Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:23:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163704 пъти)
 
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 16, 2012, 13:30:10 »

Здравейте и аз се записвам smile Нашата дата е 12.05.2012 година smile
При нас е малко по сложно понеже си организираме всичко сами smile
Още не съм си купила рокля и малко се притеснявам времето лети ......
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 16, 2012, 14:45:00 »

dani_ela87, знам, че се подава молба до кмета, проучила съм всичко, само чакам да разбера дали ще може първо да е църковния брак и след това гражданския. А ти за ресторанта ли си наела оркестър или за извеждането. Аз търся оркестър за извеждане, а за ресторанта ще сме с диджей.
Деси, добре дошла. Твоята сватба е най-скоро  smile До къде си с подготовката  blum
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 16, 2012, 14:57:10 »

dani_ela87, знам, че се подава молба до кмета, проучила съм всичко, само чакам да разбера дали ще може първо да е църковния брак и след това гражданския. А ти за ресторанта ли си наела оркестър или за извеждането. Аз търся оркестър за извеждане, а за ресторанта ще сме с диджей.
Деси, добре дошла. Твоята сватба е най-скоро  smile До къде си с подготовката  blum

Доста от нещата отметнахме с моя бъдещ съпруг , но много се притеснявам за роклята - нищо не мога да си харесам ограничен ми е бюджета и така
Иначе фотограф оркестър халки костюма за моето мило украсата за ресторанта smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 16, 2012, 14:59:15 »

В кой ресторант ще бъдете? Колко ти е бюджетът за рокля (ако не е тайна), аз мисля, че можеш да си намериш или ушиеш на добра цена в Русе.
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 17, 2012, 19:22:27 »

И ние вървим напред малко по малко всичко важно вече го направих.
1- Ритуална
2-ресторанта Рига
3-оркестър(Мариян Кивуцов-от младоженец,кръстника,булкка и от 6 до 12 музика +ако се наложи и още ....И Цената не е толкова много ,а ако е   DJ отделно за изнасляне булка на всеки пари и като искаш нещо повече да се свътрши все се пазарят за ОщЕ а Мариян е от А ДО Я каквото кажем според нас е добра инвестиция ....а и сме на 100% сигурни че ще ни забавлява и няма да има сега това сега онова ....
4-фотографа ни е Петър Русинов
5-агенция Деже вю (украса ресторант ,кола )
това запазихме и капарирахме  girl_in_love gu6  kiss


Много сме доволни от работата до тук...Вие до къде сте?
« Последна редакция: февруари 17, 2012, 19:27:06 от dani_ela87 » Активен
Mimito1
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #65 -: февруари 18, 2012, 10:38:00 »

dani_ela87,а можеш ли да кажеш ориентировачно цена за оркестъра?
Момичета а от къде си порачахте поканите?  smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 18, 2012, 11:49:56 »

Май повечето сме в Рига smile
Новото при мен е, че запазих фотограф Георги Кехайов. Покани още не съм пускала, защото има време, но тези които до сега разгледах  не ме грабнаха, понеже търся лилава или бяла. Иначе видях страхотни в златисто.
Споделете за украсата на Рига. Много харесвам лилавия цвят, но се притеснявам, че няма да подхожда на интериора на ресторанта.
В моята сватбена агенция ДЕЖА ВУ, от която съм страшно доволна, имат прекрасни рокли и нови модели, така че ако някоя от вас търси булчинска рокля, ви съветвам да ги посетите, защото няма да съжалявате  good
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 12:13:50 от manuella » Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #67 -: февруари 21, 2012, 17:44:53 »

Момичета, никой ли не може да препоръча друг освен Цанев за видеозаснемане? Благодаря предварително!
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 21, 2012, 21:31:17 »

Mimito1 немога да ти кажа цената защото нз дали има значение от колко до колко е заетостта им и колко души са.При нас ще са Мариян ,певицата му и един музикант.А за изнасянето на булка ще са трима .Водещият е Мариян Кивуцов а той си плаща на неговите хора.Мога да ти дам тел.ако желаеш но най добре цената да се коментира с него .
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 22, 2012, 10:22:22 »

Здравейте мацки аз малко се позагубих но вече съм на линия smile
Нашата сватба ще бъде в моето родно градче, но организацията и подготовка продължава да си тече тук в Русе smile
Искам само да ви вметна, че аз работя в Рига и ако мога с нещо да ви бъда полезна няма проблеми.
за роклята не ми се иска да давам повече от 400-500лв а и не мога да си го позволя smile
Исках да ви попитам от къде мога да си купя сватбена книга ? Ходих на Елиза но там ми се видяха едни много .... незнам не си харесах
лек ден мацки smile  yahoo
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 22, 2012, 21:00:54 »

Дано да съм полезна но аз съм гледала сватбени книги почти навсякаде  Curtsey Curtsey.В книжарниците по големите виж,агенциите също прдават.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 24, 2012, 12:03:37 »

Деска, благодаря за предложението, само кажи с какво може да си ни полезна за Рига smile Моята сватба ще е там, засега нямам особени проблеми, защото съм се срещнала само веднъж с една госпожа Петрова, за да капарираме. Това, което не ми хареса е, че ми отказа да си внесем какъвто и да било алкохол, освен ракия. А като чета мненията на други момичета, на тях са им разрешили, много странно... Работата на нашите родители е такава, че им носят марков алкохол, и ми се искаше поне уискито или водката да си внесем, а виното да е от тях. Но не дават, за сега.
Активен
gery_z3
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #72 -: февруари 25, 2012, 11:21:54 »

dolly на моята сватба наех оператора Петър Петров и съм много доволна.Видеото което той ни засне е доста раздвижено и различно от това което бях гледала до тогава.Много съм благодарна на него и на целия екип който ни бе предложен от агенция ДежаВу (страхотни сте)
Поздрави на всички и успех с организацията.
Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #73 -: февруари 28, 2012, 09:32:16 »

gery_z3: Благодаря ти! Ще го имаме предвид Петър Петров. В момента сме отправили запитване към едни други момчета /не от Русе/ и ако те са заети, ще се свържа с Петър Петров.
Manuella: Да не останеш с грешно впечатление от мое предходно изказване, във връзка с ресторант Рига. Същата дама, с която ти си разговаряла именно с нея се срещнахме и ние и на нея дадохме капаро. Примерът и беше точно с ракията /това което съм написала по-рано/, но имай предвид, че аз не съм я питала и за никакъв друг алкохол. Може би ми е дала пример точно с ракия, защото друго не разрешават...Някой друг, който е в Рига да сподели мнение...А на теб за тортата какво ти казаха?   
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 28, 2012, 15:44:02 »

За тортата ми казаха, че също трябва да е от тях. Не съм много убедена, че ще могат да направят това, което искам, затова мисля да се боря за торта от друго място aggressive
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines