Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:26:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Princess_of_the_Dawn 20.08.2011  (Прочетена 28189 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 18, 2011, 18:48:35 »

Тези вакууми имаш ли някаква идея откъде да се купят?
Аз в последния момент харесах тази украса за колата и сега нямаме мнохо време като че ли да я подготвим. Ако не можем да открием вакуумите, ще трябва май да се откажа от нея. Жалко, че не я видях по-рано.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: август 18, 2011, 19:12:38 »

Има ги в китайските магазини и по домашни потреби. Питаш за закачалки на вакуум. На такива закачат и детски играчки или разни "красоти" по колите. Наистина работата по закрепването е доста и е хубаво да имаш помощ. Украсата е наистина по- различна и впечатляваща, но в крайна сметка по- важно е да няма излишно напрежение и бързане в последния момент. Хубав и успешен ден утре!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 18, 2011, 19:17:58 »

Благодаря ти много за бързия отговор svekarva, златна си.  give_rose
Ще попитам момичето дали ще й е много трудоемко това, все пак в последния момент го реших, а както казваш не искам допълнителен стрес и без това няма да е малко и в самия ден и не искам да се занимавам с нищо тогава.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 18, 2011, 19:34:54 »

 Princess_of_the_Dawn влез в моите снимки там имам такава украса за колата ни попринцип моята агентка ми прави украсата и тя ми подсигури тази вакум гъба после я върнах.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 19, 2011, 09:01:23 »

Благодаря много за съветите, момичета.

Най-вероятно ще остане другата украса за колата, просто няма да имаме време да правим розите днес.

Аз днес вече с срещнах с агенцията, която ми осигурява декора за ресторанта. Сега се опитвам да уговарям друг фотограф и видео, защото много ме хвана яд с тези номера, а и без кола къде ще си държат апаратурата. По-късно ще посрещна и настаня роднините, трябва да си приготвя и багажа, защото мен от хотела ще ме вземат, да отида на маникюр, да отида да купя подарък за кумовете и да си взема багажа. Трябва да си легна и по-рано, защото снощи се прибрах в 4.30 от моминското си парти, а съм станала днес в 8, иначе няма да съм свежа утре.

Направила съм план график за днес и утре с всички задачи, също съм написала и разпределение на всички задачи утре, за да не се занимавам с нищо.

Общо взето това са май нещата около мен в този един момент. smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 19, 2011, 09:51:26 »

Princess_of_the_Dawn, още малко ти остава, броени часове  danceg гледай да си починеш, защото определено имаш нужда и впрегни малко роднини да помагат в подготовката!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 19, 2011, 10:15:38 »

Как е настроението? Има ли вълнения?  heart heart heart

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: август 19, 2011, 10:35:55 »

Щом всичко си разпределила и имаш графици, няма страшно! Още един път - успешен ден днес, а утре да си най- хубавата и щастлива булка!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 19, 2011, 15:29:20 »

Утре е големият дееееен!  danceg Пожелавам ти всичко да върви по вода и да бъдеш, както казва Свекърва, най-щастливата и красива булка!!!  heart heart heart
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #54 -: август 19, 2011, 15:31:08 »

Стискам ти палци за утрешния ден!
Дано да ви върви като по водя.  give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 19, 2011, 15:38:03 »

И от мен всичко най-най, дано това да е най-прекрасния ден в живота ти  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 19, 2011, 15:38:14 »

Принцеске, искрено се надявам поне днешния ден да е бил по-спокоен от другите до сега, без напрежение, без сълзи give_rose Хубаво да се наспиш и утре да си най-щастливата и най-красивата ПРИНЦЕСА!!!!! yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 20, 2011, 17:23:41 »

Мила на мен се пада честта първа да ти ЧЕСТИТЯ  Сватбаааа nazdrave Виждам, е не си успяла да спазих нашата традиция и да изпиеш едно сутрешно кафенце с нас, но да знаеш, че с нетърпение ще чакаме да ни разказваш как е минало всичко! Аз не се съмнявам, че Денят ви е прекрасен и в този момент се обичате повече от всякога twoheartsБъдете все така влюбени и дано скоро да четем за теб в едни малко по-различни теми  PREGQ pqz
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 21, 2011, 13:50:53 »

Честито и от мен много семейно щастие ви пожелавам и нека огъня на любовта винаги да гори в сърцата ви .Чакаме разказче от хубавия ден и снимчици.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 21, 2011, 14:44:56 »

Момичета много ви благодаря за страхотните пожелания.
Не можах да пиша дори и в петък, бях пред такъв стрес и физическа умора. В четвъртък вечер ми беше и моминското парти до 4.30 сутринта, спах 3 часа и в петък цял ден бях по задачи, легнах си в 12. В събота станах в 7 сутринта и си гладих роклята, че никой не искаше и после всичко ме пое като лавина, за секунда нямах време...В петък ми се схвана и мускула на крака и ме болеше, много се притеснявах....Но какво да ви кажа, в момента още не мога да се осъзная от щастие, вчера всичко мина като един прекрасен сън, приказка. Всяко едно напрежение си заслужаваше за този ден. Всичко мина перфектно...Ще ви разкажа всичко подробно и снимки ще пусна, имаше много интересни моменти определено. По-щастлив ден през живота си не съм имала. Толкова години отлагахме този момент, защото си мислехме, че сме модерна двойка и сватбата е отживелица, но не е така. Това е спомен за цял живот.  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines