Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:55:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 159795 пъти)
 
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #405 -: януари 18, 2012, 13:41:56 »

Christy, мерси много  give_rose Със сигурност ще минем да видим ресторанта и да се видим с управителя
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #406 -: януари 18, 2012, 13:56:51 »

Lepotica,много ме успокои поста ти.А,Сашка найстина е голям  професионалист:)))Нямам  търпение вече искам да съм булка danceg
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #407 -: януари 18, 2012, 14:11:26 »

Аз все съм си мислела, че р-т България е много по-скъп. Представях си куверти от 65лв+.
Активен
Matilda
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #408 -: януари 18, 2012, 15:12:10 »

Здравейте на всички, аз вече не влизам в сайта, тъй като моят ден мина, но понеже ми бяха писали на стар пост, реших да разгледам какво се случва.
Попаднах на този пост, където се обяснява, че ресторанта не разполагал с място за тортата и се замислих колко хора си правят "Великия" ден на абсурдни места само защото са с ограничен бюджет! А тези хора изобщо замислят ли се, че разликата между бирарията зад ъгъла и красива зала е 10-20лв на човек! И преди да бъда осъдена, че това не е малко, аз бих казала- предпочитам да поканя 10 човека по-малко, перхвърляйки тяхния куверт към доплащане за по-класно място където, ще получа това, което наистина съм МЕЧТАЛА!
Защо има хора които не осъзнават, че сме в момент, в който можеш за малко повече пари да получиш много повече качество- Come on Girls- Dream! smile


Здравей, ние ще бъдем в "Акорд" на 5.09, мога да споделя първоначални впечатления (защото сватбата все пак  не е минала за обстоен анализ  give_rose).

Кувертите са по 35 лева, като това включва салата (450гр.), комбинирано плато (600-800гр- не запомних по колко грама се пада на човек, мисля че към 200гр.), основно ястие с гарнитура, минерална вода, 2бр. безалкохолно и ядки микс.  good Мисля, че това е един от най-разумните куверти, които ще срещнеш! good
Такса тирбушон има, 100 лева е.
Управителката е приятна и коректна. В "Акорд" правят много сватби, разчитам, че са професионалисти. Досега познатите, които са били на сватба там, споделят, че е било голям купон (предстои да се срещнем с диджея им- цената е 250 лв. за 5 часа) и няма нещо, което да им е направило лошо впечатление. Напротив, след като са го посетили, са решили да направят и тяхната сватба там Wink
След 5-тия час на сватбата, ако искате да продължите се доплаща по 60 лева на час, но ни предупреди, че можем да останем максимум до 3ч. през нощта. В ресторанта не се пуши.
Декорация- осигуряват бели покривки, бели калъфи за столовете и розова панделка. Даде ни телефон на фирма, която декорира с балони, ако искаме...За посрещането се осигурява платно, менче (без вода вътре!) и шампанско.
Другото, на което ни обърна внимание управителката, е тортата. Предупреди ни, че нямат място за съхранение, така че по възможност да ни я доставят възможно най-късно на самия ден.
Има безплатна нощувка за младоженците, както и преференциални цени на стаите за гости (75лв тройна стая; 68лв. двойна стая; 44лв. единична стая; закуската е включена).

Надявам се да съм ти помогнала!  good
[/quote]
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #409 -: януари 18, 2012, 15:17:23 »

 give_rose

Бях на сватба  Май месец 2011г в р-т България.  И моето мнение е отрицателно, много превъзхвален ресторант, куверта беше 50лв основното беше сеедно ще играем на фризби с пържолата   shok. Другото, което ме възмути беше дамската тоалетна  (миришеше много гадно и едната тоалетна не работеше). Сервитьорите бяха адски нацупени сеедно не им се плаща (когато сервираха основното точно ставах за едно хорце и казах на сервитьора, че все още не искам основното, не си бях изяла салатата, а тя беше наполовина и когато се върнах след танца нямах салата, а основно Oh my ...  angry Не съм за салата, а за това, че го помолих съвсем културно  crazy
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 18, 2012, 15:23:12 »

Лошо... аз съм чувала много положителни мнения, май месец ще ви кажа какво е моето, дано да е хубаво  blush
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #411 -: януари 18, 2012, 15:39:45 »

 give_rose

Christy , хем си мислих да кажа, че оттогава е минало време.Искрено ти пожелавам да си доволна и най щастлива на този ден, но те уверявам, че тортата ти ще е много красива и вкусна  Wink (сладкарката, която работи там ми е правила лично на мен 2 торти за РД и на други приятели, + сватбената на тази сватба на която бях)  Bravo good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 18, 2012, 16:36:21 »

Момичета, някой има ли информация какво се случва с Грийнвил, София? Когато ние организирахме нашата сватба това беше нашият избор и дори бяхме платили капаро, което се наложи да си изтеглим в последния момент, защото тогава си сменяха собствениците и дори не ни бяха предупредили, че сватба може и да няма. Много двойки трябваше да търсят в последния момент нов ресторант. Голям стрес... Сега имам познати, които се интересуват. Някой знае ли?
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 18, 2012, 16:45:08 »

Мисля, че сега Грийнвил се казва Rdisson Park inn, или нещо подобно.
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #414 -: януари 18, 2012, 16:45:53 »

Момичета, някой има ли информация какво се случва с Грийнвил, София? Когато ние организирахме нашата сватба това беше нашият избор и дори бяхме платили капаро, което се наложи да си изтеглим в последния момент, защото тогава си сменяха собствениците и дори не ни бяха предупредили, че сватба може и да няма. Много двойки трябваше да търсят в последния момент нов ресторант. Голям стрес... Сега имам познати, които се интересуват. Някой знае ли?
Ariel, сега хотелът се казва Park Inn (мисля, че са от групата на Радисън) и правят сватби пак. Ние бяхме изпратили запитване и казаха, че ресторантът е с капацитет 110-120 места, но затваря в 2 часа. Ойвъртайм е 250 на час и не дават да се внасят безалкохолни. В момента офертата не е пред мен и не мога да се сетя какви са цените на кувертите. Все още не сме минавали да видим ресторанта на място, така че нямам впечатления.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 18, 2012, 16:53:20 »

Аз също съм правила запитване и ми отговориха, че цените са межу 50 и 70 лв, но със сигурност не по-малко от 50, тъй като затварят ресторанта. Много красиво място иначе. Беше вариант и за моята сватба.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 18, 2012, 17:03:20 »

Значи доста неща са променили, но все пак функционират! Благодаря ви момичета, marina_kbVivid! Дано не са му променили съвсем обстановката - беше един от най-свежите и красиви ресторанти, които бях виждала, в бледо зелено, кръгла зала, като райска градина. Но или са го разширили, или малко послъгват, че е за 120 души, на нас ни бяха казали съвсем друго. И в края на 2010 кувертите бяха по 80 лв. Но нещата се променят много бързо!

 smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 18, 2012, 17:23:40 »

Само това намерих като информация за сватбите в Парк ин, но и то не е малко.

http://www.svatbata.com/restaurants/Park%20Inn%20by%20Radisson%20Sofia
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #418 -: януари 18, 2012, 18:36:12 »

Днес бях В Света София на Пиротска- много е малко според мен помещението, няма прозорци. Иначе кувертите са хубави- около 35 лв.
Бях и в Брод- доста ми хареса. Просторен е. Има голям дансинг. Кувертите пак са около 35 лв. Искам да питам там как е храната? Не е от често обсъжданите места от Форума и не знам колко опит със сватби имат.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 18, 2012, 19:36:49 »

Аз спомен брод преди няколко поста точно защото съм била на сватба там. Всичко много ни хареса.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines