Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 06:20:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 164068 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #255 -: март 09, 2013, 21:34:37 »

Lidsy, кога е вашата сватба?
Не се притеснявай, ако си с агенция те ще се консултират за цвета, както направи моята smile Ако си правиш всичко сама, заложи на не толкова натруфени неща. Една прятелка скоро прави сватба и си организира сама украсата, много семпло, но стилно се получи smile
Най-важното да се получи купон smile Така, че не се шашкаи от сега smile
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #256 -: март 09, 2013, 23:17:32 »

 Bride, при мен ситуацията е същата(организирам по тел и скайп )Не искам да те отчайвам, но не залагай много на Търново. Аз съм живяла 4 години и през септември разгледах роклите там и не са много по различни от тези в Русе, но пък за 1 год, би следвала да  има нови, по-хубаво smile. Запазвала ли си  час за граждански и църковен брак? Аз още не съм и мисля като се прибера през май да я свърша тази работа.Моите цветове са зелено и жълто,цветя- слънчогледи или хризантеми(те ще са по-лесни за доставка през септември).
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 10, 2013, 08:55:52 »

момичета, предстои ми в близките 2 седмици обикаляне по сватбените магазини за рокля, ако някой иска неща да питам, офертирам в магазините да казва, каквото се сети, ще помагам...лили, с теб можем да пием по кафе някой път след работа smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #258 -: март 10, 2013, 13:21:28 »

Тихомира, аз няма да имам църковен брак. По-нататък на някоя годишнина ще направим. Моята идея е да не разкарвам гостите, понеже половината са от Бургас, от където съм и аз, и ще пътуват преди сватбата. Най-удобно за нас  ще е както сме го замислили- гражданският брак да е в ресторанта (в случая в лятната градина на Рига). Запазихме час за гражданският, в общината трябва да отидеш ако искаш да е изнесен ритуала, ако не- в обредния дом. Аз звънях в общината и жената каза, че едновременно може 4 ритуала да се правят smile
Имай предвид, че ако ще имате църковен, първо трябва граждански да сключите, защото църквата не давала първо църковен sad Така ми каза една приятелка, минала по този път smile
А за изнесения- ти нали се чудиш, ако ти харесва в обредния дом, си го направи там- ще спестиш от украса в лятна градина. Но си преценете с мъжа ти smile Моя изяви да е в градината smile да не повярва човек  danceg
 
За роклята- мисля да се пробвам първо в магазина на Дежа Ву, после в Парушеви- моята позната ми го препоръча. Дежа ву нямат каталог и на място ще преценя smile Лошото е, че гледах в един американски сайт и там са по-стилни и не толкова натруфени и малко ми се промени очакването за роклята, та се надявам да избера нещо подобно smile А за Търново ми е краен вариант, така че не си ме отчаяла smile
« Последна редакция: март 10, 2013, 13:24:52 от Bride » Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #259 -: март 10, 2013, 13:22:21 »

Петя, супер си, че си си на място и може да си движиш сама нещата smile не се сештам за въпроси, мерси все пак smile Вашата сватба кога ще е и успя ли да резервираш ресторант?

Ааа за цветята се сетих- и аз мисля хризантеми, бели ми се върти в главата. А букета ми ще е от бели рози- много ми харесва за булченски букет smile

Още не съм капарирала окрестър за вземене на булката и танцьори за ресторанта- нали има игра за тортата и пилето. От агенцията чакам телефони, но има още време smile

Ако се сещате нещо- питайте, моята позната минала година прави сватба в Русе и доста ми помогна с идеи и съвети. Ще се радвам да помогна smile
« Последна редакция: март 10, 2013, 13:26:06 от Bride » Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 10, 2013, 17:38:22 »

Здравейте , момичета днес ходих до комплекс Люляка да си запазя и аз датата 07.09 и почвам да търся фотограф и DJ . От там ми дадоха номера на Данчо ,но виждам ,че е ангажиран за Bride . Ще търсим някой друг. За грим мога най-искрено да ви посъветвам да се възползвате от услугите на Кремена Христова , защото наистина прави страхотен .Аз ходя при нея на маникюр от 1 година и на грим съм ходила и мога да кажа ,че и за двете неща е най-добрата в Русе и цените й са много добри. Аз също мисля да съм с изнесен ритуал и мисля утре да отида до общината и да разпитам и да запазвам час. Bride , ако не си харесаш нищо в Русе може и до Варна да отидете , може да има по-хубав избор от Търново.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #261 -: март 10, 2013, 19:36:37 »

Момичета,аз за грим и прическа сън си избрала салон Галка, ходя при тях от 7 години и съм много доволна.Не съм си запазила час още , но и на това ще му дойде времето. Аз още търся орк., не мога да се свържа с момчето,чийто номер бяхте написали.Утре ще пробвам пак
Аз исках да попитам мога ли да си запазя час за граждански брак по телефона или трябва да е на място?Аз още се колебая дали да имам изнесен ритуал?
 Antonia87, вие ще сключватели  църковен брак?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 10, 2013, 19:45:45 »

мирка на място,понеже въвеждат данни от личните карти...за ресторант се двоумим...аз съм на 13.07.13...ще имам оркестър за вземането, тези дни ще говоря с тъпанджията, ще сме с дж, тези дни и с него трябва да се видя, фотографа ни е приятел, калоян се казва, ако някой си хареса мои снимки от сватбата,мога да го свържа за по-нататък с бъдещи булки... при изнесен ритуал се разписвате ден или 2 по-рано,попа ви венчае в църквата и после идва длъжностното лице с една голяма книга и инсценирате подписване,така знам аз...колебаем се между рига-лятната градина и щастливеца...гръмнала ми е главата
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #263 -: март 10, 2013, 19:54:13 »

Благодаря ти, Петя.Аз бях останала с впечатление,че си се спряла на ресторант. Успех дано бързо да решите. Ще дадеш ли повече инфо за орк. ,че на мен сега това ми е на дневен ред.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 10, 2013, 20:46:42 »

Не сме го решили за църковния брак все още. До голяма степен ще е определящо от това дали ще имаме със сигурност изнесен ритуал ,( мисля ,ако е само инсценировка и  да ходим допълнително да се подписваме да не го правя).Днес управителката ми даде идея, за която не се бях сетила ,ако на някой му хареса може да се възползва .Каза ми ,че може да се уговоря с директорката на музикалното и да наемем от там деца ,които да свирят на цигулка при посрещането ни .

Между другото , Петя  мога да ти дам идея за ресторант Киното , на мен ми го препоръчаха от Дежа Ву ,много хубава им е кухнята и цените са мн хубави ,има менюта от 27 лв. Ние с половинката ходихме да го видим ,но понеже държа да е в градина и затова искам да е на Люляка.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 10, 2013, 21:03:10 »

Говорих с една приятелка ,която пееше в народния ансамбъл Зорница и ми даде номера на техния ръководител на оркестъра , той е гайдар ,казва се Иван 0895709086. Надявам се да съм ви полезна.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #266 -: март 10, 2013, 21:24:39 »

 Antonia87,много хубава идея за децата,аз бих я откраднала,но сме на една дата и не знам дали ще иам достатъчно деца.Благодаря ти за орк., утре ще се обадя.НО, ако и ти ще си с орк и ще ги търсиш няма ги търся, че да не ти ги взема smile.Благодаря ти много.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 10, 2013, 21:32:31 »

Не се притеснявай Тихомира ,няма да съм с оркестър,така че се обаждай ,пък за децата предполагам ,че има мн така че ,ако искаш говори и ти .
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #268 -: март 10, 2013, 23:05:21 »

Antonia87, Благодаря за разрешението smile Утре ще се обадя.Пък за децата ще го мисля..........
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #269 -: март 11, 2013, 00:56:36 »

Петя, моля те дай телефони на тъпанджиите, аз още нямам. Датата ви е супер, аз харесвам 13-ти, но при нас е по-удобно 7-ми smile Рожденните ни дни са същата седмица и ще имаме троен повод за празнуване за  напред smile
Антония, за дж Данчо- той има и други момчета, може да
му звъннеш.

А булките за 7-ми- в колко са ви часовете на ритуал, или не сте решили?

Петя е права за изнесения- ако искате църква, трябва предварително да подпишете и после е инсценировка, но ще ви направят истински ритуал, така че никой няма да разбере smile Моя прителка в Бургас така направи- там не дават да се изнася книгата sad

Това с децата е много сладка идея smile
Колко струва знаете ли smile
« Последна редакция: март 11, 2013, 01:04:19 от Bride » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines