, ще ти го изпратя. Дано не съм го изтрила файла, но мисля, че си стои. smile На хартия го имам със сигурност, даже в излишък  Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines