Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 09:33:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 159655 пъти)
 
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #435 -: януари 19, 2012, 23:03:35 »

Еми,Бижу е срещу блока ми,честичко обядваме там.Ресторанта е страхотен:)))
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 20, 2012, 09:50:34 »

Аз ходих в Холидей Ин, да си кажа, може да е полезно
значи мениджърът с който говорих е супер учтива, държи се професионално, но се оказа че за по-малки сватби ( по-малки от 70 човека), най -вероятно няма да могат да приложат по техни думи всички комплименти , които иначе предлагат в общата си брошура. Чакам отговор кои от комплиментите са приложими за 35 човека от финансовия им отдел ( торта, лека украса, апартамент за младоженци, дегустация за четирима ). На мен лично финансово ще ми бъде полезен само варианта с комплиментите , ако не е възможен ,ще продължа търсенето.Ресторантът който предлагаха до 40 човека, музиката не е проблем до 22.30 най-късно, после се намалява, има възможност за шведска маса куверти ( 55 лв ), има тераса, в светли тонове е, не е кой знае какво като дизайн- средна работа,поне за моя вкус де.  ако някой се сеща , да пита, защото за момента това ми хрумва на първо четене.

В началото бях много впечатлена от "Холидей ин", от това което видях на сайта им. В по-късен етап съпругът ми беше на служебна вечеря там и каза, че порциите са малки  nea

Аз отново ще препоръчам да погледнете залата на Флоримонт Експо, на Околовръстен път...много ни хареса там, но не се получи с бюджета ни  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: януари 20, 2012, 09:53:42 »

Лепотика, благодаря, но Флоримонт поне за мен не става- залите са големи, ние сме малка сватба. give_rose
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #438 -: януари 20, 2012, 10:41:43 »

Лепотика, благодаря, но Флоримонт поне за мен не става- залите са големи, ние сме малка сватба. give_rose
Hi emmmy, някъде в началото на темата някой беше споменал хотел арена ди сердика, чийто ресторант е с по-малък капацитет и е на центъра. Иначе на нас много ни хареса р-т Ниагара на Дойран, но там трябва гостите ни да са в отделни зали и затова за нас отпадна като вариант. Но ако вашата сватба е малка ще може да се съберете в едната зала. Една позната е правила малка сватба за 30 човека там и каза че са останали доволни от обслужването и храната.

Съжелявам, ако това вече се е обсъждало  blush
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #439 -: януари 20, 2012, 11:15:08 »

п-т При Орлите също може да е вариант, ако не сте го гледали вече
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 20, 2012, 11:41:29 »

п-т При Орлите също може да е вариант, ако не сте го гледали вече

Била съм на сватба в "При орлите", 2008г., уникална гледка и много приятна обстановка...но, беше ужасно горещо (не им работеха климатиците ли или не искаха да ги пуснат?  girl_impossible), а също така сервираха топли безалкохолни и вода...  cray
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #441 -: януари 20, 2012, 11:52:27 »

Да, за съжаление май на много места има проблем с вентилацията sad и не е лесно да се разбере предварително какво става като се съберат повече хора на едно място. На мен затова ми се иска да си изберем място с градина, но засега нямаме фаворит  cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 21, 2012, 16:23:19 »

Аз ходих в Холидей Ин, да си кажа, може да е полезно
значи мениджърът с който говорих е супер учтива, държи се професионално, но се оказа че за по-малки сватби ( по-малки от 70 човека), най -вероятно няма да могат да приложат по техни думи всички комплименти , които иначе предлагат в общата си брошура. Чакам отговор кои от комплиментите са приложими за 35 човека от финансовия им отдел ( торта, лека украса, апартамент за младоженци, дегустация за четирима ). На мен лично финансово ще ми бъде полезен само варианта с комплиментите , ако не е възможен ,ще продължа търсенето.Ресторантът който предлагаха до 40 човека, музиката не е проблем до 22.30 най-късно, после се намалява, има възможност за шведска маса куверти ( 55 лв ), има тераса, в светли тонове е, не е кой знае какво като дизайн- средна работа,поне за моя вкус де.  ако някой се сеща , да пита, защото за момента това ми хрумва на първо четене.
Да си довърша с новото инфо- хората  и за по -малко брой гости решиха да ни предоставят в крайна сметка комплиментите, които предлагат в брошурата си, плюс торта в желаните от мен цветове.
Очарована съм от крайния резултат , все пак нещата се получиха. Имам да видя още едно заведение, но най -вероятно следващата седмица ще идем да капарираме именно Холидей Ин. yahoo smile
п.с. Ходих в Бижу Младост, но там просто не искам да коментирам поведението на господина с който разговарях и начинът по който се опиташе да ме убеди как да направя сватбата си по неговия начин. На всеки въпрос имаше заяждане, преди да се отговори нещо. Иначе ресторантът е подновен, изглежда чудесно.
« Последна редакция: януари 21, 2012, 16:27:47 от emmmmmy » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 23, 2012, 08:24:03 »



Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines