Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:55:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Princess_of_the_Dawn 20.08.2011  (Прочетена 28180 пъти)
 
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« -: юли 22, 2011, 11:00:58 »

Честита темичка мила!!!!  Сватбаааа weddingday Party time
да я напълниш само с положителни емоции, успех на финалните метри по подготовката
готови ли сте, какво ви остана още да свършите?
ние с теб сме в един ден  blush
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 22, 2011, 12:13:56 »

Йеее, и аз си имам даже темичка.  danceg
Благодаря за пожеланията Morning_Flower! Наистина с теб сме на една дата.  smile Вие в кой град сте?
Ще пиша малко по късно до къде съм с подготовката и ще хвърля око и на твоята темичка, да видя и вие до къде сте.  smile
« Последна редакция: юли 22, 2011, 12:22:44 от Princess_of_the_Dawn » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 22, 2011, 21:37:52 »

честита темичка  изпълни я с много вълнения и трепети и лека подготовка за щастливия ден
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 23, 2011, 12:31:22 »

Чудя се откъде да започна.  blush

Щастливото събитие ще се състои на 20-ти август във Варна, но тъй като не живеем там, все още има доста неща да се свършат, но за това ще имаме около 3 седмици преди датата. Гостите ще са около 65 човека, само най-близките роднини и приятели.

Да започна с мен: рокля, було, чанта, обувки, аксесоари, всичко е купено. Слава Богу и роклята ми беше транспортирана и е пристигнала вчера във Варна, та камък ми падна от сърцето. smile Изборът на рокля, обувки, чанта и всичко останало ми отне около два месеца, като най-голям зор както много от момичетата знаят видях с обувките, защото аз съм височка и исках обувките да са с ток не по-висок от 3 см, да са сандали и да са в слонова кост. Много трудно намерих такава комбинация, но с търсене човек намира. smile Обувките са много удобни и мисля да не купувам втори чифт. Роклята ми е на италианска дизайнерка, като само един магазин има правата да  продава нейни модели. Не исках да купувам рокля от най-известните марки и магазини, защото исках нещо по-различно, модел, който не е толкова популярен. Когато отидох в магазина, където има разбира се модели на много дизайнери, имаше сигурно към 400 модела, но аз пробвах 4, чудих се между два. Тъй като бях сама и ми беше трудно да преценя, та правих снимки с мобилния, после пращах на майка, но в крайна сметка после като се видях на снимките, стана ясно кой модела надделя. Ушиха я за 2 месеца, много е нежна и дантелата е цялата избродирана, с дълъг шлейф е, но после има възможност да се закачи отзад, за да не се влачи. Вярно, не ми излезе много евтина, но в крайна сметка това е един път в живота.  blush Ах, нямам търпение вече да я облека. lol
Харесала съм си маникюра, прическата и грима, но все още не съм имала пробни. Живот и здраве като се прибера, ще започна да се обаждам на тези, които препоръчват и ще ви пусна снимки. Мислех да си правя грима сама, но се отказах, защото нямам професионални гримове и по-добре някой професионалист да ми го направи, а и да знам, че ще издържи дълго.

Младоженецът също ще обличаме като се приберем. Ще отидем до Радо и Драго и Денил, надявам се да хареса нещо от там, той по принцип е много бърз с покупките, така че не се притеснявам. Обувките си ги е купил вече.

С другите неща ще продължа по-късно, че много дълго стана, а и да не ви доскучае.  smile

Хубаво е човек да има къде да си каже тези неща, защото сигурно всички роднини и приятели около мен им е писнало да ги занимавам, освен майка ми, разбира се.  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 23, 2011, 22:36:51 »

Мила, влизам набързо да ти честитя темичката и да ти пожелая много сладки и успешни последни дни до големия ден! Ще следя подготовката ти с интерес!  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 25, 2011, 12:18:05 »

Princess_of_the_Dawn , да ти е честита темичката и да я напълниш с най-прекрасните предсватбени емоции! Много е хубаво това, че си спокойна и лека полека се вървиш към ТВОЯТ ДЕН! Аз да си призная пък вече май ме обзема предсватбена треска и почвам да се притеснявам, че наближава датата, а още толкова много неща имаме и от сега се притесняваме, че няма да имам време за всичко. Това обаче, си  е моя работа, ти си остани все така спокойна и се наслади на подготовката!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 25, 2011, 20:05:18 »

Честита темичка  Сватбаааа ще има сватбааа.
Бъди много щастлива и положително настроена ,защото това са едни от най-хубавите емоции с подготовката за сватбата и след това сватбеният ден минава толкова бързо  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 26, 2011, 09:41:50 »

Честита тема! Очертава се интересна сватба, нека си много щастлива през оставащите дни!
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #8 -: юли 26, 2011, 11:24:10 »

Честита темичка и от мен  smile Много ми хареса бюстието на роклята ти. Така като гледам снимките ти, то булката е напълно готова и на старта за големия ден smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 26, 2011, 19:10:30 »

Благодаря ви много момичета за хубавите думи.  give_rose Вече и аз нямам търпение да идва по-скоро този ден. smile

Susito, наистина е много красиво бродирано бюстието. На снимките модела е по-голям, защото беше пробен, а моята стои още по-добре, защото е по мен.  smile

За декорацията на ресторанта, подаръчета, свещи ще се включа по-нататък, като вече сме направили няколко моделчета. Цветовата гама ни е червено и златисто.

Да ви кажа честно аз се бях паникьосала като разбрах, че ще има сватба и като си помислих колко неща трябва да купувам и се притеснявах. Сега обаче като знам, че всичко почти е купено и съм спокойна. И знам, че всичко ще мине както трябва. Доста работа ще ме чака като се прибера, защото трябва да отида до ресторанта / не съм го виждала на живо още/, да помисля за точната декорация, защото исках на място да ги аранжирам нещата, за да видя как ще си отива повече, имам да направ 6-те топки от 350  рози за вазите, бутониерите, подаръчетата, кошничките. Да се помисли за декорация на нашата маса и на колите също. Абе доста работа май, но си имам и помощничка Слава Богу. smile

Трябва да се срещна с фотографа, диджея и да уточним всичко. Видео още нямам, много се чудим, но като че ли е добре да има, все пак това остава спомен...Трябва да си намеря и гримьорка, и фризорка. А през това време и тен имам да правя.  smile

Също искам да ви кажа, че ние си правим сватбеното пътешествие отзад напред, защото седмица след сватбата ще се прибираме и по принцип винаги ни е мъчно като приближава времето за прибиране, докато на отиване сме щастливи като знаем къде отиваме и затова планът ни е да си го направим преди това. Сигурно звучи малко странно, но ние така сме си решили. Ще си направим екскурзия с кола из Южна Франция - Сан Тропе, Кан и Монако и Флоренция и Пиза в Италия.   smile Пък после то пак не пречи да  си направим някое следватбено пътешествие след 1-2 месеца след сватбата.  yahoo

Между другото тръгваме в петък живот и здраве, аз затова не се включвам много, защото трябва да мисля да не забравя нещо, а и една курсова работа пиша, трябва да я предам преди да тръгнем.
« Последна редакция: юли 26, 2011, 19:18:54 от Princess_of_the_Dawn » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 27, 2011, 08:19:28 »

Лелеееее като се слушам колко задачки имаш направо се чудя на нас тук какво се оплакваме,че нямаме време.... girl_impossible girl_impossible girl_impossible За пътешествието ти завидях, най-благородно give_rose give_rose Ходете си сега, щом сте решили, а пък аз съм сигурна, че и след сватбата ще отидете пак girl_wink Хайде стягай багажа и те чакаме тук с малко повече снимки!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: юли 27, 2011, 08:39:58 »

Наистина доста работа има, но ще се справиш, щом имаш помощничка. Не оставай без видеооператор! Снимките и видеото са важни спомени.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 27, 2011, 16:55:16 »

Ох, и аз вече завиждам за пътешествието! Любимите ми места!  Girl_hide  heart Пожелавам ви най-прекрасното прекарване!  Bravo То верно, като набилижи датата и почват "големите" дреболии! Сигурна съм обаче, че ще се справите!  good
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #13 -: август 01, 2011, 08:50:58 »

Princess как върви при вас? докъде сте стигнали, аз май съм изпуснала когато си споменавала, в чужбина ли сте в момента и къде ще е сватбата?
 
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 04, 2011, 08:07:34 »

Момичета, вчера се прибрахме от екскурзията с кола и сме си във Варна...Страхотни места видяхме, но сме и много изморени и толкова много неща за вършене, но мисля, ще се справим. Аз съм оптимистично настроена.  smile

От понеделник започваме с изработката на бутониерите, късметчетата, кошничките и чашите, които ги имам, но трябва да се украсят. Ще ви пусна снимчици като имам нещо готово. Утре младоженецът ще отиде да си избира костюма. Ще се свържа и с гримьорка за пробен грим, но това мисля ще е лесно, защото аз знам какво искам..И така, направила съм списъка и почвам да отмятам едно по едно. Дано след няколко дена ви пиша не в бъдеще време, а в минало за свършени неща. smile

Искам между другото да попитам, за късметчетата вярно ли, че трябва жълти стотинки да се ползват, а не бели и вие какви бонбонки купихте, които да не се разтопят, да ми препоръчате някои?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines