Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:24:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 159804 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 27, 2011, 15:56:57 »





« Последна редакция: юни 30, 2011, 13:03:24 от gucci » Активен
Cornelia
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #1 -: юни 29, 2011, 22:02:42 »

Хех, започвам една по една да обикалям темите с въпроси smile
На мен ми трябва скромно място, не от големите сериозни ресторанти, за не повече от 30-35 човека, с място за танци, с достъпни цени за меню...
Има ли такова животинче в София? smile По възможност НЕ на час-два път от района на НДК  pardon
Благодаря.
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2011, 14:03:57 »

някой има ли идея как вървят кувертите в тези ресторанти
"Панорама" на дондуков и
"Москва" в парк Хотел Москва
изпратила съм запитване, сватбеното ни тържество е на 17.09. тази година и мисля, че вече закъсняваме с ресторанта, гостите са около 140  resent
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #3 -: юни 30, 2011, 17:24:37 »

valtsvet Мой съвет е да не чакаш отговор по email, а направо им звънни, за да видиш дали датата е свободна. Иначе кувертите са повече от прилични. По спомени в рамките на 35-40 лв.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2011, 18:15:08 »

valtsvet, когато аз звънях да питам бяха в Панорамата около 45, а в Москва около 55. Това също е по спомени.  smile
Активен
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #5 -: юли 01, 2011, 08:34:49 »

добро утро  smile, бързам да споделя впечатлението си от Flowers защото вчера там беше фирменото ни парти. Обслужването беше добро. Храната също. Без салатите, но бях поръчала с марули и салата цвете, ако не се лъжа, които не влизат така и така в "сватбения избор" . Тортата беше первъзходна - мандаринова. Ние искахме за нашата сватба да е сладоледена, но сега съм в двуомение дали да не е от там. При масата на младоженците, на задигната част, защото и там имахме маса, обаче беше много топло въпреки,че климатика работеше. Пушеше се, но не беше задимено в никакъв случай. DJ, който предлагат от там също беше добър, въпреки, че не успя да вдигне много колегите, но те бяха работили здраво цял ден. Пускаше разнообразна музика и се опита по всякъкв начин да ги "предизвика" да ги раздвижи, но не се получи много.   
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2011, 08:44:29 »

Susito и Monikamaria Благодаря ви  understand за мен като цена 35лв е много, ограничен ни е бюджета и тези ресторанти отпадат, ако наистина са такива кувертите, въпреки, че страшно много ми харесват, днес ще отидем до Крали Марко, била съм там на сватба и много ми харесва обстановката, просторно е и има огромно място за танците  Dance2

« Последна редакция: юли 01, 2011, 16:35:35 от valtsvet » Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 01, 2011, 21:38:45 »

Крали Марко вече не съществува  ohah
сега се насочваме към Акорд, някой да има впечатления от него, горе долу какъв грамаж са менютата, кувертите, имат ли такса тирбушон? girl_impossible
« Последна редакция: юли 01, 2011, 21:40:45 от valtsvet » Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 04, 2011, 08:34:57 »

Крали Марко вече не съществува  ohah
сега се насочваме към Акорд, някой да има впечатления от него, горе долу какъв грамаж са менютата, кувертите, имат ли такса тирбушон? girl_impossible

Здравей, ние ще бъдем в "Акорд" на 5.09, мога да споделя първоначални впечатления (защото сватбата все пак  не е минала за обстоен анализ  give_rose).

Кувертите са по 35 лева, като това включва салата (450гр.), комбинирано плато (600-800гр- не запомних по колко грама се пада на човек, мисля че към 200гр.), основно ястие с гарнитура, минерална вода, 2бр. безалкохолно и ядки микс.  good Мисля, че това е един от най-разумните куверти, които ще срещнеш! good
Такса тирбушон има, 100 лева е.
Управителката е приятна и коректна. В "Акорд" правят много сватби, разчитам, че са професионалисти. Досега познатите, които са били на сватба там, споделят, че е било голям купон (предстои да се срещнем с диджея им- цената е 250 лв. за 5 часа) и няма нещо, което да им е направило лошо впечатление. Напротив, след като са го посетили, са решили да направят и тяхната сватба там Wink
След 5-тия час на сватбата, ако искате да продължите се доплаща по 60 лева на час, но ни предупреди, че можем да останем максимум до 3ч. през нощта. В ресторанта не се пуши.
Декорация- осигуряват бели покривки, бели калъфи за столовете и розова панделка. Даде ни телефон на фирма, която декорира с балони, ако искаме...За посрещането се осигурява платно, менче (без вода вътре!) и шампанско.
Другото, на което ни обърна внимание управителката, е тортата. Предупреди ни, че нямат място за съхранение, така че по възможност да ни я доставят възможно най-късно на самия ден.
Има безплатна нощувка за младоженците, както и преференциални цени на стаите за гости (75лв тройна стая; 68лв. двойна стая; 44лв. единична стая; закуската е включена).

Надявам се да съм ти помогнала!  good
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 04, 2011, 08:53:13 »

Lepotica благодаря ти give_rose но нашата дата е заета, всъщност за септември няма нито една свободна  sad онзи ден говорих с управителката, иначе много ми харесва ресторанта по снимките, на живо не съм го виждала  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 04, 2011, 23:33:12 »

И по-назад съм писала, че в Акорд ми направиха много добро впечатление, защото когато звънях да питам дали ще съберат гостите ми, жената, с която говорих много съвестно ми призна, че ако ги събере, то ще бъде страшна лудница и не ни съветва да го прави. Беше много мила и не ни излъга, както на други места.  smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 05, 2011, 07:07:55 »

Момичета, когато уговаряте кувертите за летните сватби, помислете за безалкохолните и колко се включват в куверта, което включва и водата. Това са нещата, които се консумират най-много и при евентуална уговорка за по-нисък куверт, това перо може да обърне бюджета. Говорете с управителите примерно да увеличат с по 5 лв куверта, но безалкохолните да са безплатно.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #12 -: юли 05, 2011, 07:55:35 »

Момичета, когато уговаряте кувертите за летните сватби, помислете за безалкохолните и колко се включват в куверта, което включва и водата. Това са нещата, които се консумират най-много и при евентуална уговорка за по-нисък куверт, това перо може да обърне бюджета. Говорете с управителите примерно да увеличат с по 5 лв куверта, но безалкохолните да са безплатно.

Браво, един наистина разумен пост. Здраво и трезво мислеща булка, личи си ,че не си спала навремето в училище в час по математика.Някъде тука пишеше в един пост че 35 лв. бил висок куверт.Ей такива като тебе ги чакат навсякъде и с удоволствие ги пускат на пързалката. Казват ти цена 20 и после така става, че ти излиза 40.Чета, чета, чета и в целия форум едно и също" това ни е скъпо, онова ни е скъпо". Но много малко от вас мислят така трезво и си дават реална сметка кое наистина е скъпо.Търси се куверт от 25лв, и си мислите че е добре, ама ако знаете каква скапана храна се сервира за тия пари.Пълна излагация направо, хора това е сватба все пак.Имам чувството, че някой от вас не влизат в супермаркет и не знаят цените на хранителните продукти. А в добрите ресторанти такива куверти няма. В Интерпред, 42лв ви е скъпо, а кой отчита факта , че бирата е безплатна и на корем?Безалкохолното си го внасяте вие. Във Флауерс пък водата е  безплатна, и не лъжат със сметките.Знаете ли, преди 2г имахме в един ресторант с едни познати следния случай. Пращаме ги в Интерпред. Цената им идва височка, отиват в ресторанта Х. Там куверта е с 9лв по нисък.Обаче безалкохолно не се внася от вън и струва 1.50лв. 100ч. гости изпиват 600 безалкохолни и един куп други неща отгоре(сокове и каквото се сетите там). А сега сметнете колко е излязъл куверта в действителност. diablo diablo diablo
Активен
zarri
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #13 -: юли 15, 2011, 10:38:48 »

Здравейте!Искам да попитам някой има ли информация за " Лора кетъринг"?
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 15, 2011, 13:53:16 »

намерихме си ресторант, базата на министерство на труда и социалната политика, центъра за обучение под Кремиковския манастир, момчетата готвачи са млади готвят страшно вкусно и куверта ни е под 25лв, ресторанта събира мах 130души ние ще сме 120, нямат украса но работят с две млади девойки, които правят мн готини неща  yahoo най-важното няма ограничение за часовете, колко време ще ни е сватбата, ако сме купонджии и до 5 сутринта никъв проблем няма  Bravo мястото е много романтично имат си хотелска база, за гостите от другите градове много съм хепиииииии yahoo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines