Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:47:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 160020 пъти)
 
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #330 -: януари 11, 2012, 20:48:02 »

Ще слагате ли следястие? И каква украса допълнително сте предвидили? А и за колко човека?
Аз съм една любопитка   blush
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 11, 2012, 21:28:46 »

goldish, извинявай да те попитам само за коя зала на Флауърс говориш, защото нашата сватба беше там и имаше само една голяма зала, в която се събират около 100 човека, но не знам да има друга, която също да събира толкова много хора. В другата, малката зала, се събират до 30-ина човека мисля, че ни бяха казали. Да не би да са направили някакъв ремонт crazy
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 11, 2012, 21:34:19 »

V_e_S_i има някаква нова зала за събития - наскоро ги проучвах  Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 11, 2012, 21:34:52 »

Мислим да сложим някакви мезета. Защото, въпреки че порциите са големи, няма как след основното да оставих хората на празна маса. Ние ще сме около 100 човека, предполагам ( 110 поканени). За украса съм предвидила някои неща, точно за да покрием малко обстановката. Първо - няма да ползваме техните покривки, а на фирма, със зелени каренца по средата. Калъфки и панделки за столовете, цветя, свещички и кристалчета за масите и малко балони.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #334 -: януари 11, 2012, 21:52:08 »

goldish,
Видяхте ли как стоят нещата в х."Сити" на Дондуков ?!
Активен
Aniloap
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #335 -: януари 11, 2012, 22:16:17 »

Здравейте.
Днес изчетох последната тема и разбирам,че повечето дискусии са за ресторанти в София.
Аз имам питане за Пловдив,ако има някой,който може да ми помогне,моля да се разпише . : )
Ще се женим септември и трябва да резервирам ресторанта.Засега съм се спряла на Петър 1,но имам притеснения,че ще сме наблсъкани.Попитах за оферти и цени,не ми отговори нищо конкретно,зависело от менюто.Сега като ви прочетох разбирам,че все пак има някакви граници.Моля ако някой има скорошни впечетления да пише.По принцип се разбрахме в други ден да се видим и да говорим по-конкретно.
Приемам и други предложения за ресторант.
Мерси предварително  smile
« Последна редакция: януари 11, 2012, 22:20:35 от Aniloap » Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: януари 11, 2012, 23:04:41 »

Аз съм ходила на сватба в Петър I, вече по-миналата година ще стане, на 10.07.2010г. Градината много ми хареса и беше хубаво за изнесения ритуал. В ресторанта бяхме сложени да седнем на сформирани 2 огромни квадратни маси - на едната роднини, на другата - приятели и ни беше доста тесничко, честно казано, но не ни е пречило особено smile Менюто беше ок, без да е нещо с уау ефект като изключим топлите предястия - те бяха прости, но изключителни на вкус good. За мен основен проблем беше липсата на добре работещ климатик. По едно време бяхме принудени да излезем в градината на свеж въздух като по този начин поизоставихме дансинга. Като цяло емоцията ми беше положителна, защото бяхме хубава компания и не се дължеше на ресторанта.
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #337 -: януари 11, 2012, 23:25:40 »

За сега сме се спряли на St Sofia golf club and spa - някой има ли впечатления от обслужването, храната и пр. ???
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #338 -: януари 11, 2012, 23:32:40 »

Здравейте.
Днес изчетох последната тема и разбирам,че повечето дискусии са за ресторанти в София.
Аз имам питане за Пловдив,ако има някой,който може да ми помогне,моля да се разпише . : )
Ще се женим септември и трябва да резервирам ресторанта.Засега съм се спряла на Петър 1,но имам притеснения,че ще сме наблсъкани.Попитах за оферти и цени,не ми отговори нищо конкретно,зависело от менюто.Сега като ви прочетох разбирам,че все пак има някакви граници.Моля ако някой има скорошни впечетления да пише.По принцип се разбрахме в други ден да се видим и да говорим по-конкретно.
Приемам и други предложения за ресторант.
Мерси предварително  smile
Нашата сватба беше в Петър Първи през юни 2011г и сме изключително доволни от избора си за този ресторант (стегната организация, коректни към нас като клиенти и много добра кухня). За по-малък кръг хора каквато беше нашата (75 човека) е много подходящ.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #339 -: януари 11, 2012, 23:35:27 »


Aniloap,
Аз бях на 5 години от завършване на випуска там. Бяхме поне 120 човека. И си ни беше ОК. И аз се изненадах как се побрахме толкова добре.
veseto_87, браво за покривките! Като че ли те всъщност най-много не ми харесаха.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #340 -: януари 11, 2012, 23:36:19 »

И още нещо, доколкото знам са сменили управителката и може би затова не са ви дали конкретен отговор и оферта. Търси директно собственичката Людмила - тя ще отговори на всичките ти въпроси.  good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 11, 2012, 23:38:27 »

Aniloap,
Аз бях на 5 години от завършване на випуска там. Бяхме поне 120 човека. И си ни беше ОК. И аз се изненадах как се побрахме толкова добре.
veseto_87, браво за покривките! Като че ли те всъщност най-много не ми харесаха.
Аз така и така съм решила сватбата да е в ярки цветове - зелено и жълто. Планувам зелена украса с жълти цветя. Мисля, че ще придадат хубав и свеж вид на ресторанта. В съчетание със страхотната гледка се надявам да стане една чудесна сватба. smile
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #342 -: януари 11, 2012, 23:44:46 »

V_e_S_i, Flowers имат нова зала от 2 месеца и до сега не са имали 2 сватби едновременно, а някакво коледно парти.
veseto_87, убедена съм, че ще стане идеално! За сега и при мен май той е фаворит!
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 12, 2012, 00:19:42 »

на всички привет и от мен - да се включа с още малко информация по темата.
за интерпред - много хубаво изкарахме на сватба - преди 2г. беше украсено с вкус на морско-синя тематика - лятна сватба. храната - също беше вкусна и красиво поднесена. персонала - на ниво. 
и едно предложение - някой питаше по-долу за ресторант - около 100 ч. - предлагам ви нещо ново -интересно - както й вкусно и разнообразно - хубав интериор - зали на 2 етажа- има много красива градина-и най-важното - гледка отвисоко  над града - http://face-bd.bg/ - разгледайте сайта!!!
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 12, 2012, 09:13:08 »

kartichka хубаво място, но имаш ли някаква информация за цени, условия?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines