Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:28:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 98055 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: ноември 07, 2007, 00:32:53 »

много се радвам и нямам търпение да пуснеш някое клипче, сглобено от Илийски  Wink yahoo

Ами да и това се очаква скоро. Той сега твори едно клипче за едни много добри наши приятели, които се ожениха седмица след нас, но всъщност те ни вдъхнаха кураж да се оженим. Ние малко ги изпреварихме, но те бяха нашите така да се каже "инспиратори". А пък от сватбения филм може да ви пусна крайното обобщаващо клипче, което е сглобил оператора.  pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 09, 2007, 23:12:33 »

Момичетаааааааа...ще изперкам от радост!!!  yahoo goody bouncinggirl Току що изгледахме с душито сватбения си филм! Толкова спомени се възвърнаха, толкова неща забелязахме, които от вълнение не сме успели да видим и да чуем, и мога с пълно съзнание да заявя, че най-накрая пъзела, от който липсваха някои частици вече напълно се нареди. Цялото това чакане си заслужаваше и съм изпълнена с прекрасни чувства и емоции!  girl_in_love Душито в момента изрязва клипчето от края на филма, където са събрани най-красивите моменти от сватбата на фона на песента от нашия първи сватбен танц и като е готов ще ви го пусне да го видите и вие!  smile
Активен
ilijski
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 35


« Отговор #272 -: ноември 10, 2007, 15:36:13 »

Ето го и клипчето - най-красивите моменти от сватбата.
Приятно гледане smile.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: ноември 10, 2007, 16:06:11 »

Хей, сладурковци! Изгледах клипчето на един дъх  girl_in_love, но без звук,че милото е заспал на дивана и  да не го събудя. Разкошно клипче, не спрях да се усмихвам докато го гледам. Диви сте, щастливи сте, бескрайно влюбени и заразявате околните с това. Останете си такива.  give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 10, 2007, 16:27:31 »

Уау  DANCE страхотни сте!!!  girl_in_love Направо ме просълзихте  cray Толкова сте усмихнати и щастливи! Бъдете винаги така щастливи и се обичайте силно! Имали сте една чудесна и купонджийска сватба, всичко е много красиво! Клипчето е страхотно!  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: ноември 10, 2007, 17:14:25 »

Сладури!Сладури!Сладури!Голяма любов струи от вас!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 10, 2007, 18:21:48 »

Ехааааааааааааааааа...толкова е дъхоспиращо....едно такова по детски искренно , но и много влюбено и с безкрайно настроение... girl_in_love
Настръхнах докато го гледах...ама то нямаше как да е иначе....нали сте ми едни такива сладки приятелчета.... air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 12, 2007, 14:01:42 »

prin4ipessa и ilijski  клипчето ви е просто невероятно - пълно с много любов, много усмивки и много нежност! Много сте сладки - обичайте се винаги така силно, както и в сватбения си ден!!!! give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: ноември 12, 2007, 14:04:23 »

Ауу, аз не съм се разписала относно клипчето още, а го гледах веднага като го пусна  ilijski  good
Много хубаво е станало - смях се, веселих се и се разчувствах докато го гледам - страхотно сте!  girl_in_love
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #279 -: ноември 12, 2007, 14:15:03 »

И на двамата ви се възхищавам от сърце  girl_in_love толкова чиста любов олицетворявате .... нека се запази такава за винаги  good  CHEERS
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 12, 2007, 14:24:35 »

Обичайте се точно такива,каквито сте.........
..........този Бари Уайт направо ме разнежва тотално Love girl Толкова ви пасва тази песен и така добре звучи в такт с вашата нежна и искрена любов....душици!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 12, 2007, 16:19:00 »

Момичета, думите ви наистина много ме трогват!  give_rose Благодаря ви, че сте толкова искрени и мили от името на двама ни! И нас самите много ни разчувства това клипче, което е направил оператора, защото много добре е уловил емоциите и духа на любовта ни и ги е събрал на едно място по такъв фин, ненатрапващ се начин!  smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 26, 2007, 00:59:20 »

миличка с час,два закъснение blush искам да ви честетя 3то месече от сватбата и ви пожелая в най-скоро време да си имате мечтания сватбен подарък drive Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 26, 2007, 01:41:38 »

Еййй, ама ти направо разцепи секундата, сладуранке  kiss2 , в никакъв случай пожеланието ти не е закъсняло, защото ни го изпращаш все още на самия празник. Много мило ми стана като видях, че в последната минутка от нашия ден си се сетила за нашата трета месечинка (то всъщност заради часовата разлика при теб сигурно изписва, че си го пратила в 00:59:20 на 26.11., но при мен е било все още 25-ти  girl_wink ). Благодаря ти, че си се сетила за нас!  give_rose
« Последна редакция: ноември 26, 2007, 14:30:58 от prin4ipessa » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 26, 2007, 14:29:18 »

ех, как съм пропуснала - някой е имал празник. CHEERS CHEERS
хайде ЧЕСТИТО - все толкова да се обичате give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines