Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:26:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163552 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 27, 2011, 16:01:48 »

Активен
emility
Регистриран

Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 15, 2011, 00:00:46 »

Здравейте!  girl_wink
Нашата сватба вече мина  (25.06.2011) :'( но тъй като знам колко важна роля изиграха мненията и препоръките от всички булки от форума исках и аз да си кажа моите....и се надявам да съм поне малко полезна на бъдещите булки от Русе smile
Като цяло всичко премина точно както го бяхме планирали (с изключение на времето, което най-накрая се смили над нас)....
1.Избрахме ресторант Космополитън - всичко беше на ниво, нямам никаква забележка към персонала . Храната беше страхотна. А като цена си беше доста добре за атмосферата и цялото обслужване което получихме.  Единствено нещо от което не бяхме много доволни беше, че трябваше да си вземем тортата от тях, но след като я опитахме разбрахме, че си е струвало!
2. На една сватба според мен най-важно е да се избере добър фотограф и видео оператор. Защото сватбата е един ден, а това което остава са именно снимките и видеозаписа.
Мой съвет - ако трябва да спестите от нещо за сватбата не го правете за сметка на фотографа. Ние се доверихме на Александър Карчински, защото още като разгледахме портфолиото му видяхме, че има по- различно виждане на нещата  и снимките му са много артистични, а не като традиционните който съм свикнала да виждам. Фотографията си е изкуство все пак, и не трябва да се доверявате на всеки който си е купил по-хубав фотоапарат. Резултата който получихме отговори точно на това което очаквахме. Радваме се, че избрахме точно него...и го бих препоръчала на всеки който харесва арт фотография.   Качила съм малко снимки в албума, можете сами да се уверите в резултата! http://album.svatbata.bg/emi-joro/bg/welcome.html
3. Видео оператора ни беше Цанев, който също избрахме заради добрите отзиви по форумите. Естествено резултата също покри отвсякъде нашите очаквания. Понеже както казах, ние държим много на снимките и видеото избрахме най-пълния пакет "5 старс" който включваше 2 копия на обработен видеозапис от 5 часа, 2 диска записани на "blue-ray", плюс целия суров материал (защото дори и 5 часа са ми малко  blush )  Като цяло отделихме повече пари за видеото и фотографа, но определено си струваше и сме сигурни, че след години като ги гледаме отново ще сме още по благодарни за избора си smile
4. Грим, прическа и маникюр - Коса&Стил.  От прическата и маникюра съм много доволна...от грима не чак толкова  huhhuh.gif но с някой корекции от моя страна в къщи се получи.   girl_wink
5. Украса - Дежа Вю. Също много доволни от самото обслужване, цени, и краен резултат.
6. DJ Илко се погрижи за доброто настроение в ресторанта.  Bravo

Мисля, че това бяха най-важните неща за който мога да пиша. Надявам се поне малко да съм помогнала на бъдещите булки да направят правилния избор, както направих и аз след като редовно четох този форум. smile Ако мога да съм полезна с нещо друго ще се радвам да ви отговоря.  smile
« Последна редакция: юли 15, 2011, 00:38:47 от emility » Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #2 -: юли 15, 2011, 13:56:49 »

Честито emility ! Желая ви много щастие и дълъг семеен живот. Дай боже да сте все така щастливи както и на прекрасните снимки които си качила в галерията. Поздравявам те за това, че не сте спестявали от фото и видео и, че си осъзнала навреме, че това е и единственото нещо което остава от този така красив ден. Екипът който си ангажирала да увековечи този миг е страхотен и ето, че резултатът е налице smile Много ще се радваме да видим и някакво видео от Цанев, защото съм сигурна, че е страхотно, както и снимките. Качи някой откъс в нета за да видим и ние и да ви се порадваме smile Още веднъж поздравления и мноооого целувки от мен!
« Последна редакция: юли 15, 2011, 22:46:00 от moni80 » Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #3 -: юли 15, 2011, 22:36:27 »

emility, честито и от мен! Да сте много щастливи и много да се обичате, лесно да преодолявате малките камъчета по пътя наречен живот!

Относно Александър Карчински и аз бях писала в преден пост абсолютно същото като теб. Страхотен фотограф, гледах негови снимки от сватба на която бях. Бях чела изказвания, че вземал скъпо, но в крайна сметка най-важното е че сте останали доволни.

За Дежа Вю нямам преки наблюдения, защото преди 2 години, когато беше нашата сватба, тях още ги нямаше, но от приятелка знам, че са много отзивчиви и любезни. Тя беше много доволна от украсата им. 

За Коса и Стил от теб чувам за трети път че не са доволни от грима. Разбира се сигурно ще се намерят и момичета, които ще са останали доволни. За моята сватба бях ходила на 2 места за пробен грим и все не се харесвах. Та накрая приятелка ми препоръча Искра. Няколко момичета писаха тук че и те са останали доволни от нея. Освен нея чувам много хубави неща и за Бисерка, но не ме е гримирала.   

Остана да похваля и сладкарница Златните рибки. Wink Дано да помогна на бъдещите булки с опита покрай моята отдавна минала сватба и с наблюденията покрай някоя друга чужда сватба!  Ох така ми се прииска пак да съм булка.  blush

Хайде момичета, коя е наред да се омъжва. Чакаме още разкази!  Bravo
Активен
emility
Регистриран

Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 17, 2011, 09:19:44 »

Много ви благодаря за страхотните пожеланията moni80 и cinderella_11  smile
Имам кратко видео от Цанев, но е качено на неговата страница на фейсбук ето тук: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1983492787088&comments 
Не съм сигурна дали ще можете да го видите   pardon
Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #5 -: юли 17, 2011, 12:37:01 »

Ееее браво. Паднала е голяма веселба, така като гледам? Клипа е направо страхотен, а втората песничка от клипа е убийствена. Благородно Ви завиждам lol
P.S.: Клипа се вижда, но трябва да сте се влезли във фейса с вашият си профил. Така като гледам не е нужно Цанев да е в листа с приятелите ви за да видите клипчето.
Активен
dovero
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


Никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него!


« Отговор #6 -: юли 18, 2011, 14:09:51 »

Здравейте и от мен!!!!  smile

Октомври месец живот и здраве и аз ще се омъжвам.  pardon
Сватбата ни ще е в Дунав. Фотограф и видеоператор вече имаме (ще са от София, брат ми работи в голяма рекламна агенция и негови познати ще снимат).  За сватбена агенция се спряхме на парти къща Ел Магнифико, някой работил ли е с тях? Офиса им е по ул. Константин Иречек някъде срещу Офис 1. Имате ли някакви наблюдения? Сториха ми се готини мацките, а и ни предложиха доста разчупени и нестандартни неща.  Поканите ни поръчаха чак от Англия и са страхотни, много са по-различни от другите. Сватбата мислим да е в светло зелено, за сега още не съм се спряла на точен цвят, но харесвам свежите цветове. Ще имаме и шоколадови фонатани с плодове.
Исках да попитам някой от вас поръчвал ли си е лимузина? Видях, че в Русе има една черна, но не знам какви са точно условията за наемането и.
Двоумя се и кого да наемем за диджей, преди няколко седмици бяхме на една сватба, която водеше прословутия DJ Данчо, да си кажа честно никак не ми хареса нито начина на водене, на говорене... Нещата които прави са толкова изтъркани... исками се нещо ново...

Ще се радвам на всякакви съвети и помощ!!!  smile
« Последна редакция: юли 18, 2011, 14:22:00 от dovero » Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #7 -: юли 23, 2011, 13:07:05 »

dovero, здравей и добре дошла от мен! Ще помагаме с каквото можем. Wink Относно агенцията за пръв път чувам за нея. Важното е че сте доволни от свършената работа до този момент. Лимузина също нямам представа откъде да наемете, но ако момичетата от вашата агенция не могат да дадат координати, питай тогава момичетата от Дежа Вю. Те помогнаха с намирането на кола за abi_dabi. Може би ще могат да помогнат и на вас. За DJ само Данчо мога да препоръчам. Преди година бяхме и на една сватба, на която води друг DJ, но не му помня името. Не се впечатлих нещо от него. Затова не искам да ти го препоръчвам. sad 
Активен
didamoni
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #8 -: юли 28, 2011, 12:08:49 »

Zdraveite  az  sam ot Ryse i mi predstoi da organoziram svadbata si no ne sam izbrala restoran i ykrasata  myzikata ob6to vzeto vsi4ko za sega imam roklqta ,obbyvkite,voala i do tam pomagaite
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #9 -: юли 30, 2011, 09:54:44 »

didamoni, добре дошла и на теб! smile Най-важните неща ги имаш - рокля, обувки, воал. За другите ще помагаме, но и в темичката момичетата доста са изписали по темата. Така че прочети назад, постовете могат да те насочат и да ти улеснят подготовката за сватбата. Кога е голямата дата? 
Активен
Turlik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/


« Отговор #10 -: юли 31, 2011, 11:47:26 »

Момичета, нуждая се от малко помощ. Някой да ми препоръча солариум в града и да ме ориентира относно цените. Благодаря! Flower
Активен
Turlik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/


« Отговор #11 -: юли 31, 2011, 11:56:01 »

Вчера цял ден обикалях да си търся обувки и нищо!!! GROAN GROAN GROAN Не ми се искаше да е от булчински магазин стандартните обувки, но май накрая така ще стане. Тази година нещо магазините са се поизложили с бели сандалки - или тока не е бял, или пък е по-висок отколкото мога да си позволя (около 7 см) или още нещо. Сещам се, че миналата година си търсих бели сандали, но без ток и тогава всички бяха точно каквито търся сега. Вие откъде си намерихте обувки?
Активен
bludy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #12 -: юли 31, 2011, 19:05:19 »

Здравейте мили дами smile
Включвам се и аз в този така полезен форум. Ако мога да бъда полезна на някоя от вас ще помагам. Относно обувките аз лично моите ги взех от Грънчарови ( наскоро докараха няколко чифта нови модели). Аз си взех много нежни сандалки, но на по високо токче, тъй като съм нисичка, а и нося само високи обувки).
Turlik: Относно солариума. Доволна съм от този, който се намира в билярдния клуб Амброзия (на втория етаж). Ходя и на още един, който се намира след Журела (посока пазара). Продължаваш не по улицата, която ремонтират. Има една шивашка фирма и точно срещу нея един комплекс. Долу има фитнес и във фитнес залата е този солариум ( много бързо се почернява, 0,60лв. на минута)..

Оххх, не знам дали обясних добре, но ако има въпроси питайте smilesmile
Активен
Turlik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/


« Отговор #13 -: август 03, 2011, 13:39:08 »

Мерси Bludy, вчера бях в Casa del sol, над Амброзията и май там ще се почернява smile Ама нищо не ми пречи да проверя и до Жорелата. В Грънчаров съм гледала, ама нищо не ми хареса. Във всички сватбени магазини в Русе продават на Асеновградската фирма обувки, Джовани мисля че се казва, на доста високи цени. Не ми се дават 60 лв. за обувки, които втори път няма да обуя, а и като знам че цената им в Асеновград е 20 лв... То сега ми е широко около врата, ама сигурно като наближи и хич няма да разсъждавам така  pardon
Хубаво ми подаряваха обувки, пак на Джовани, като си купувах роклята, ама реших че не са ми удобни и им ги оставих crazy
« Последна редакция: август 03, 2011, 13:40:55 от Turlik » Активен
Sunrise_F
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #14 -: август 07, 2011, 09:07:08 »

Здравейте момичета,

отдавна не съм писала тук. Остана съвсем малко, нашата дата е 27.08.2011г.
Остана да доуточним точния брой на хората, украсата, подаръците на кума и кумата, да
организираме дискотека, медицински още не сме направили, но с тези отпуски не можем а излезем от работа.Капарирахме си почивката / нямам тарпение  danceg /.
Като цяло всичко е готово, но ми е леко нервно, дано всичко да мине добре  girl_wink weddingday
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines